Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Daredevil είπε

καλά δεν αγόρασε και την Ν ;)  το πσ5 επιβιώνει χωρίς αυτούς τους τίτλους .

Επίσης η τελευταία ανταλαγή δεν είναι fair , 2/3 των τίτλων που ανέφερες είναι GOTY ;)

GOTY προηγούμενης γενιάς όμως. Φαντάσου να βγάλουν το Skyrim ή ένα super Fallout της καινούργιας γενιάς αποκλειστικά στο Xbox/PC με mods. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, psof είπε

GOTY προηγούμενης γενιάς όμως. Φαντάσου να βγάλουν το Skyrim ή ένα super Fallout της καινούργιας γενιάς αποκλειστικά στο Xbox/PC με mods. 

ας τα βγάλουν πρώτα όμως, γιατί δεν αλλάζει κάτι προς το παρόν στην bethseda.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δεδομενα αλλαζουν παιδια..και ειναι μονο η αρχη...ηδη 2 ατομα που ειναι sony απο την γεννα τους στην δουλεια σημερα καραφλιασαν οταν ακουσαν Bethesda = xbox..ο ενας μου λεει δεν μπορω να δεχτω οτι δεν θα παιξω skyrim..τελικα δεν θα το παρει μεχρι να ξεδιαλύνει η κατασταση..

Ο αλλος ουτε αυτος θα το παρει και ξεκινησε και βλεπει βιντεακια με series x στο youtube..

Αλλαζουν οπως ειπαμε τα δεδομενα και ειναι πολυ καλο..

Θελουμε την πιτα μιση μιση και οχι αυτην την αηδια με το καθε σπιτι και ενα ps4 ..και δεν ηξεραν τι ειναι game pass.

Στο τελος θα μενε  η sony μονη της και θα κοστολογουσε και 100 ευρω το game .

Phil Spencer αρχοντα παρε μας τα υπαρχοντα! Παω να παιξω κανα game στο pc του αρχοντα phil..χθες ανανεωσα με 1 ευρω..😂

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Daredevil είπε

καλά δεν αγόρασε και την Ν ;)  το πσ5 επιβιώνει χωρίς αυτούς τους τίτλους .

Επίσης η τελευταία ανταλαγή δεν είναι fair , 2/3 των τίτλων που ανέφερες είναι GOTY ;)

H Sony δεν επιβιώνει χωρίς βαρβατους 3rd party τίτλους.Αυτο που έγινε ήταν σφαλιάρα μεγατόνων,αν και πιστεύω ότι θα τα βγάζει και στο Ps5 τα παιχνίδια η ms.Day one στο gamepass και 80αρα στο Ps5.Σου λέει διάλεξε και πάρε.Και στις δύο περιπτώσεις, φράγκα στην τσέπη τους θα βάζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω με τον αδερφο μου που μιλησα και του ειπα παω προς ΧΒΟΧ πριν 10 μερες μου λεει μαμακια θα κανεις ελα sony να γουσταρουμε . Σημερα μου λεει το σκεφτομαι για το PS5 γιατι βλεπω η ms εχει κανει τρελο hype 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Billie13 είπε

H Sony δεν επιβιώνει χωρίς βαρβατους 3rd party τίτλους.Αυτο που έγινε ήταν σφαλιάρα μεγατόνων,αν και πιστεύω ότι θα τα βγάζει και στο Ps5 τα παιχνίδια η ms.Day one στο gamepass και 80αρα στο Ps5.Σου λέει διάλεξε και πάρε.Και στις δύο περιπτώσεις, φράγκα στην τσέπη τους θα βάζουν.

χμμμ για ξαναδιάβασε το post μου απαντάς σε κάποιον άλλο μάλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

και εγω με τον αδερφο μου που μιλησα και του ειπα παω προς ΧΒΟΧ πριν 10 μερες μου λεει μαμακια θα κανεις ελα sony να γουσταρουμε . Σημερα μου λεει το σκεφτομαι για το PS5 γιατι βλεπω η ms εχει κανει τρελο hype 

Στο xbox λειπει διαφημιση...ειδικα ευρωπη..9 στους 10 δεν εχουν ιδεα τι ειναι το game pass..αντιθετως σου δειχνει διαφημιση με μακαρονια και στο καπακι σου λεει παρε και ενα ps4 να γουσταρεις μετα τα μακαρονια...

Φαντασου μεσα στα public ,kotsovolos η οτιδηποτε να εχει μεγαλο stand πχ και να δειχνει τα game του pass ,free with game pass' only xbox

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

καλυτερη διαφημηση απο το ΜΠΑΜ που εγινε χθες σε ολο το ιντερνετ δεν μπορουσε να γινει 

Μην νομιζεις...οικογενειαρχες ,πιτσιρικαδες ,παιδοπουλα δεν εχουν ιδεα τι εχει γινει..και ουτε προκειται..πολυ παιρνουν κονσολα για fifa pro gta και cod.. αν εσκαγες μια διαφημιση οτι με την κονσολα παιρνεις και 100  παιχνιδια αναμεσα τους και AAA free με το pass θα αλλαζαν γνωμη..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιαυτο η καλύτερη λύση είναι οποίος έχει την οικονομική δυνατότητα αγοράζει και τις 2 κονσόλες και τέλος. Το ποιος την έχει ποιο μεγάλη κλπ τα περασαμε πιτσιρικάδες 14 χρόνων εποχές Amiga 500 :)

Επεξ/σία από dream21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chrisgewrgi είπε

Μην νομιζεις...οικογενειαρχες ,πιτσιρικαδες ,παιδοπουλα δεν εχουν ιδεα τι εχει γινει..και ουτε προκειται..πολυ παιρνουν κονσολα για fifa pro gta και cod.. αν εσκαγες μια διαφημιση οτι με την κονσολα παιρνεις και 100  παιχνιδια αναμεσα τους και AAA free με το pass θα αλλαζαν γνωμη..

εδώ υπάρχουν άτομα που παίρνουν πσ4 γιατι το pro στο xbox δεν δέχεται league patches...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chrisgewrgi είπε

Μην νομιζεις...οικογενειαρχες ,πιτσιρικαδες ,παιδοπουλα δεν εχουν ιδεα τι εχει γινει..και ουτε προκειται..πολυ παιρνουν κονσολα για fifa pro gta και cod.. αν εσκαγες μια διαφημιση οτι με την κονσολα παιρνεις και 100  παιχνιδια αναμεσα τους και AAA free με το pass θα αλλαζαν γνωμη..

συμφωνω απολυτα σε αυτο . Κακως ειδικα στην Ελλαδα επειδη δουλευα 14 χρονια σε λιανομαγαζα πληροφορικης ( ΠΛΑΙΣΙΟ , Mediamarkt ) ερχοταν κοσμος και ελεγε θελω να αγορασω το Playstation . Του το εδειχνες και σου ελεγε αυτο διπλα τι playstation ειναι και κανει τοσο ; Και κοιτουσε ΧΒΟΧ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lepaterious είπε

Ξεκινάει και το Tokyo Game Show μην ανακοινώσει εκεί ότι αγόρασε και την Sega θα την κάνει ρόμπα την Sony μέσα στο σπίτι της.

να βάλουν όμως τον Peter Moore να το ανακοινώσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...