Προς το περιεχόμενο

Νέο περιβάλλον και περιεχόμενο για την υβριδική πλατφόρμα της ΕΡΤ


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι πλέον όταν πατάς να πάει πίσω η μπροστά λίγα δευτερόλεπτα δεν πάει 4 λεπτά που πήγαινε πριν 🤯 αλλά 1 λεπτό.. Δεν λέω κάτι είναι κι αυτό. Θα τα φτάσουμε τα 10-15 δευτερόλεπτα που θα πάει..

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, dino1904 είπε

απο υπολογιστή (windows) , υπάρχει περίπτωση να μπούμε ?

 

δες το προηγουμενο ποστ μου, σε ενα βιντεο δειχνει πως μπαινεις απο το τηλεκοντρολ

με κλειστη τηλεοραση πατας info μετα menu μετα mute και μετα power και μπαινεις στο service menu

λεει και εναν αλλον τροπο με συνδιασμο αριθμητικων πληκτρων

οταν κανεις την αλλαγη σε spain τοτε πρεπει να ενεργοποιησεις απο το μενου > συστημα > υπηρεσια δεδομενων και να βαλεις την ωρα σε χειροκινητη ρυθμιση και να την ρυθμισεις ωστε να ειναι ελληνικη 

καθε φορα που μπανεις χανεις καποιες ρυθμισεις πχ εικονας ηχου κτλ

θελει καλο ιντερνετ, επισης στην δικια μου περιπτωση της ερτ δεν ανοιγει (ισως λογω αδυναμου ιντερνετ στην τιβι...wifi) και του οπεν και σκαι βγαινει με συμβολα αντι για γραμματα

σαν να μου φαινεται οτι τζαμπα (για την περιπτωση μου) εφαγα το μεσημερι μου ... οχι οτι ειχα και κατι πολυ σοβαροτερο δηλαδη, αλλα λογω αποτελεσματος στην τιβι μου

Επεξ/σία από prokroustis91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βαρέθηκα να ασχολούμαι με τη γελοία Samsung και τις εφαρμογές της και άνοιξα την πλατφόρμα της ΕΡΤ από τον browser της tv. Έκανα τη σελίδα και ένα πινάρισμα και έχω τις σειρές, τις ταινίες και τα ντοκιμαντέρ δια της πλαγίας οδού στην τηλεόραση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Vlad27 είπε

Τελικά βαρέθηκα να ασχολούμαι με τη γελοία Samsung και τις εφαρμογές της και άνοιξα την πλατφόρμα της ΕΡΤ από τον browser της tv. Έκανα τη σελίδα και ένα πινάρισμα και έχω τις σειρές, τις ταινίες και τα ντοκιμαντέρ δια της πλαγίας οδού στην τηλεόραση. 

αυτο εννοεις?

https://webtv.ert.gr/tag/ilektroniki-platforma/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Samsung tv smart

Μοντέλο 2017 ...και δεν υποστηρίζει το μοντέλο η αστεία Samsung 

Το κάνουν επίτηδες για να μας υποχρεώσουν όλους να πάρουμε καινούργια.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Haris1977 είπε

 Εννοεις app που θα υπαρχει στο samsung store?

Γνωρίζω απλά οτι στη παρούσα φάση εργάζονται και στο συγκεκριμένο κομμάτι, αλλά δεν γνωρίζω με ποιό τρόπο θα το προωθήσουν, σαν ξεχωριστή εφαρμογή ή θα το ενσωματώσουν στο περιεχόμενο της υβριδικής. Όπως επίσης το οτι επενδύουν και στους servers που είναι υπεύθυνοι για την "υποδοχή" των τηλεθεατών μιας και το τελευταίο διάστημα έχει πολλαπλασιαστεί η επισκεψιμότητα. Αυτός εξάλλου είναι και ένας λόγος της αργής απόκρισης στις τηλεοράσεις μας.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε oled LG 2018 η εικόνα εντελώς χάλια - απογοήτευση. Το όνομα χωρίς έμπνευση. Κατά τα άλλα για τον ένα σκασμό λεφτά που δίνουμε στην ΕΡΤ κάτι πάει να κάνει.....

Επεξ/σία από dogkon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα σε Samsung 2018 υπάρχει η εφαρμογή αλλά δεν δουλεύει. 

την εγκαστεστησα, ενεργο το hybrid αλλά με το κόκκινο κουμπί λέει not available..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, The_Judas είπε

εμένα σε Samsung 2018 υπάρχει η εφαρμογή αλλά δεν δουλεύει. 

την εγκαστεστησα, ενεργο το hybrid αλλά με το κόκκινο κουμπί λέει not available..

SKAI και OPEN δουλεύει το κόκκινο κουμπί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...