Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/6/2021 στις 2:00 ΜΜ, nikrpg0 είπε

Κι εγώ ευχαριστώ!!! Πήρα ένα, ελπίζω να πάει καλά και να μην έχω καμία ακύρωση! (Και το φοβερό ήταν ότι την μέρα που το πόσταρες θα πήγαινα Πλαίσιο να πάρω το S!!!)

Και για να ανταποδώσω σε κάποιον άλλον, το δείχνει ΞΑΝΑ διαθέσιμο!

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/xbox-series/konsola-xbox-series-x/217078-microsoft-xbox-series-x

 

2021-06-15 12_08_20-Microsoft Xbox Series X Κονσόλα _ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr.png

Επεξ/σία από stako
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, avenger είπε

Ρε μάγκες μόνο εγώ δε βλέπω πια το dungeons and dragons dark alliance στο store?

Το ίδιο και στο psn δε το βλέπω στο ελληνικό store αλλά κανονικά αν αλλάξω region σε usa.

Κατά τα άλλα μια χαρά καλοκαίρι για indies πιστεύω και "τζάμπα".Δεν είναι και λίγο να έχεις

cris tales,the ascent και hades μέσα σε αυτό το διάστημα..

Και εγώ δεν το βρίσκω,περίεργο αφού έρχεται σε 7 μερες

Επίσης το νέο yakuza δεν έπρεπε να είναι διαθέσιμο?.Ειμαι διακοπές τώρα αλλά μέσω του app φαίνεται να μην έχει προστεθεί στην συλλογή του game pass

 

Επεξ/σία από George7Byron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εξαντλημένο.

Ναι, πέταξαν από ότι φαίνεται σε λίγα λεπτά...

Μόλις παρέλαβα πάντως την παραγγελία της περασμένης βδομάδας οπότε τουλάχιστον φαίνεται να ισχύει το στοκ που βγάζουν και να μην είναι φαντάσματα της αποθήκης τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Και εγώ δεν το βρίσκω,περίεργο αφού έρχεται σε 7 μερες

Επίσης το νέο yakuza δεν έπρεπε να είναι διαθέσιμο?.Ειμαι διακοπές τώρα αλλά μέσω του app φαίνεται να μην έχει προστεθεί στην συλλογή του game pass

Α οκ τότε για το dark alliance είναι γνωστό το θέμα θα το λύσουν..

Το yakuza like a dragon είναι κανονικά διαθέσιμο από την Κυριακή..Γίνονται κάτι τέτοια κόλπα θυμάμαι π.χ δεν

μπορούσες απο το store να κάνεις preload το outriders αλλά από το app κατέβαινε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Daredevil είπε

 

Music to my ears. Με άλλα λόγια VRR On βάζει το game σε VSync OFF ♥️

Δείξτους πως γίνεται ρε Microsoft!

14 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

20210614_231221.jpg

20210614_231226.jpg

 

Η μεγαλύτερη μλκια με αυτά είναι πως ότι τιμολόγηση και να κάνουν υπάρχει μια στρατιά από άτομα (σαν εμένα) που είμαστε με την κάρτα στο χέρι. Παλιοί MSFS enthusiasts που πλέον είναι ~30ies-40ies και δεν ασχολούνται πλέον με PC.

Και το γνωρίζουν. Και θα μας πάρουν τα λεφτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη γενικα forza δεν επαιξα ποτε και γενικα δεν ημουν ποτε του αυτοκινητου μπορει καποιος να μου πει ποια η διαφορα του Forza Motorsport 7 με το Forza Horizon 4 ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, GaGaS_Thess said:

επειδη γενικα forza δεν επαιξα ποτε και γενικα δεν ημουν ποτε του αυτοκινητου μπορει καποιος να μου πει ποια η διαφορα του Forza Motorsport 7 με το Forza Horizon 4 ? 

forza horizon ειναι πιο arcade open world με διαφορα events

forza motosport ειναι sim σε κλειστες πιστες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, privateer είπε

forza horizon ειναι πιο arcade open world με διαφορα events

forza motosport ειναι sim σε κλειστες πιστες 

αρα προς το horizon με βλεπω ! Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

αρα προς το horizon με βλεπω ! Ευχαριστω 

Το horizon ειναι πιο arcade..φτιαχνεις οτι αμαξι γουσταρεις..και ειναι open world.πας παντου  και βλεπεις κιαλα ατομα μεσα στο χαρτη να κοβουν βολτες. Κυνηγιεστε,βαζετε κοντρες,και εχει πολυ χαβαλε. Και οποτε γουσταρεις μπαινεις και σε αγωνες κανονικους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν ανοίγει κι ένα αντίστοιχο topic όπως υπάρχει για τις παραλαβές του PS5?

Συνέχεια διαβάζω πως έρχονται κομμάτια, αλλά ποτέ δεν βρίσκω διαθέσιμα και στο topic αυτό όταν πέφτει σύρμα χάνεται στα Posts και το διαβάζω αργά 😂. Βέβαια δεν είμαι και μονίμως με refresh στα site των διανομέων.

Έχει και πάνω από ένα χρόνο που με άφησε χρόνους το One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...