Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 31/1/2021 στις 11:37 ΠΜ, Lobo10 είπε

Τα συνδέεις στο audio jack και παίζουν κανονικά.

Καλησπέρα επανέρχομαι αφού τα stinger δεν είναι διαθέσιμα στον κωτσοβολο που θέλω να τα ψωνίσω! 

Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν τα cooler master mh 650 ή cooler master mh751 είναι καλά? Η μετά βρίσκω το Razer Kraken X... Αξίζει κάποιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2021 στις 6:30 ΜΜ, SabotazNic είπε

Ενημερωτικα το 720/60 θελει 4-6 mbps upload, 1080/60 θελει 5-7 και το 4κ/60 θελει 25-60. 

καλησπερα απο συνδεση παμε Super!, ,μεσο ορο 245/245 στα speedtest, και μεσα στο PSN 235++ Download με 120++ Upload

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://unboxholics.com/news/gaming/82464-chaos-se-katastima-pou-efere-ps5-stin-iaponia-tous-chorise-i-astynomia-vinteo

Που να μην έκαναν και κλήρωση δλδ.. λοιπόν όσοι πήραμε, μήπως να ρίξουμε κανένα joker? 😝😁

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, back15220 είπε

Επιτέλους 😁:

637F6D9A-7FB1-4E53-82AC-2BA4E76228F6.jpeg

Κάτι με έχει μπερδέψει όσον αφορά αυτά τα patches 

Α) οταν λέμε ότι ένα game παίρνει update patch για το ps5 σημαίνει ότι είναι όπως όλα τα updates? Και θα είναι στον εξωτερικό hdd? 

Β) όταν λένε upgrade σε ps5 version σημαίνει ότι θα γίνει εγκατάσταση καινούρια στον ssd του ps5? 

Με λίγα λόγια θα ήθελα να ξέρω εάν θα μπορέσω να έχω τα 60 fps χωρίς όμως να κάνω χρήση του ssd του ps5 

Ευχαριστώ!! Σε όποιον μου τα ξεκαθαρίσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dolcegusto04 είπε

Κάτι με έχει μπερδέψει όσον αφορά αυτά τα patches 

Α) οταν λέμε ότι ένα game παίρνει update patch για το ps5 σημαίνει ότι είναι όπως όλα τα updates? Και θα είναι στον εξωτερικό hdd? 

Β) όταν λένε upgrade σε ps5 version σημαίνει ότι θα γίνει εγκατάσταση καινούρια στον ssd του ps5? 

Με λίγα λόγια θα ήθελα να ξέρω εάν θα μπορέσω να έχω τα 60 fps χωρίς όμως να κάνω χρήση του ssd του ps5 

Ευχαριστώ!! Σε όποιον μου τα ξεκαθαρίσει 

Λογικά πρέπει να είναι εγκατεστημένο στον ssd του PS5, διαφορετικά δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dolcegusto04 είπε

Κάτι με έχει μπερδέψει όσον αφορά αυτά τα patches 

Α) οταν λέμε ότι ένα game παίρνει update patch για το ps5 σημαίνει ότι είναι όπως όλα τα updates? Και θα είναι στον εξωτερικό hdd? 

Β) όταν λένε upgrade σε ps5 version σημαίνει ότι θα γίνει εγκατάσταση καινούρια στον ssd του ps5? 

Με λίγα λόγια θα ήθελα να ξέρω εάν θα μπορέσω να έχω τα 60 fps χωρίς όμως να κάνω χρήση του ssd του ps5 

Ευχαριστώ!! Σε όποιον μου τα ξεκαθαρίσει 

Α) Αν μιλάμε για ps4 game, δεν παίζει ρόλο που είναι εγκατεστημένο. Εξαίρεση αποτελούν παιχνίδια που πήραν "update" για να μετατραπούν στην αντίστοιχη ps5 έκδοση όπως το fifa πχ.

Β) Ναι συνήθως κάνει ξανά νέα εγκατάσταση σε αυτές τις περιπτώσεις (και μάλιστα πολλές φορές κρατά και την παλιά) οπότε έχεις και τις 2 εκδόσεις και τον δίσκο γεμάτο....

Λογικά ναι 8α έχεις 4k60 και από τον εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...