Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην είστε σίγουροι για διαφορές κλπ. Όταν οι κάτοχοι PS5 αρχίζουν να δίνουν 80άρια και οι Χbox παίζουν Elder Scrolls 6 και Fallout New Vegas 2 ΤΣΑΜΠΑ πιστεύω θα το ξανασκεφτούν!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τι πιθανότητες δίνετε μέχρι τα μεσάνυχτα να ανακοινώσει ότι εξαγοράζει και την Square Enix;

Αν γίνει κάτι τέτοιο γίνομαι XBOT χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε αρχίσει και κάνουμε σαν 15χρονα την  MS μου μέσα. Κάτι μου λέει οτι παίζει να ρίξει κι άλλα σιγά σιγά στο τραπέζι μέχρι αύριο να μας στείλει στο φεγγάρι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τι πιθανότητες δίνετε μέχρι τα μεσάνυχτα να ανακοινώσει ότι εξαγοράζει και την Square Enix;

Πιστεύω αύριο θα το ανακοινώσουν θα πάθουμε καμία συγκοπή γέροι άνθρωποι

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

τοτε ποια η λογικη των σχεδόν 8 δις $ ?

Η λογική λέει οτι στο ps5 θα πουλάει το game 80€ και ταυτόχρονα θα ρίχνει την σποντα ότι στο xbox το παίζεις τζαμπα... Next level marketing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 ε τι ποια η λογική, αγοράζει μία από τις καλύτερες εταιρείες στον χώρο με κέρδη φοβερή τεχνογνωσία και ενισχύει το gamepass όσο πάει

νομίζω ότι πλέον η ms αν μπορούσε να φέρει το gamepass στο ps5 ή στο switch θα το έκανε

Επεξ/σία από Daredevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Daredevil είπε

 Λογικο αφου θα βγουν και για pc. Παντως το ps5 τα ξεχναει απο τωρα- εκτος εαν βγαλουν στο μελλον το xcloud και το gamepass στο ps5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

τοτε ποια η λογικη των σχεδόν 8 δις $ ?

Αν ισχύει το ποστ:

Αν είσαι XBOT τότε πάρε gamepass και/ή gamepass και παίξτα day one τσάμπα είτε είναι καλά ή Fallout 76.

Αν είσαι Sony Fanboy και βγάλουμε το επόμενο Skyrim...80€.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, GaGaS_Thess said:

τοτε ποια η λογικη των σχεδόν 8 δις $ ?

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να είναι exclusive. Εγώ θέλω να  έχω τα παιχνίδια της με τη συνδρομή που έχω για αλλά 2 χρόνια, καθώς έχω επενδύσει (μεταφορικά, για να μη παρεξηγούμαι) στο μοντέλο του Gamepass.  Απο κει και πέρα, το βγάλει δεν το βγάλει δεν με ενδιαφέρει και πολύ, αν και θα ήταν καλό να μπορούν να παίξουν όλοι τα παιχνίδια που θα βγουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...