Προς το περιεχόμενο

ΟnePlus 8 και OnePlus 8 Pro με οθόνες Fluid AMOLED 90Hz και 120Hz, Snapdragon 865 και 5G


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευτυχώς πηρα το 2019 κινητο οταν ηταν ακομα λογικα τα πραγματα (xiaomi) σε 2 χρονια που θα ξαναπαρω θα τους εχει φυγει η μαγκια.... Η θα εχουν πεταχτει αλλες εταιρειες flagship killers

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, BlacK_DrAgOn είπε

πως θα το παρεις με τιμολιο απο oneplus.com ? αντε και να Το παρεις δεν θα βγει 600 αλλα  805,65 .  θα περιμενω το 9 

Είπα από αμαζον. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάνω που έλεγα φέτος το καλοκαίρι να κάνω το βήμα και να πάω σε oneplus με πάγωσε με τις τιμές της. 1000€ το κορυφαίο μοντέλο δεν το λες και καλή τιμή. Στα ίδια επίπεδα με τους κορυφαίους το λες μιας και οι υπόλοιποι (πλην απλ) σε 2-3 μήνες πέφτουν ενώ η oneplus δεν πέφτει. Αν έβγαινε στο 700αρι το κορυφαίο θα το έκανα το βήμα. Βασικά και το απλό 8 μου κάνει και θα το έπαιρνα, αλλά η έλλειψη αδιαβροχοποίησης είναι no deal για μένα. Το θεωρώ απαραίτητο χαρακτηριστικό για την καθημερινότητα μου. Κρίμα ξεφύγανε πολύ οι τιμές από όλους πλέον. Το φοβόμουν όταν είδα την απλ να ξεπερνάει το 1000αρι αλλά ήλπιζα μήπως το εκμεταλλευθούν οι υπόλοιποι και την χτυπήσουν στην τιμή αλλά δυστυχώς έπεσα έξω. Αν θέλεις κορυφαία συσκευή θα δίνεις 1000αρικο ανεξαρτήτως κατασκευαστή και πλατφόρμας σε λίγο καιρό, ειδικά αν το θες σχετικά σύντομα από την κυκλοφορία του. Μου φαίνεται μόνη λύση έμεινε η lg που στο 6 μήνο είναι χώμα οι τιμές της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, BlacK_DrAgOn είπε

πως θα το παρεις με τιμολιο απο oneplus.com ? αντε και να Το παρεις δεν θα βγει 600 αλλα  805,65 .  θα περιμενω το 9 

912 ευρω πολυ στρογγυλα, με αποφορολογηση (αν υποστηριζεται) ειναι 693 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pangalan89 είπε

912 ευρω πολυ στρογγυλα, με αποφορολογηση (αν υποστηριζεται) ειναι 693 

Δεν πάει έτσι κολλητέ.. Κοντά στα 750 θα βγαίνει με αποφορολογηση..!ειδομεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ALXIOA είπε

Δεν πάει έτσι κολλητέ.. Κοντά στα 750 θα βγαίνει με αποφορολογηση..!ειδομεν

Καλα πολυ μπακαλιστικα  913-24% = 693 . Τελος παντων κουβεντα να γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κάτοχος Oneplus 7t μπορώ να πω πως είναι το καλύτερο τηλέφωνο που έχει περάσει από τα χέρια μου και δόξα το θεό έχουν περάσει πολλά τηλέφωνα από τα χέρια μου. Το πήρα στα 600 ευρώ και είναι μια υπερ-τίμια αξία για αυτό το προϊον καθότι δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τις συσκευές άλλων εταιριών με αντίστοιχα speqs. Γρήγορες αναβαθμίσεις, κανένα lag πουθενά, δεν κόλλησε ποτέ, δεν βγήκα bug σε καμία χρήση, δεν χρειάστηκε ποτέ να το κάνω restart εκτός από όταν έκανε αναβάθμιση λογισμικού. Δεν το συζητώ ότι είναι premium πλέον τα μοντέλα της. Κάπου διάβασα ότι οι τιμές ανέβηκαν λόγω του υψηλού κόστους του 5G snapdragon 865. Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι τέτοιο. Μιλάω για το φθηνότερο μοντέλο, το 8. Απο την άλλη δεν μπορώ να ακούω γκρίνια για την τιμή του 8 Pro όταν πάγιο αίτημα των καταναλωτών ήταν "βάλτε ασύρματη φόρτιση και αδιαβροχοποίηση" και η εταιρία απαντούσε ναι οκ αλλά αυτά κοστίζουν στην τελική τιμή. Ε ορίστε, τα πρόσθεσαν και τώρα γκρινιάζουμε για την τιμή? Και φθηνό και τούμπανο δεν γίνεται όπως δεν γίνεται και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιο φθηνό και από Xiaomi ρε Oneplus, με τέτοια οθονάρα και IP68; 

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε; Τα σκαμπό μου και τ' @@ μου!!!!

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pangalan89 είπε

Καλα πολυ μπακαλιστικα  913-24% = 693 . Τελος παντων κουβεντα να γινεται

 

736 βγαινει.

 

Κατα τα αλλα Oppo Ace 2 και αντε γεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, pangalan89 είπε

Καλα πολυ μπακαλιστικα  913-24% = 693 . Τελος παντων κουβεντα να γινεται

913/1,24=736,29€

έρχονται όμως επίσημα τα oppo στην ελλάδα;

Επεξ/σία από for4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...