Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Anuminas είπε

ναι το ξέρουμε πως θα κυκλοφορούνε και για pc ή για κινητά, αλλα οχι για ps5 (αυτό λέει η λογική τουλάχιστον)

διάβασε 3-4 σελίδες πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Brazhlias είπε

Παντως για οποιον ενδιαφερεται, πωλειται και 2αρι, 40τμ, 2ου οροφου.

Που φτανει ο ανθρωπος για να αγορασει πσ5 με τα αποκλειστικα του...

Ryan Gosling Lol GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, kostiger said:

Πολλες δυνατες κινησεις μαζεμενες, αλλα με τις ονομασιες των κονσολων τα εκαναν ροϊδο..

image.png.1133fdbcade9334f1c5242c1bbf1b865.png

 

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, privateer είπε

Δεκτο. Ωστοσο δεν τιθεται θεμα συζητησης, πιο ανεμπνευστη και αποτυχημενη ονομασια δεν θα μπορουσαν να επιλεξουν. Δεν ειναι ολοι ενημερωμενοι σαν το μεσο μελος τεχνολογικου φορουμ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω εκανα προπαραγγελια το ps5 αλλα με βλεπω να ακυρωνω και να το γυριζω σε xbox...

θα εδινα το ps4 pro και μια διαφορα για το 5 ομως τωρα τα δεδομενα αλλαζουνε με βλεπω να κραταω το pro διοτι λεει η sony θα το υποστηριξει για ακομη 2 με τρια χρονια και να αγοραζω kai το digital της microsoft.

με ενδιαφερει πολυ η τσεπη μου και οχι το να εμπλουτιζω το ταμειο της sony..

νομιζω η microsoft πλεον θα καταφερει να κερδισει παραπολυ κοσμο με αυτη την κινηση.. 

ειναι το ρουα ματ που λεμε και στο σκακι.

θα δωσω 120 ευρω τον χρονο για  game pass και θα εχω day one κορυφαιους τιτλους .

Δεν θα αγοραζω πλεον δισκακι στα 70 ευρω και αν δεν μου κανει τι θα το κανω θα το δινω στα 40?

αρκετοι απο εμας εχουμε παιδια και με καταλαβαινουνε διοτι αγοραζεις το παιχνιδι δεν του αρεσει και η μενει στο ραφι η στην μαυρη αγορα...

αρα με to game pass δεν μας αρεσει delete και παμε στο επομενο

μας αρεσει το κραταμε το λιωνουμε και μετα στο επομενο..

 

Επεξ/σία από Sakm
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

31 λεπτά πριν, Sakm είπε

εγω εκανα προπαραγγελια το ps5 αλλα με βλεπω να ακυρωνω και να το γυριζω σε xbox...

θα εδινα το ps4 pro και μια διαφορα για το 5 ομως τωρα τα δεδομενα αλλαζουνε με βλεπω να κραταω το pro διοτι λεει η sony θα το υποστηριξει για ακομη 2 με τρια χρονια και να αγοραζω kai το digital της microsoft.

με ενδιαφερει πολυ η τσεπη μου και οχι το να εμπλουτιζω το ταμειο της sony..

νομιζω η microsoft πλεον θα καταφερει να κερδισει παραπολυ κοσμο με αυτη την κινηση.. 

ειναι το ρουα ματ που λεμε και στο σκακι.

θα δωσω 120 ευρω τον χρονο για  game pass και θα εχω day one κορυφαιους τιτλους .

Δεν θα αγοραζω πλεον δισκακι στα 70 ευρω και αν δεν μου κανει τι θα το κανω θα το δινω στα 40?

αρκετοι απο εμας εχουμε παιδια και με καταλαβαινουνε διοτι αγοραζεις το παιχνιδι δεν του αρεσει και η μενει στο ραφι η στην μαυρη αγορα...

αρα με to game pass δεν μας αρεσει delete και παμε στο επομενο

μας αρεσει το κραταμε το λιωνουμε και μετα στο επομενο..

τι παιχνίδια παίζεις γενικότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΒΑ , COD , FORTNITE , MORTAL KOMBAT , RED DEAD , RESIDENT EVIL , αυτα τα παιχνιδια με ενδιαφερουν εμενα περισσοτερο τωρα ο πιτσιρικας θα παιξει καποια απο αυτα αλλα αν βγει καποιο uncharted ,spiderman, gow θα τα παιξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Sakm είπε

ΝΒΑ , COD , FORTNITE , MORTAL KOMBAT , RED DEAD , RESIDENT EVIL , αυτα τα παιχνιδια με ενδιαφερουν εμενα περισσοτερο τωρα ο πιτσιρικας θα παιξει καποια απο αυτα αλλα αν βγει καποιο uncharted ,spiderman, gow θα τα παιξει. 

ε μην το συζητάς σε συμφέρει το pass 100%, απλώς να ξες ότι για 3rd party games θα πρέπει να περιμένεις αρκετά για να μπουν (αν δεν τις αγοράσει όλες στο τέλος η MS :P) επίσης  δεν θα βγουν στο ps4 όλα τα 1st party της Sony .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Έχει κάνει κανείς προπαραγγελία για το Xbox Series S;

Πραγματικά, αυτό ήθελα να ρωτήσω. Και στο forum και στην σελίδα του xbox365 δεν είδα κανέναν να έχει προπαραγγειλει το S. Πίστευα πως θα πουλησει σαν ζεστό ψωμάκι λόγω τιμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Πραγματικά, αυτό ήθελα να ρωτήσω. Και στο forum και στην σελίδα του xbox365 δεν είδα κανέναν να έχει προπαραγγειλει το S. Πίστευα πως θα πουλησει σαν ζεστό ψωμάκι λόγω τιμής. 

θα πουλήσει αλλά όχι στις προπαραγγελίες που αγοράζουν οι hardcore

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου καποιος ο οποιος "δεν ειχε επαφη" με τις παιχνιδαρες που εκανε publish η Bethesda σε αυτη τη γενια οπως τα Dishonored 2, Prey, Wolfenstein και DOOM Eternal να πουλαει θεωρητικες επιστημες περι παιχνιδιων που "θετουν νεα standards απο εδω κ περα". :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...