Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Ποτε ειχες κανει παραγγελεια;

Το γράφω στην ανάρτηση που έκανα:

Την είχα κάνει στις 17/9 14:20 ΑΠΟ κατάστημα Κωτσόβολος όχι online και είχα προεξοφλήσει όλο το ποσό μαζί με total support

Επεξ/σία από back15220
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν απ τα Public της περιοχής μου επειδή είχα δηλώσει παραλαβή από κατάστημα για να τους δώσω διευθυνση και να μου το στείλουν με κουριερ.

Απ ότι κατάλαβα η δουλειά θα πάει όπως και με το Xbox, τα τοπικά καταστήματα θα κάνουν τις αποστολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το public εχει δικα της βανακια ? η αναλαμβάνει καποια κουριερ? γιατι στην περιπτωση μου η κονσολα θα σταλεί απο το καταστημα της Λαρισας στο Βολο που δηλωσα διεύθυνση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι βλεπω στο φορουμ για xbox το παμπλικ τα χει κανει σκατα.εγω εχω πληρωσει ολο το ποσο 18/09!δε με εχει ειδοποιησει κανεις ακομα ειμαστε σε εκτεταμενη αναζητηση.εχω πληρωσει με paypal και με κοβω αν μου πουν μα μου να απαιτησω τα λεφτα μου πισω.ξερει κανεις ποτε ειχε ανοιξει στο παμπλικ η παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kavouristasos είπε

Εγω την έκανα 19 την παραγγελία,  βραδυ κιόλας  , μια μερα μετα απο σενα και το προλαβα το "day 1" που θα δουμε στην πράξη ποσο day 1 θανε. 

πραγματικα δε ξερουν τι τους γινετε δε παιζει να ξαναπαρω τπτ απο αυτο το μαγαζι.οι κοπελες που δουλευουν στο τηλεφωνικο εννοειτε οτι δε φταινε αλλα πιστευω οτι το 50% των τηλεφωνηματων που λαμβανουν θα αφορουν xbox και ps5,οποτε θα επρεπε να ειχαν ενημερωθει.αυτο που μου ειπε οτι ανοιξαν στις 17 οι προπαραγγελιες στο παμπλικ δλδ εγω εκανα παραγγελια μια μερα μετα και εχουν αρχισει να στελνουν mail γενικα απλα δεν εχει ολοκληρωθει ο κυκλος των email και των χαμενων ποιητων.δε το καταλαβαινω πως δε περνει καποιος προτεραιοτητα οταν εχει δωσει ολο το ποσο και μαλιστα μια μερα μετα,εκτος και αν ειχαν 25 κονσολες ολες και ολες οποτε πασο.με κοβω να τους τα παιρνω πισω απο Paypal και να παω να παρω μια x570 tomahawk και εναν ryzen να ηρεμησω :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, necrothaftis είπε

πραγματικα δε ξερουν τι τους γινετε δε παιζει να ξαναπαρω τπτ απο αυτο το μαγαζι.οι κοπελες που δουλευουν στο τηλεφωνικο εννοειτε οτι δε φταινε αλλα πιστευω οτι το 50% των τηλεφωνηματων που λαμβανουν θα αφορουν xbox και ps5,οποτε θα επρεπε να ειχαν ενημερωθει.αυτο που μου ειπε οτι ανοιξαν στις 17 οι προπαραγγελιες στο παμπλικ δλδ εγω εκανα παραγγελια μια μερα μετα και εχουν αρχισει να στελνουν mail γενικα απλα δεν εχει ολοκληρωθει ο κυκλος των email και των χαμενων ποιητων.δε το καταλαβαινω πως δε περνει καποιος προτεραιοτητα οταν εχει δωσει ολο το ποσο και μαλιστα μια μερα μετα,εκτος και αν ειχαν 25 κονσολες ολες και ολες οποτε πασο.με κοβω να τους τα παιρνω πισω απο Paypal και να παω να παρω μια x570 tomahawk και εναν ryzen να ηρεμησω :P 

δεν περνει προτεραιότητα γιατί αν ήταν έτσι φίλε μου έσκαγα σήμερα στα public και έλεγα, ελα δινω 2κ για ps5, δώσε μου προτεραιότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kavouristasos είπε

το public εχει δικα της βανακια ? η αναλαμβάνει καποια κουριερ? γιατι στην περιπτωση μου η κονσολα θα σταλεί απο το καταστημα της Λαρισας στο Βολο που δηλωσα διεύθυνση. 

Σε πολλές περιοχές παίζουν με ένα ντεμί σύστημα: πάνε μέχρι το τοπικό κατάστημα με δικά τους μέσα και μετά δίνουν στην ACS της περιοχής. Ο σκοπός είναι να αποφύγουν το πέρασμα από το κέντρο διαλογής της ACS, γιατί λέει το μπούκωμα την άνοιξη εκεί ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Kuromajo είπε

δεν περνει προτεραιότητα γιατί αν ήταν έτσι φίλε μου έσκαγα σήμερα στα public και έλεγα, ελα δινω 2κ για ps5, δώσε μου προτεραιότητα

ναι αλλα εδω μιλαμε 18 του μηνος ολο το ποσο.σεπτεμβριου ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, necrothaftis είπε

ναι αλλα εδω μιλαμε 18 του μηνος ολο το ποσο.σεπτεμβριου ε?

ιδανικα απλα θα μας ειχαν ενημερωσει ολους εδω και μερες ασχετα με το τι εχει δωσει ο καθενας...αλλα τι να πω... ειναι sad οταν περνεις τηλεφωνο και η απαντηση ειναι "δεν ξερουμε τπτ"...bro την αλλη βδομαδα βγαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kuromajo είπε

ιδανικα απλα θα μας ειχαν ενημερωσει ολους εδω και μερες ασχετα με το τι εχει δωσει ο καθενας...αλλα τι να πω... ειναι sad οταν περνεις τηλεφωνο και η απαντηση ειναι "δεν ξερουμε τπτ"...bro την αλλη βδομαδα βγαινει...

ναι απλα εγω δε κραζω τις κοπελες στο τηλεφωνικο καταλαβες.την εταιρια κραζω γιατι στην τελικη θα μπορουσαν να χαν γραψει οπως το πλαισιο πχ οτι εξαντληθηκαν.οχι να τους δινουμε δανειο 2 μηνες πριν ειτε 50 ειτε 500 ευρο...πραγματικα αν δε μου το φερουν και μου πουν εισαι πρωτος στη δευτερη παρτιδα δε θα ασχοληθω καν.θα παρω τα λεφτα πισω να τελειωνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, necrothaftis είπε

ναι απλα εγω δε κραζω τις κοπελες στο τηλεφωνικο καταλαβες.την εταιρια κραζω γιατι στην τελικη θα μπορουσαν να χαν γραψει οπως το πλαισιο πχ οτι εξαντληθηκαν.οχι να τους δινουμε δανειο 2 μηνες πριν ειτε 50 ειτε 500 ευρο...πραγματικα αν δε μου το φερουν και μου πουν εισαι πρωτος στη δευτερη παρτιδα δε θα ασχοληθω καν.θα παρω τα λεφτα πισω να τελειωνει

εννοειται δικιο εχεις, αυτο που εγινε με τις προκαταβολες χωρις να εχουν ιδεα ποιος θα παρει τι ηταν τραγικο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την έκανα στα Public στις 17, έδωσα προκαταβολή και παραλαβή από κατάστημα. Ακόμα δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα παραλάβω Day one. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...