Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Σελίδα 666 

👹

(δεν το είπε κανείς μέχρι τώρα ρε!!!) 

😋

Χαχαχα το σκεφτόμουν. Μαζί με την σημείωση ήμουν και στην 666η του προηγούμενου θέματος 😂

 

Edit 667 🥺

Επεξ/σία από afragorn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Σελίδα 666 

👹

(δεν το είπε κανείς μέχρι τώρα ρε!!!) 

😋

βάλαμε κάστρο του δράκουλα και μάτι του σόρον , τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, ge-lyk είπε

Εσείς που ξαναχρησιμοποιείτε τις μάσκες "μιας χρήσης", ελπίζω να μην κάνετε το ίδιο και με το χαρτί υγείας.... 

Σε προλαβαν αλλοι,    https://en.wikipedia.org/wiki/Xylospongium

https://www.huffingtonpost.gr/entry/ti-chresimopoioesan-oi-archaioi-romaioi-anti-yia-charti-eyeias_gr_5cdec79be4b00e035b8ef0cb

 

MΠΛΙΑΧΧΧ

 

Επεξ/σία από Curtis76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Αγνωστο. Αν ειναι κοντα το βαζεις ως παροχη βοηθειας ισως. Αν εισαι αρκετα μακρια δε ξερω. Και εγω σε παρομοια κατασταση ειμαι και εχω συμβολαιο για να παραλαβω πραγματα τα οποια αν δε τα παραλαβω θα εχω καθε μηνα προστιμο μιας και αυτοι δουλευουν κανονικα οποτε δε τους απασχολει αν δε μπορεις εσυ.

Άσκηση, μήπως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, agnostos13 είπε

Αν δεν έχει ο τουριστικός κλάδος καβάτζες (διαφόρων χρωμάτων) ποιός έχει;

καβάτζες μπορεί να έχει, αλλά το κράτος θα έχει τεράστια απώλεια εσόδων. Από 0 έσοδα, μηδέν ΦΠΑ θα πάρει.

Οι προσλήψεις προσωπικού θα είναι μειωμένες , μειωμένος και ο τζίρος των συνεργατών των τουριστικών καλυμμάτων.

Υπάρχουν άνθρωποι που δουλεύουν σεζόν το καλοκαίρι και με αυτά τα χρήματα συντηρούνται σχεδόν όλο το χρόνο.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Τι νοσοκομειακη αυτες ειναι μονο για ViP τωρα ... Αμα φορας γυαλια θες  και με βαλβιδα για να μη θολωνουν σε καθε εκπνοη αλλα αυτες γειας σας 20 ευρω 

βαλβιδα απαγορευεται στις νοσοκομειακες (η βαλβιδα δε φιλτραρει την εκπνοη -> μεταφερεις covid)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Muchacho είπε

 Λογικά όταν θα αρχίσει η υποβολή των φορολογικών δηλώσεων θα μπορούμε να αλλάξουμε κατοικία...?

ναι αλλα βαλεις μονιμη κατοικια μαιμου το εξοχικο και μετα δε σ'αφηνουν να πας πχ Αθηνα τι κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορωνοϊός -Ερευνα: SOS από τα ελληνικά ξενοδοχεία -Φόβοι πως το 65% θα κηρύξει χρεοκοπία


Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/ellada/koronoios-ereyna-ellinika-xenodoheia-hreokopia

Αλλά εντάξει, μισθούς και συντάξεις μη πειράξουμε και κοπεί η κατανάλωση, και ο ιδιωτικός τομέας ένα χρόνο υπομονή να κάνει και μετά θα εκτοξευτεί. Με κρατική ελεημοσύνη μέχρι τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...