Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, music_lover είπε

Υπάρχει κανένα link που να βεβαιώνει ότι πρόκειται να κυκλοφορήσει dlc για το tlou2?

Όντως, η rockstar ναι μεν έκανε παιχνιδάρα το RDR2 αλλά πέρα από το frame rate φτιάξτε επιτέλους και αυτό το broken HDR mode του παιχνιδιού.

Γιατί η ανάλυση στο rdr2? 

Τίγκα στην θολούρα... 

Και μετά αυτό που λες για το hdr... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Γιατί η ανάλυση στο rdr2? 

Τίγκα στην θολούρα... 

Και μετά αυτό που λες για το hdr... 

Και από την άλλη διαβάζεις τις πωλήσεις που έχουν κάνει όλα αυτά τα χρόνια, πανάξια φυσικά, δεν το συζητώ, απίστευτα games, απλά θέλω να πω, έχετε το budget, έχετε τους ανθρώπους, έχετε τα μέσα, είστε τεράστιοι σε μέγεθος, διορθώστε το.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια , ερωτηση. Ελεγα να παρω τη ps plus για 3 μηνο για τα 15 και αλλα δωρεαν παιχνιδια και γενικα πλεον να ξαναρχισω.. ομως παντοθ τη βρισκω 25 , και 55 την ετησια αρα δεν αξιζει. Υπαρχει καπου φθηνοτερα ονλαιν ή να παρω τη δευτερη να τελειωνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληροφοριακά η ετησια μεχρι 23 του μηνα για οσους δεν εχουν ειναι στα 45ε. δεν αξιζει η τρίμηνη σε αυτα τα χρήματα. παρε μια 50αρα prepaid απο eneba θα πληρωσεις 43 ε σχεδόν θα μπουν 50 στο wallet θα παρεις ετήσια κ θα σου μεινουν 5 ε για κατι αλλο. οποτε η ετησια θα σου κοστίσει 38.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδιά ! Για την εγκατάσταση των αναβαθμισμένων εκδόσεων της psplus collection πρέπει να κατεβάσουμε κάποια ειδική έκδοση ή το παιχνίδι μόνο ; Αναφέρει πχ ότι το god of war είναι για PS4 κ δεν μπορώ να καταλάβω αν γίνεται download η αναβαθμισμένη έκδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια έκδοση κατεβαίνει που χει τα patch. αν εχεις ps5 το καταλαβαινει κ ενεργοποιειται η επιλογή στα μενού του παιχνιδιού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Βρήκα αυτήν την προσφορά , αλλά μου φαίνεται πολύ καλή για να είναι αληθινή 

https://www.geareurope.de/products/playstation-5-console 
Το γνωρίζετε αυτό το site ;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Ερώτηση: έχει αρχίσει να μαλακώνει αισθητά ο αριστερός μοχλος του DualSense μου. Ισως να αρχίσει το drift το επόμενο διάστημα. Το PS5 το εχω day one. Αυτά καλύπτονται από εγγύηση ή θεωρούνται αναλώσιμα υλικά (σαν τις μπαταρίες πχ) και δεν αντικαθίστανται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

- Τα θέματα με το rest mode έχουν λυθεί; Είναι ασφαλές να το αφήνεις εκεί;

- Δεν είχα ποτε ξανά επαφή με rest mode. Γενικα προτιμάτε να το αφήνετε εκεί παρά να το κάνετε turn off? Η βασική χρησιμότητα που βλέπω είναι για να συνεχίζεις το game σου γρήγορα και εύκολα . Εφόσον για τα χειριστήρια έχω βάση φόρτισης. Χάνω κάτι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Καλημερα θα παρεις αυριο την κομετρον στο χαλανδρι να στο αντικαταστησουν.Καλυπτεται απο εγγυηση.

Καλη του επιτυχια ειχα drift και δεν μου το αλλαξαν...ευτυχως η δυστηχως εσπασε και το ελατηριο της σκανδαλης και τοτε αναγκαστηκαν το αλλαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Dimos13 είπε

Καλησπέρα,

- Τα θέματα με το rest mode έχουν λυθεί; Είναι ασφαλές να το αφήνεις εκεί;

- Δεν είχα ποτε ξανά επαφή με rest mode. Γενικα προτιμάτε να το αφήνετε εκεί παρά να το κάνετε turn off? Η βασική χρησιμότητα που βλέπω είναι για να συνεχίζεις το game σου γρήγορα και εύκολα . Εφόσον για τα χειριστήρια έχω βάση φόρτισης. Χάνω κάτι; 

Καλήμερα φίλε μου. 

Εγώ rest το αφήνω όταν είναι να κατεβάσω κάποιο παιχνίδι. 

Το μόνο που με βγαζει μερικές φορές είναι το θέμα με το wifi ότι δεν μπορεί να κατεβάσει το παιχνίδι αλλά μετά από ώρα όχι κατευθείαν. 

Κάτι άλλο δεν έχω παρατηρήσει σε rest mode ακόμη και αν έχω αφήσει παιχνίδι σε παύση. 

Αυτά από μένα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ps5 σε rest εαν πεσει το ρευμα κ δεν εχεις ups παθανει κοκομπλοκο ο συγχρονισμός με τα save στο cloud (το οποιο διορθώνετε αν πατησεις τη σωστη επιλογη) κατα τα αλλα κανενα θεμα 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...