Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που έχω xbox σε κάθε γενιά, θα έλεγα να μην τρελένεστε με τα pre-orders. Μια χαρά διαθεσιμότητα θα υπάρχει και στο launch. Επίσης καλύτερα είναι να περιμένετε black friday ή τα Χριστούγεννα για προσφορές.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εγώ πάντως που έχω xbox σε κάθε γενιά, θα έλεγα να μην τρελένεστε με τα pre-orders. Μια χαρά διαθεσιμότητα θα υπάρχει και στο launch. Επίσης καλύτερα είναι να περιμένετε black friday ή τα Χριστούγεννα για προσφορές.

δεν νομιζω οτι black friday δηλαδη λιγες μερες μετα το launch θα βγει καποια προσφορα θα ειναι πολυ φρεσκο . Απο την αλλη Χριστουγεννα δεν ειναι και πολυ μακρια αλλα δεν θελω να περιμενω :) ειμαι με το 360 και πλεον εχω βαρεθει την ζωη μου με το οτι δεν εχω τι να παιξω 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black friday λογικά προσφορές μόνο για το xbox one. Χριστούγεννα κλασσικά bundles με μία μικρή έκπτωση για τυράκι. Μπορεί τίποτα που να χει δωρεάν μήνες game pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει για να γλιτωσεις τα 10-20 € που θα παρεις τα Χριστουγεννα ΑΝ τα παρεις ; και αν δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε κονσολες ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

αξιζει για να γλιτωσεις τα 10-20 € που θα παρεις τα Χριστουγεννα ΑΝ τα παρεις ; και αν δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε κονσολες ; 

Έλα ρε συ εντάξει είπαμε. Στην Sony land ζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Έλα ρε συ εντάξει είπαμε. Στην Sony land ζεις.

Μεχρι χθες πιστευα οτι δεν θα υπαρχει προβλημα διαθεσιμοτητας . Μετα τα χθεσινα αρχισα να αγχωνομαι ειναι η αληθεια ! 

Ρε παιδια στο Plaisio.gr αναφερει εγγυηση 2 χρονια προμηθευτη ενω στο public.gr αναφερει 1 ετος εγγυηση . Τελικα τι ισχυει ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το ΕΓΓΥΗΣΑΡΑ συμφωνω απολυτα οταν τα επαιξε το λευκο xbox 360 που ειχα παρει που ειχε μονο Component και οχι HDMI . Εβγαλε RROD δεν ειχα αποδειξη καλεσα σε ενα τηλεφωνο ηρθε courier το πηρε το κρατησαν βεβαια 20 μερες αλλα μετα με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν δεν εχουμε ιδιο εχουμε μονο την νεα εκδοση με το HDMI αλλα ειναι μαυρο σας πειραζει ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Δεν νομιζω οτι θα το κανει αυτο το πραγμα . Εχει ξεσηκωσει ολο τον κοσμο να μιλαει για την εξαγορα που εκανε . Τωρα αν βγει και πει αυξανω το game pass θα χασει ολο το hype

Φυσικά και θα το κάνει δεν ειναι φιλανθρωπική οργάνωση. Εδω είμαστε θα δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ultralisk είπε

δεν ζήτησε προκαταβολή...περίεργο

λογικα δεν εχουν το ζορι που ειχαν με τα PS5 και για αυτο το αφηνουν ελευθερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαίσιο έχει πλάκα το βάζεις σε 24 δόσεις με κάρτα και δεν είναι άτοκες οι δόσεις και βγαίνει 560€ στο 24μηνο.

2 λεπτά πριν, ultralisk είπε

δεν ζήτησε προκαταβολή...περίεργο

Μην περιμένεις να γίνει χαμός δεν είναι PS , θα υπάρχουν κονσόλες και το βράδυ για preorders. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dream21 είπε

Το πλαίσιο έχει πλάκα το βάζεις σε 24 δόσεις με κάρτα και δεν είναι άτοκες οι δόσεις και βγαίνει 560€ στο 24μηνο.

Μην περιμένεις να γίνει χαμός δεν είναι PS , θα υπάρχουν κονσόλες και το βράδυ για preorders. 

ανοιξε και στο ΠΛΑΙΣΙΟ ; Δεν το βρισκω εχεις link ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...