Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω βγηκε out of stock στην Ιαπωνια,στην Ελλαδα δεν θα βγει??

Τωρα καποια σκρουτζομαγαζα ισως να εχουν ενα μικρο αποθεμα,θα φανει μετα το launch.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εδω βγηκε out of stock στην Ιαπωνια,στην Ελλαδα δεν θα βγει??

Τωρα καποια σκρουτζομαγαζα ισως να εχουν ενα μικρο αποθεμα,θα φανει μετα το launch.

Ποια σκρουτζομαγαζα? Εννοεις να εμφανιστουν καποια καταστηματα αργοτερα, γιατι τωρα στο σκρουτζ μονο 3 μαγαζια ειναι

Επεξ/σία από James.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Δεν έχει βγάλει collectors το godfall νομίζω. Λογικά είναι press kit που στέλνουν στους reviewers.

Έχουμε κανα νεότερο γι αυτό το παιχνίδι; Ξέρουμε πότε λήγει το embargo; Είμαι μεταξύ αυτού και του Morales για πρώτο παιχνίδι στην νέα κονσόλα.

Δεν υπαρχει εμπαργο.Οπωτε τα ριβιους μπορει να σκασουν απο μερα σε μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να δωσω και εγω την ενημερωση μου .

Με πηραν χτες απο Media Markt ( ειχα δωσει προκαταβολη 50 ) για τον τροπο εξοφλησης   και επελεξα αντικαταβολη  σχετικα με το ps5 που θα φερει  κουριερ  day one  .Τωρα φυσικα αν δεν το πιασω στα χερια μου δεν πολυδινω σημασια ...

Επισης Ο κωτσοβολος (εχω δωσει και εκει 50 ) μετα το λινκ που μου στειλε με sms  σχετικα με την προπαραγγελια μου με status : σε αναμονη   δεν εχω αλλη επικοινωνια απο την πλευρα τους ουτε φωνη του ακροαση .

Οι μερες πλησιαζουν η' που θα ξενερωσω τερμα η' που θα πανω παρτυ !Ενδιαμεση  κατασταση δεν εχει χαχα.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε να παρακαλάτε που ο Covid στην Κίνα είναι σχεδόν μηδενικός και τα εργοστάσια τους δουλεύουν κανονικά γιατί αλλιώς ούτε τέλος του 2021 δεν θα το βλέπαμε 🙄

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είχα και εγώ ενημέρωση από public πως θα το στείλουν με αντικαταβολή σπίτι ( είχα δώσει προκαταβολή 50€ και παραλαβή από κατάστημα) . Βέβαια είχα προ παραγγείλει μόλις ανοίξανε η παραγγελίες. Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κωτσο τιποτα(παραγγελια αντικαταβολη 17/9 15:07).Ουτε μου ζητηθηκε προκαταβολη και σημερα που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι θα παραλαβετε 19/11 θα σας ερθει μηνυμα την προηγουμενη κτλ,σαν να μην τρεχει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nyne είπε

Απο κωτσο τιποτα(παραγγελια αντικαταβολη 17/9 15:07).Ουτε μου ζητηθηκε προκαταβολη και σημερα που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι θα παραλαβετε 19/11 θα σας ερθει μηνυμα την προηγουμενη κτλ,σαν να μην τρεχει τιποτα.

Στις 17:01 εγω ,   εισαι 2 ωρες πιο μπροστα .Πες μου  που μενεις χαχα

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Στις 17:01 εγω ,   εισαι 2 ωρες πιο μπροστα .Πες μου  που μενεις χαχα

Είστε πίσω...17.09 , 14:34 , μου ζητησανε προκαταβολη μερικες μερες μετα, τους ειπα σας δινω και τα 500 αν μου εγγυηθειτε day 1 παραδοση. A δεν ξερουμε ακομα κλπ , οκ λεω δεν δινω ουτε ευρω. 

Σημερα η παραγγελια ειναι σε εξελιξη απο οτι βλεπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Να δωσω και εγω την ενημερωση μου .

Με πηραν χτες απο Media Markt ( ειχα δωσει προκαταβολη 50 ) για τον τροπο εξοφλησης   και επελεξα αντικαταβολη  σχετικα με το ps5 που θα φερει  κουριερ  day one  .Τωρα φυσικα αν δεν το πιασω στα χερια μου δεν πολυδινω σημασια ...

Επισης Ο κωτσοβολος (εχω δωσει και εκει 50 ) μετα το λινκ που μου στειλε με sms  σχετικα με την προπαραγγελια μου με status : σε αναμονη   δεν εχω αλλη επικοινωνια απο την πλευρα τους ουτε φωνη του ακροαση .

Οι μερες πλησιαζουν η' που θα ξενερωσω τερμα η' που θα πανω παρτυ !Ενδιαμεση  κατασταση δεν εχει χαχα.

 

θα κάνεις συλλογή απο κονσόλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Socratis_g είπε

θα κάνεις συλλογή απο κονσόλες?

Οχι παραγγειλα και εδωσα προκαταβολη σε 2 διαφορετικες αλυσιδες  για να αυξησω τις πιθανοτητες. Ακομα και αν ακυρωσω την μια δεν χανω τα 50  θα παρω κατι  αλλο ,ενα  παιχνιδι κλαιν .Απλα πλεον αν ερθουν και οι 2, την μια θα την παρει ενας  φιλος μου που εκδηλωσε ενδιαφερον  οποτε ειναι  win-win  η φαση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Οχι παραγγειλα και εδωσα προκαταβολη σε 2 διαφορετικες αλυσιδες  για να αυξησω τις πιθανοτητες. Ακομα και αν ακυρωσω την μια δεν χανω τα 50  θα παρω κατι  αλλο ,ενα  παιχνιδι κλαιν .Απλα πλεον αν ερθουν και οι 2, την μια θα την παρει ενας  φιλος μου που εκδηλωσε ενδιαφερον  οποτε ειναι  win-win  η φαση .

να'σαι καλά που με σκέφτηκες! 😂🤣😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...