Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, elessar86 είπε

Να τα αρχίσαμε Assassins creed Valhalla: 4K native 60fps στο series X, 4K upscale 60fps στο PS5..... γιατί ωραία τα marketing κόλπα ωραία και τα gimmick αλλά το πιο δυνατό hardware δεν μπορεί να κρυφτεί. η Sony φοβάμαι θα το πληρώσει στα multi-platform το πιο αδύναμο hardware... 

https://gamerant.com/assassins-creed-valhalla-ps5-xbox-series-x-4k/?utm_medium=Social-Distribution&utm_source=GR-FB-P&utm_campaign=GR-FB-P

Μη γράφετε οτι να ναι. To ποιό (και αν) έχει πιο αδύναμο hardware θα το δούμε σύντομα (τουλάχιστον μια πρώτη γεύση), μερικές εβδομάδες έμειναν

Επεξ/σία από nekrik
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια για συνδρομη playstation plus για το ps5 απο που αξιζει να αγορασουμε?

κατι τετοιο ειναι αξιοπιστο?

 

το συγκεκριμενο λεει οτι δεν μπορεις να την ενεργοποιησεις Ελλαδα οκ

υπαρχει καποιο  αλλο παρομοιο site?

 

image.png

Επεξ/σία από h3342
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, h3342 είπε

παιδια για συνδρομη playstation plus για το ps5 απο που αξιζει να αγορασουμε?

κατι τετοιο ειναι αξιοπιστο?

 

οχι δεν ειναι αξιοπιστο, η Σονυ παταει μπανς για τετοια "μαγαζια". Μονο απο το official για να εισαι σιγουρος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

οχι δεν ειναι αξιοπιστο, η Σονυ παταει μπανς για τετοια "μαγαζια". Μονο απο το official για να εισαι σιγουρος

Έχω πάρει 2-3 φορές απο εκεί μια χαρά έκατσε δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chncynic είπε

Έχω πάρει 2-3 φορές απο εκεί μια χαρά έκατσε δεν ξέρω

Εγω απλα το τονιζω γτ δεν ειναι 100% safe, η Σονυ ειναι πολυ περιεργη με τετοια θεματα και πεταει μπανς για πλακα. Και δεν ειναι το account ban που ποναει, αλλα το console ban. Για μενα 10 20 ευρω δεν αξιζουν το ρισκο να σου μπαναρουν την κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Εγω απλα το τονιζω γτ δεν ειναι 100% safe, η Σονυ ειναι πολυ περιεργη με τετοια θεματα και πεταει μπανς για πλακα. Και δεν ειναι το account ban που ποναει, αλλα το console ban. Για μενα 10 20 ευρω δεν αξιζουν το ρισκο να σου μπαναρουν την κονσολα

Ok - Πολύ περίεργο το βλέπω να μπανάρουν κονσόλες όταν αγοράζεις απο κανονικό μαγαζί keys. Εγώ δεν το φοβάμαι καθόλου αλλα each on his own

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω δεν  τα θεωρω αξιοπιστα αυτα τα "μαγαζια" και για αυτο δεν εχω αγορασει ποτε απο εκει  συν το πολυ σημαντικο που ειναι η πολιτικη της Sony  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

οχι δεν ειναι αξιοπιστο, η Σονυ παταει μπανς για τετοια "μαγαζια". Μονο απο το official για να εισαι σιγουρος

3 χρόνια χρησιμοποιώ eneba.com για την ετήσια συνδρομή μου PSN+ στους ελληνικούς servers με 39.99€ το έτος χωρίς κανένα πρόβλημα. Μια χαρά safe ειναι.

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω χρονια τωρα παίρνω απο γνωστό σιτε εδω στην Ελλάδα δεν λεω ποιο ειναι για να μην κανω και διαφήμιση, κΙ απο την στιγμη που το κλειδι ειναι έγκυρο δεν βλεπω τον λογο να φας μπαν και σίγουρα αν θα γινόταν κατι τετοιο θα ειναι στο account και οχι στην κονσόλα. 

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, darkman είπε

Εγω χρονια τωρα παίρνω απο γνωστό σιτε εδω στην Ελλάδα δεν λεω ποιο ειναι για να μην κανω και διαφήμιση, κΙ απο την στιγμη που το κλειδι ειναι έγκυρο δεν βλεπω τον λογο να φας μπαν και σίγουρα αν θα γινόταν κατι τετοιο θα ειναι στο account και οχι στην κονσόλα. 

έτσι είναι ,  τα  keys  που πωλουν δεν ειναι random fake keys.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παίρνω 50ε καρτα - κωδικό απο το eneba κανα 2 χρονια τωρα πληρωνοντας 40-42 ε κ τη φορτώνω στο store κ μετα απο εκει οτι αγορές ακομα κ συνδρομή  πριν απο αυτο έπαιρνα κατευθείαν απο Max play. εχω να βαλω απευθειας απο τη σονυ απο εποχες ps3 νομίζω η αρχες Ps4 δλδ σίγουρα 6ετια 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

εγω παίρνω 50ε καρτα - κωδικό απο το eneba 2 χρονια τωρα πληρωνοντας 40-42 ε κ τη φορτώνω στο store κ μετα απο εκει οτι αγορές ακομα κ συνδρομή, πριν απο αυτο έπαιρνα κατευθείαν απο Max play. εχω να βαλω απευθειας απο τη σονυ απο εποχες ps3 νομίζω η αρχες Ps4 δλδ σίγουρα 6ετια 

 εάν λες για το maxplay το ελληνικό πριν 5-6 χρόνια έβαζε και αυτός ετήσιες με 40-42€ το έτος PSN+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dream21 είπε

3 χρόνια χρησιμοποιώ eneba.com για την ετήσια συνδρομή μου PSN+ στους ελληνικούς servers με 39.99€ το έτος χωρίς κανένα πρόβλημα. Μια χαρά safe ειναι.

35 περιπου τη βγαζει το επισημο store 2 φορες το χρονο σιγουρα, εγω απο εκει φορτωνα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, dream21 είπε

 εάν λες για το maxplay το ελληνικό πριν 5-6 χρόνια έβαζε και αυτός ετήσιες με 40-42€ το έτος PSN+

ναι αυτο εκανα τοτε, μετα πηγαν οι συνδρομές 60 ε κ προτίμησα να δινω 2 χ 50 στο eneba κ να βγαίνει απο τη τσεπη μου 85 e  κ να χω στο store 100e  να αγοράζω σε εκπτώσεις συνδρομη κ να μενει κ υπολοιπο για κανα game. το θεμα βασικα ειναι οτι ακομα δεν εχω φαει ban 🤣

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

35 περιπου τη βγαζει το επισημο store 2 φορες το χρονο σιγουρα, εγω απο εκει φορτωνα

Days of play και βγαίνει στα 42 ευρω  περιπου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...