Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί που είμασταν χαλαροί να βάλουμε το preorder μας αύριο για το XBOX Series Χ, θα μας κάνει να έχουμε πατημένο συνέχεια το F5 μήπως και προλάβουμε 😁😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, anamenos είπε

Εκεί που είμασταν χαλαροί να βάλουμε το preorder μας αύριο για το XBOX Series Χ, θα μας κάνει να έχουμε πατημένο συνέχεια το F5 μήπως και προλάβουμε 😁😂

λες να φαμε τετοια ηττα ; εκει που ειμουν σιγουρος οτι day 1 θα παρω την κονσολα μου να θελω βυσμα ?!?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Δεν νομιζω οτι θα το κανει αυτο το πραγμα . Εχει ξεσηκωσει ολο τον κοσμο να μιλαει για την εξαγορα που εκανε . Τωρα αν βγει και πει αυξανω το game pass θα χασει ολο το hype

Καποια στιγμη στο μελλον εννοω, οχι τωρα. Επρεπε να το εχω διευκρινισει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, lepaterious είπε

Δεν θα το κάνει και στην περίπτωση που το κάνει παλι είναι κέρδος με αυτά που δίνει ειδικά τώρα που εβαλε ea play και bethesda, τους εχω ικανούς να χώσουν και καμια ubisoft στο gamepass

Δεν το συζητω. Και να το κανει κατα πασα βεβαιοτητα τους παιρνει και δεν θεωρω πως θα ενοχλησει αν προκειται για καποια μικρη αυξηση. Ειναι πλεον τρελη η αξια των προσφερομενων παικτικων επιλογων..

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδηση μεγατόνων πραγματικά. Φανταστείτε ό, τι παιχνίδι έβγαλε η bethesda σαν publisher στη γενιά που μας πέρασε να τα είχε exclusive το Xbox. Εννοείται πως θα ήταν η πλατφόρμα με τα καλύτερα exclusives και κυρίως ποικιλία στα παιχνίδια, όχι 15 παιχνίδια third person/action adventure Και αγιος ο Θεός. Μακάρι να βγουν τόσο καλά παιχνίδια όπως αυτά που έβγαλε η Bethesda σε αυτή τη γενιά. Να δω Prey 2 αποκλειστικό στο Xbox και τι στον κόσμο. Λόγος αγοράς για μένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολη αυτη τη γενια που η Microsoft εχανε παταγωδως απο τη SONY στην ουσια ετοιμαζε το εδαφος για την επομενη και τωρα ερχεται σαν τσουναμι να τα ισοπεδωσει ολα. Εγω προς sony μερια θα κινηθω για αρχη(με βλεπω σιγουρα για series s στο μελλον), αλλα αυτος ο τρομερος σχεδιασμος που φαινεται να εχει κανει για τη νεα γενια που αρχιζει ,εμενα προσωπικα με τρομαζει ευχαριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Microsoft ουσιαστικα μου δειχνει οτι εφαγε τα μουτρα της με το One και ξυπνησε αποτομα και παει να κανει το μεγαλο μπαμ . Δεν νομιζω οτι θα καταφερει να κερδισει την γενια που μας ερχεται απλα δεν νομιζω ταυτοχρονα οτι η διαφορα που ειχαν το PS4 με το One θα ειναι τοσο μεγαλη και στο PS5 με το Series X / S 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Owen είπε

Ολη αυτη τη γενια που η Microsoft εχανε παταγωδως απο τη SONY στην ουσια ετοιμαζε το εδαφος για την επομενη και τωρα ερχεται σαν τσουναμι να τα ισοπεδωσει ολα. Εγω προς sony μερια θα κινηθω για αρχη(με βλεπω σιγουρα για series s στο μελλον), αλλα αυτος ο τρομερος σχεδιασμος που φαινεται να εχει κανει για τη νεα γενια που αρχιζει ,εμενα προσωπικα με τρομαζει ευχαριστα.

Βασικά σε αυτή την γενιά έγινε η αλλαγή στην ηγεσία και μπήκε ο spencer που έχει την πλήρη στήριξη του nadela οπότε ότι και να ζητήσει γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...