Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το   Spiderman   miles morales παντως ριχνει σαγονια στον τεχνικο τομεα .Aυτος ειναι πραγματικος  next gen  τιτλος .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτελους  εγινε  πραγματικοτητα αυτο που  περιμενα χρονια ερχεται  remake  σοβαρο ελπιζω , των mass effect (Legendary edition )  για μενα που δεν ειχα  τα  παιξει πλην του andromeda  που μου αρεσε πολυ .

 

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά δεν μπορείς να μεταφέρεις τα save από το control ps4 version στην ps5 έκδοση...Έχω τελειώσει το παιχνίδι και σχεδόν και τα 2 dlc,ήθελα να συνεχίσω στη νέα εκδοση κ τώρα πρέπει να το παίξω όλο από την αρχή...ΜΑ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Επιτελους  εγινε  πραγματικοτητα αυτο που  περιμενα χρονια ερχεται  remake  σοβαρο ελπιζω , των mass effect (Legendary edition )  για μενα που δεν ειχα  τα  παιξει πλην του andromeda  που μου αρεσε πολυ .

 

 

Και επειδή δεν είχες προλάβει/παίξει τα παλιά, το βρήκες αρεστό. Που να παίξεις ειδικά το 2. Το Andromeda απογοήτευσε πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 01/02/2021 στις 1:22 ΠΜ, chrisgewrgi είπε

Αστο και εσυ..ειναι ωραιο σαν πλακακι με νερα..

 

Εγω περιμενω να βρω αφτερμαρκετ.

 

Στις 01/02/2021 στις 3:46 ΠΜ, SabotazNic είπε

Φαίνονται για λεκέδες. Σίγουρα δεν έχει πέσει κάτι τριγύρω? 

Υπομονή, 12/2 @ dbrand

Έχω παραγγείλει από το cmp shells και μου έσκασε μαιλ χτες ότι τέλος της εβδομάδας ξεκινάνε να στέλνουν.   ΑΝ παραλάβω και ΑΝ είναι της προκοπής θα ποσταρω

20210202_202835.jpg.339d2ca1aa83c56b6fa0179b0d464ec8.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, grouspen είπε

 

Έχω παραγγείλει από το cmp shells και μου έσκασε μαιλ χτες ότι τέλος της εβδομάδας ξεκινάνε να στέλνουν.   ΑΝ παραλάβω και ΑΝ είναι της προκοπής θα ποσταρω

20210202_202835.jpg.339d2ca1aa83c56b6fa0179b0d464ec8.jpg

 

αν το βάλεις στην κονσόλα βγάλε και μια φώτο να το δούμε πως είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Fulgore είπε

Remaster ειναι και οχι remake.

 

Remaster ok .

To  θεμα ειναι να εχει  βελτιωθει αρκετα  στον τεχνικο τομεα καθως τα παλια δεν τα  επιανα στα χερια μου για αυτο τον λογο.Νομιζω το ειχα αναφερει πριν χρονια πως θα ασχοληθω μολις βγαλουν  remaster -remake  και να που ηρθε η στιγμη  να παιξω επιτελους την τριλογια .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το ps5 κουμπωμένο σε ups 650 VA στο ενα socket και διαφορες άλλες συσκευές μεσω πολύπριζου στο 2ο socket του UPS.

Ολα δουλευουν κανονικά, εως ότου χθές βαλαμε να παιξουμε ένα παιχνίδι PS5 (Sackboy) και με το που φόρτωσε, άρχισε το ups να χτυπάει διακεκομμένο ήχο. 

Τι μπορεί να συμβαίνει και ποια θα μπορούσε να ειναι η λύση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Remaster ok .

To  θεμα ειναι να εχει  βελτιωθει αρκετα  στον τεχνικο τομεα καθως τα παλια δεν τα  επιανα στα χερια μου για αυτο τον λογο.Νομιζω το ειχα αναφερει πριν χρονια πως θα ασχοληθω μολις βγαλουν  remaster -remake  και να που ηρθε η στιγμη  να παιξω επιτελους την τριλογια .

Δεν ήταν πολύ wow τα γραφικά στο trailer και τα animations των χαρακτήρων έδειχναν την ηλικία τους. Ελπίζω να έχει γίνει καλή δουλειά γιατί θέλω πολύ να ασχοληθώ με την τριλογία και περίμενα πως και πως να βγει η remastered έκδοση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Δεν ήταν πολύ wow τα γραφικά στο trailer και τα animations των χαρακτήρων έδειχναν την ηλικία τους. Ελπίζω να έχει γίνει καλή δουλειά γιατί θέλω πολύ να ασχοληθώ με την τριλογία και περίμενα πως και πως να βγει η remastered έκδοση. 

Και εγω την  ιδια αρχικη εντυπωση εχω .Ελπιζω να εχουν ενα καλο αποτελεσμα  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/2/2021 στις 10:03 ΜΜ, Thiccx είπε

με κόστος

drz4hEW.png

Τόσο χαμηλά είναι τα settings για το ps5??. 

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...