Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, music_lover είπε

Εγώ πάντως ταυτίστηκα με την άποψη του ως προς το "ποίο rt και ποίο 4k, δώστε μου dualsense features".

:D NiNtEnDo το κάναμε το μαγαζί

24 λεπτά πριν, privateer είπε

επειδη εχω παθει παλια μια τενοντιτιδα προσεχουμε για να εχουμε 😝

Τενοντίτιδα απο pad ? Θέλει δουλίτσα αυτό δεν γίνεται εύκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, privateer είπε

επειδη εχω παθει παλια μια τενοντιτιδα προσεχουμε για να εχουμε 😝

με Wii? εγω έχω στραμπουλίσει δάχτυλο αλλά μετά από 18 ώρες προ στο ps1 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DJTaurus είπε

Τι είπες τώρα ; Νιώθεις λέει μέχρι και τις διαφορετικές επιφάνειες είτε περπατάς σε ξύλινη, χωμάτινη ή βρεγμένη 👀

Ναι, αποκτούν υγρασία οι σκανδαλες.Θα τους χαρακτήριζα τουλάχιστον γραφικούς.

3 ώρες πριν, music_lover είπε

Εγώ πάντως ταυτίστηκα με την άποψη του ως προς το "ποίο rt και ποίο 4k, δώστε μου dualsense features".

Γελάει ο κόσμος(με τους τύπους,όχι εσένα)Μακαρι να δοθει βάση σε κολπακια του χειριστηρίου.Ειμαι και εγώ υπέρ σε κάτι τέτοιο.Καποτε λάτρεψα το zombi u στο wiiu λόγω της ταμπλέτας.Πραγματικα μου πήγε την ευχαρίστηση του παιχνιδιού,ένα level πάνω.Απο κει και πέρα τίποτα.Δε νομίζω ότι θα δώσουν βάση στο χειριστήριο, τουλάχιστον οι 3rd parties.Για τη δήλωση περί 4Κ και rt, νομίζω ότι θα μπορούσαν να βάλουν και τα 60 frames μέσα.Να μη τους νοιάζει ούτε αυτό.

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα λιγο στα stores και των δυο κονσολων για εναν προκαταρκτικο ελεγχο (εγγραφη δεν εχω κανει ακομα) και ενω στης ms ειδα ποια games υποστηριζουν hdr, δεν μπορεσα να βρω κατι παρομοιο για το playstation.

Οντως δεν υπαρχει τετοια πληροφορια η εγω δεν την βλεπω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φώναξαν πριν λίγο οι πιτσιρικάδες μου  από το διπλανό δωμάτιο που παίζουν F1:

-Ρε μπαμπά, αυτό το χειριστήριο κάνει όλο "τρανταγμούς"! Δεν μπορούμε να παίξουμε έτσι!...

Που να έρθει και το Dualsense! Μόνιμη απενεργοποίηση θα του κάνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Billie13 είπε

Ναι, αποκτούν υγρασία οι σκανδαλες.Θα τους χαρακτήριζα τουλάχιστον γραφικούς.

Γελάει ο κόσμος(με τους τύπους,όχι εσένα)Μακαρι να δοθει βάση σε κολπακια του χειριστηρίου.Ειμαι και εγώ υπέρ σε κάτι τέτοιο.Καποτε λάτρεψα το zombi u στο wiiu λόγω της ταμπλέτας.Πραγματικα μου πήγε την ευχαρίστηση του παιχνιδιού,ένα level πάνω.Απο κει και πέρα τίποτα.Δε νομίζω ότι θα δώσουν βάση στο χειριστήριο, τουλάχιστον οι 3rd parties.Για τη δήλωση περί 4Κ και rt, νομίζω ότι θα μπορούσαν να βάλουν και τα 60 frames μέσα.Να μη τους νοιάζει ούτε αυτό.

"

In NBA 2K21, the adaptive triggers will become more resistant as your player becomes fatigued. Additionally, the controller will rumble with different intensity levels depending on how big a collision is.

In Spider-Man: Miles Morales, the haptic feedback makes the controller rumble to alert players to where attacks are coming from.

Bethesda's Deathloop uniquely uses the controller's technology to completely block the player from firing a weapon when their weapon jams in the game."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φοβάμαι ότι diy επισκευές πάνε περίπατο με τα dualsense. Τα ds4 τα έκανες βίδες και έφτιαχνες τα πάντα με ή χωρίς πατέντες. Τα καινούργια θα εχουν restraining orders 50 μέτρων από τα κατσαβίδια μου απ'ότι βλέπω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...