Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, DaVillain είπε

Καραμουφα πρεπει να ειναι η συγκεκριμενη ειδηση

spacer.png

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Καραμουφα πρεπει να ειναι η συγκεκριμενη ειδηση

spacer.png

Δεν παρακολουθούσα gaming bolt αλλά πλέον το έβαλα στην black list μου. Το να γράφουν *** εκεί στο gaming bolt για μερικά κλικ είναι έλεος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα τα καπάκια παιδια γίνεται η απόλυτη συσκευή που μπορείς να την κανεις οτι θέλεις .

Από βάψιμο απλο , βάψιμο special με ότι βάζει ο νους σας μέχρι αερογραφια σε κάποιον καλλιτέχνη μάστορα , τεχνοτροπίες , να μοιάζει με ξυλο με δερμάτινη κ.α .

Μεχρι το πιο απλο και φθηνό , εκτύπωση αφισουλας απο καλό αρχείο και απλα με ταινία 2πλης επάνω , θες να ειναι τα παιδια για τον χαζομπαμπα ; Να ειναι αυτοί με το ταίρι τους για τους καληνυχτακηδες ; Να ειναι ΑΜΑΞΙΑ yea baby , o godzilla ; 

Τα πάντα .

Παει σε σαλόνι παει και φουλ καγκουρό φάση σε δωμάτιο .

Πιστεύω στα χρόνια που έρχονται θα δείτε πολλά τέτοια απο ανθρώπους που απλά πιάνουν κατι και το βγάζουν θεϊκό ! Πχ hotwheels κ.α 

 

Eπισης μου αρεσει το xbox , αλλα οχι οτι δε βλέπω την μη safe αλλά σωστή οπτική της sony .

 

Λεει ειμαι κονσολα .......space κονσόλα παιχνιδιών ......τελος .

  • Like 2
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς εάν κάποιο κατάστημα/ιστοσελίδα (ακόμα και αν είναι ευρωπαϊκής ένωσης, αλλα θα προτιμούσα ελληνικό) έχει ακόμα Playstation 5 για 19/11?

Είχα ξεχάσει ότι έχω γενέθλια και τώρα έχω λεφτά για PS5 και δεν βρίσκω πουθενά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα καπάκια σίγουρα θα βγουν και με διαφορετικό σχεδιασμό (όχι μόνο χρώματα κτλ), εύκολα θεωρώ θα μπορεί κάποιος να το κάνει ένα απλό ορθογώνιο εαν θέλει (και έχει π.χ 3d printer).

Ο χώρος δίπλα από το bluray να έχει κενό (φάση ps2 drive bay) ώστε να βάλει κάποια games (physical) ή ακόμα και έναν εξωτερικό δίσκο για τα ps4 games (το καλώδιο θα βγαίνει στην πίσω πλευρά για να μπει στις θύρες usb).

Σε περίπτωση που ο nvme είναι μόνο για games θα μπορεί κάποιος να βάζει εκεί πολλούς nmve με διαφορετικά παιχνίδια (λέμε τώρα).

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, feelihipo είπε

Είχα ξεχάσει ότι έχω γενέθλια και τώρα έχω λεφτά για PS5 και δεν βρίσκω πουθενά...

Βλέπω η vodaphone ανοιξε preorder για Ελλαδα.

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/axesouar-gadgets/gadgets/sony-game-consolesony-playstation-5/p-127099/?m_source=eshop-banner&m_medium=banners&m_name=20200929-playstation-console-accessories

αν οντως θα ειναι για 19 τωρα ή απλα μαζεύουν για πιο μετα, δεν το γνωριζω. αλλα δε βλεπω τιποτα αλλο πουθενα οποτε ισως ειναι η μονη σου ευκαιρια.

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

50ευρο minimum entrance ειχες στα γενεθλια σου ?

Στα γενεθλια μου μαζεψα ολο το ποσο (Βασικα 250 τωρα, και αλλα καπου τοσα τη κυριακη, οποτε μαζεύονται.) 

 

13 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

Βλέπω η vodaphone ανοιξε preorder για Ελλαδα.

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/axesouar-gadgets/gadgets/sony-game-consolesony-playstation-5/p-127099/?m_source=eshop-banner&m_medium=banners&m_name=20200929-playstation-console-accessories

αν οντως θα ειναι για 19 τωρα ή απλα μαζεύουν για πιο μετα, δεν το γνωριζω. αλλα δε βλεπω τιποτα αλλο πουθενα οποτε ισως ειναι η μονη σου ευκαιρια.

Φιλε!!! Φαινεται να εχεις δικιο και να ειναι για ημερομηνία κυκλοφορίας!! Θα βάλω αυριο τα λεφτά στην κάρτα και καλή μου τύχη! Τώρα άμα τα παρουν ολα μεχρι αυριο τι να πω... 

Επεξ/σία από feelihipo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Skywalker333 είπε

Βαλτα σήμερα καλύτερα με κάποιο τρόπο γιατι μολις το παρει χαμπαρι ο κοσμος, θα εξαφανιστει :P 

Δυστυχώς, αύριο θα έχω όλο το ποσο... Αμαν και αυτοι!! Να θελουν να το προπληρώσεις ολο κατευθείαν??

Μακάρι αυτό να αποτρέψει κόσμο και να μείνει μέχρι αυρίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, feelihipo είπε

Δυστυχώς, αύριο θα έχω όλο το ποσο... Αμαν και αυτοι!! Να θελουν να το προπληρώσεις ολο κατευθείαν??

Μακάρι αυτό να αποτρέψει κόσμο και να μείνει μέχρι αυρίο.

σταματαμε να μιλαμε λοιπον πριν το παρουν χαμπαρι πολοι :P 

καλη τύχη ;) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

Βλέπω η vodaphone ανοιξε preorder για Ελλαδα.

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/axesouar-gadgets/gadgets/sony-game-consolesony-playstation-5/p-127099/?m_source=eshop-banner&m_medium=banners&m_name=20200929-playstation-console-accessories

αν οντως θα ειναι για 19 τωρα ή απλα μαζεύουν για πιο μετα, δεν το γνωριζω. αλλα δε βλεπω τιποτα αλλο πουθενα οποτε ισως ειναι η μονη σου ευκαιρια.

Εισαι αψογος, βαρεσα παραγγελια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...