Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραίο αυτό εδώ

και αυτό :P

EmtU-YGXIAU0Ebi?format=jpg&name=small

και αυτό. Σχεδιαστηκά θεωρώ ότι είναι από τις ποιο όμορφες κονσόλες μαζί με το nintendo switch που έχει την μεγαλύτερη σχεδιαστική καινοτομία 

EmtdMKdXUAA-Mqg?format=jpg&name=medium

  • Like 11
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, vorlon είπε

Εγω είχα κανει προπαραγγελια το digital απο το Public στις 15/10 και σήμερα με πηραν τηλέφωνο και μου είπαν οτι τα παραλαβω με την δευτερη φουρνιά μετα απο 15-20 μέρες. Δηλαδη 5 με 10 Δεκεμβρίου.

Εγω 28/9 με disk drive και ακομα περιμενω να επικοινωνησουν για να μου αλλαξουν την παραγγελια απο παραλαβη απ'το καταστημα.

Ουτε φωνη ουτε ακροαση!

Εχεις προπληρωσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα η κονσολα δεν μαρεσει καθολου, ειναι τεραστια ειναι ΑΣΠΡΗ @#$! και ορθια μου θυμιζει εκεινο το alien στο prometheus που εφαγε εκεινο τον βλακα στην αρχη.

Τωρα οτι την παρηγγειλα την παρηγγειλα, θα την βαλω καπου να μην την βλεπω χαχ

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xavier είπε

το xsx κανει 1.5 δευτερολεπτο παραπανω για να φορτωσει...καπου εδω τελειωνει ο πολεμος μεταξυ των κονσολων...  🤪

Και ομως το ps5 τρεχει σε υψηλοτερη αναλυση  τελικα(1620p)σε σχεση με τα 1440p που πεφτει στο series sex

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

Απλά έλεος....

Είδα καλά; Ο τύπος στο βίντεο έδωσε PS5 και πήρε MSI Gaming X Trio RTX 3080, πλήρες gaming PC, περιφερειακά και 560 δολλάρια (από το 7:50 περίπου και μετά); Holy crap! Καλό παζάρι!

Παρεμπιπτόντως, από ό,τι κατάλαβα το έκανε επειδή είχε κάνει preorder και δεύτερο PS5. Δηλαδή διαφορετικά όχι; Wow!

Επεξ/σία από FCastor
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, bilt128 είπε

Εγώ έμαθα ότι παραλαμβάνω 19/11 με Speedex, 7/11 πρωί έκανα την παραγγελία..

τους πήρες εσύ? μακάρι πάντως να τα στέλνουν με speedex είναι αρκετά αξιόπιστη εταιρεία ποτέ δεν είχα πρόβλημα μαζί τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chek2fire είπε

τους πήρες εσύ? μακάρι πάντως να τα στέλνουν με speedex είναι αρκετά αξιόπιστη εταιρεία ποτέ δεν είχα πρόβλημα μαζί τους

Με Speedex στέλνουν στην περιοχή που μένω, κάποιοι άλλοι ανέφεραν την easymail, δυστυχώς δε μπορούμε να παραλάβουμε από καταστήματα που είναι ανοικτά..

Τώρα βέβαια, από την άλλη βδομάδα θ' αρχίσει σιγά-σιγά και η black friday οπότε θα γίνουν δύσκολα τα πράγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κονσόλα είναι πανέμορφη. Όσους μας αρέσουν οι λεπτές ισορροπίες στις διχρωμίες, όπως εδώ άσπρο μαύρο το γουστάρουμε λίγο παραπάνω

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με πήραν από τα public και μου είπαν θα δώσουν τη κονσόλα στο courrier στις 18 του μήνα και μετα εξαρτάται από το courrier. Είχα κάνει παραγγελία τη πρώτη μέρα με προκαταβολή 50 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Η κονσόλα είναι πανέμορφη. Όσους μας αρέσουν οι λεπτές ισορροπίες στις διχρωμίες, όπως εδώ άσπρο μαύρο το γουστάρουμε λίγο παραπάνω

Τhis is the way δικε μου, συμφωνω 100%

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με Vodafone. Μπορει να αργησει μια δυο μερες λεει η αποστολη απο αυτους και αλλες τοσες απο την ACS (άλλα σε μενα!). Εφοσον εγινε η προπαραγγελια υπηρχαν κομματια και θα σταλθουν. Μεχρι τις 24 θα το εχω σιγουρα λεει. Μακαρι αλλα δε μου φανηκαν και πολυ σιγουροι σε αυτα που ελεγαν. 🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως όλα δείχνουν υπάρχουν τα κομμάτια διαθέσιμα το πρόβλημα τώρα είναι τα courier που έχει αρχίσει να γίνετε η κατάσταση κυρίως για Αθήνα όπως ήταν το Μάρτη με μεγάλες καθηστερήσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...