Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, mike0402 είπε

και εγω μολις μιλησα και μου ειπαν οτι ειμαι σιγουρα δευτερη παρτιδα και ακυρωσα την παραγγελια!

τι αλλη λυση υπαρχει ρε παιδια να παραλλαβουμε και εμεις day 1??

Αν έχεις κάποιο φίλο που έχει παραγγείλει και περιμένει day one στήνεσαι κάτω από το σπίτι περιμένοντας το κουριερ και το τσιμπάς εσύ.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, CarbonFibre said:

Αν έχεις κάποιο φίλο που έχει παραγγείλει και περιμένει day one στήνεσαι κάτω από το σπίτι περιμένοντας το κουριερ και το τσιμπάς εσύ.😁

εχω ενα φιλο αλλα ουτε αυτος ξερει ποτε θα παραλαβει (απο public)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, mike0402 είπε

και εγω μολις μιλησα και μου ειπαν οτι ειμαι σιγουρα δευτερη παρτιδα και ακυρωσα την παραγγελια!

τι αλλη λυση υπαρχει ρε παιδια να παραλλαβουμε και εμεις day 1??

η καλύτερη λύση είναι να κράταγες την παραγγελία. Πιστεύω αρκετοί θα ακυρώσουν τελευταία στιγμή η μπορεί να βρεθούν και διαθέσιμα κομμάτια. Δλδ το καλύτερο που έχει να κάνει κάποιος τώρα είναι να κρατήσει τα preorder του ακόμα και αν δεν πάρει day one. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κακως ακυρωσες, και ας ηθελες day 1. Τωρα ουτε year 2020 δεν σε βλεπω. Αν αφηνες παραγγελια μπορει να το ειχες αρχες Δεκ

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mike0402 είπε

μπορει και την πατησα τελος παντων θα αρχισω τα τηλ να κοψω κινηση και αλλου😛

Είχες παραγγείλει κ ακυρωσες ή τώρα πήγες να παραγγείλεις πρώτη φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, aekoupoli said:

Είχες παραγγείλει κ ακυρωσες ή τώρα πήγες να παραγγείλεις πρώτη φορα

ειχα παραγγειλει πριν 2 μερες και σημερα ακυρωσα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για όσους μπορεί ακόμα να ψάχνουν να βάλουν παραγγελία, τα μόνα που βλέπω "ανοιχτά" είναι ο Γερμανός και το Mediamarkt που ζητούν προεξόφληση. Ο Κωτσόβολος επίσης έχει ανοιχτές παραγγελίες αλλά αναφέρει σαφώς ότι η 1η παραλαβή εξαντλήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, stcp είπε

Πάντως για όσους μπορεί ακόμα να ψάχνουν να βάλουν παραγγελία, τα μόνα που βλέπω "ανοιχτά" είναι ο Γερμανός και το Mediamarkt που ζητούν προεξόφληση. Ο Κωτσόβολος επίσης έχει ανοιχτές παραγγελίες αλλά αναφέρει σαφώς ότι η 1η παραλαβή εξαντλήθηκε.

το Mediamarkt που ζητάει προεξόφληση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα τηλ Κωτσόβολο να ρωτήσω μου είπαν ότι παραλαμβάνουν 19(θα παραλάβω από τους πρώτους μάλλον 😂)!! Και στην ερώτηση μου για το πώς πληρώνω από την στιγμή που πρέπει να δώσω 520 μου είπε μετρητά,το όριο για μετρητά είναι 1500 και 500 σε τιμολόγιο 🤔 ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mike0402 είπε

και εγω μολις μιλησα και μου ειπαν οτι ειμαι σιγουρα δευτερη παρτιδα και ακυρωσα την παραγγελια!

τι αλλη λυση υπαρχει ρε παιδια να παραλλαβουμε και εμεις day 1??

Ποτέ είχες βάλει την παραγγελία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εχω εγκυρες πληροφοριες οτι στις 19/11 που θα παω απο το καταστημα θα παρω την κονσολα..χωρις καν να κανω preorder...Για πληροφοριες δειτε στο σποιλερ.

Spoiler

19/11/2021 :P :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...