Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά γιατί τόσο παροξυσμός?

 

Να σας πάρω 2-3 από Argos που λογικά θα έρθουν νωρίτερα εδώ στοUK και αν ψήνετε να πληρώσετε μεταφορικά να σας το στείλω 😛.

 

Τι 1η τι 2η φουρνιά.

 

Εγώ το παίρνω d1 γιατί έμεινα εκτός ps4/ps4pro γενιας. Και θα έχω να παίξω παιχνίδια μεετο collections.

 

Νομίζω αν έχετε κάποια από τις δύο κονσόλες μέχρι Γενάρη ππυ θα σκάσουν επόμενες φουρνιές θα είστε μία χαρά καλυμμένοι 😀.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 minute ago, malawi said:

ο Γερμανός ακομα ανοιχτος για προπαραγγελιες.. ποσα τεμάχια έχει πια????? 😝

εχω παρει τηλ αρκετες φορες και εκτος απο το οτι πρεπει να πληρωσεις πρωτα για προπαραγγελια δεν ξερουν και ποτε θα το παρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Braveheart1980 said:

Παιδιά αν σας περισσεύει καμιά προπαραγγελία PS5 πείτε και για μας που δεν θα πάρουμε d1 και έχουμε κάψες 😉

θα συμφωνησω και εγω οποιος εχει κατι ας στειλει μηνυμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Παιδιά αν σας περισσεύει καμιά προπαραγγελία PS5 πείτε και για μας που δεν θα πάρουμε d1 και έχουμε κάψες 😉

2 λεπτά πριν, mike0402 είπε

θα συμφωνησω και εγω οποιος εχει κατι ας στειλει μηνυμα

 

Οι μαυραγορίτες στις αγγελίες θα χαρούν να σας εξυπηρετήσουν 😁 

Εγώ που έχω παραγγείλει απο public στις 17/9 το βράδυ και έχω δώσει 50 προκαταβολή μέχρι στιγμής δεν έχω καμία ενημέρωση.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Στις 17:01 εγω ,   εισαι 2 ωρες πιο μπροστα .Πες μου  που μενεις χαχα

Αν ερθει μηνυμα για παραλαβη σε προσκαλω (με τεστ για κορονοιο 48 ωρες πριν😅) να το ανοιξουμε μαζι(εχουμε κοινα τη παναθα κ το πσ5)!Επισης να πω οτι ρωτησα κ η εξοφληση θα γινει με μετρητα(δε δεχονται καρτα οταν ερθει)...

Επεξ/σία από nyne
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πραγματα άρχισαν να κινουνται!!!! Επιτελους!!! Μολις πριν λίγο πέρασε ενα φορτηγακι του Public απο τη γειτονια μου με πολυ μικρη ταχυτητα!

 

Spoiler

Ηταν της "Εκτεταμένης Αναζήτησης" 🤩

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ από Πλαίσιο, τελευταία ενημέρωση που είχα ήταν Day 1, αν και δεν έχουν παραλάβει ακόμα. Είχα κάνει προ-παραγγελία στα 15 πρώτα λεπτά. Γενικά βλέπω τώρα για το Xbox έχει γίνει χαμός από την Amazon σε Αμερική, Αγγλία, Γερμανία, ελπίζω οι δικοί μας να το διαχειριστούν σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update για όσους έχουν κάνει παραγγελία PS5 από Κωτσόβολο:

Μόλις με κάλεσαν και με ενημέρωσαν πως έγινε allocation των κομματιών που παρέλαβαν με τις παραγγελίες και είμαι Day One!!!!

Απλά μου ανέφεραν ΔΝ ξέρουν ακόμα αν θα παραδώσουν τα PS5 στις courier στις 18 η 19/11.

Υ.Γ.Δν ξέρω αν έπαιξε κάποιο ρόλο αλλά την παραγγελία μου την είχα κάνει στις 17/9 14:20 σε κατάστημα Κωτσόβολου όχι online και είχα εξοφλήσει όλο το ποσό ΜΑΖΙ με total support.

Επεξ/σία από back15220
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με καλεσαν απο public για να τους δώσω την διεύθυνση που θα φερει ο κουριερ την κονσολα , μιας και είχα βάλει παραλαβή απο το κατάστημα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, back15220 είπε

Update για όσους έχουν κάνει παραγγελία PS5 από Κωτσόβολο:

Μόλις με κάλεσαν και με ενημέρωσαν πως έγινε allocation των κομματιών που παρέλαβαν με τις παραγγελίες και είμαι Day One!!!!

Απλά μου ανέφεραν ΔΝ ξέρουν ακόμα αν θα παραδώσουν τα PS5 στις courier στις 18 η 19/11.

Υ.Γ.Δν ξέρω αν έπαιξε κάποιο ρόλο αλλά την παραγγελία μου την είχα κάνει στις 17/9 14:20 σε κατάστημα Κωτσόβολου όχι online και είχα εξοφλήσει όλο το ποσό ΜΑΖΙ με total support.

Ποτε ειχες κανει παραγγελεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, back15220 είπε

Update για όσους έχουν κάνει παραγγελία PS5 από Κωτσόβολο:

Μόλις με κάλεσαν και με ενημέρωσαν πως έγινε allocation των κομματιών που παρέλαβαν με τις παραγγελίες και είμαι Day One!!!!

Απλά μου ανέφεραν ΔΝ ξέρουν ακόμα αν θα παραδώσουν τα PS5 στις courier στις 18 η 19/11.

Υ.Γ.Δν ξέρω αν έπαιξε κάποιο ρόλο αλλά την παραγγελία μου την είχα κάνει στις 17/9 14:20 σε κατάστημα Κωτσόβολου όχι online και είχα εξοφλήσει όλο το ποσό ΜΑΖΙ με total support.

Καλά νέα!

Εμενα π την εκανα online στο κωτσοβολο ακομα σε εξελιξη ειναι

Ημερομηνία και ώρα καταχώρησης

17/09/2020 15:11

 

Τους εστειλα και χτες email 

Καμια ενημερωση ακομα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...