Προς το περιεχόμενο

[SOUNDBAR] CRYSTAL AUDIO CASB320 @plaisio (139,00)


tsagod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.plaisio.gr/crystal-audio-soundbar-2-1-casb320_3269574

Με δωρεάν μεταφορικά.

Η μεγάλη ηχομπαρα της crystal audio με όλα τα καλούδια (HDMI Arc, wireless woofer, Bluetooth κτλ).

Στο σκρουτζ απο 159€ https://www.skroutz.gr/s/19715403/Crystal-Audio-CASB320.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνω αλλά με κρατάει πίσω αυτο το σχόλιο στο Skroutz: “Το μόνο σημαντικό μειονεκτικά όταν την κλείσεις και την ανοίξεις δεν κρατάει την επιλογή της έντασης και την πάει στην τιμή 14.”

Την έχει κανείς από εδώ να μας πει εμπειρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Carrey είπε

Ψήνω αλλά με κρατάει πίσω αυτο το σχόλιο στο Skroutz: “Το μόνο σημαντικό μειονεκτικά όταν την κλείσεις και την ανοίξεις δεν κρατάει την επιλογή της έντασης και την πάει στην τιμή 14.”

Την έχει κανείς από εδώ να μας πει εμπειρία;

έχει και άλλα σχόλια στο skroutz, κανένας δεν το επιβεβαιώνει. Ας ελπίσουμε ότι δεν ισχύει.

Αν την έχει πάντως κανείς, ας μας πει 2 λόγια.

Εγώ έβαλα παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akiros12 είπε

Αυτή ή τη lg sj4 στα 300w άραγε;

Η sj4 δεν έχει hdmi αν δεν κάνω λάθος...

Επίσης δεν έχω βρει τα rms watt για τη συγκεκριμένη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, satelitas είπε

καλησπέρα παιδιά, αξίζει η αναβάθμισή από creative stage 2.1; 

Τι να σου πω. Το σίγουρο είναι ότι ανεβαίνεις στα διπλάσια watt. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Carrey είπε

Ψήνω αλλά με κρατάει πίσω αυτο το σχόλιο στο Skroutz: “Το μόνο σημαντικό μειονεκτικά όταν την κλείσεις και την ανοίξεις δεν κρατάει την επιλογή της έντασης και την πάει στην τιμή 14.”

Την έχει κανείς από εδώ να μας πει εμπειρία;

έχω την 160 και αυτό ισχύει στην 160....στην 320 δεν ξέρω αν είναι το ίδιο...αλλά είναι 3 δευτερόλεπτα υπόθεση την βάλεις πάλι εκεί που θέλεις πιστεύω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, F117 είπε

έχω την 160 και αυτό ισχύει στην 160....στην 320 δεν ξέρω αν είναι το ίδιο...αλλά είναι 3 δευτερόλεπτα υπόθεση την βάλεις πάλι εκεί που θέλεις πιστεύω.....

Μέχρι πιο αριθμό φτάνει η ένταση της 160.

Το 14 ας πούμε είναι πάνω από το μισή ένταση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει κάποιο ενδεικτικό η 160άρα....απλά το καταλαβαίνεις γιατί είναι πιο χαμηλά από το τέρμα και την ανεβάζω κάθε φορά που την ανοίγω...η γυναίκα απλά δυναμώνει την ένταση της τηλεόρασης....στην μέση της συνολικής πιστεύω είναι σεταρισμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα από περιέργεια στο skroutz.gr και έβλεπα την 240 λόγω τιμής, https://www.plaisio.gr/tileoraseis/home-cinema/soundbars/crystal-audio-soundbar-2-1-casb240_3269566

παρακολούθησα και το βίντεο των uh και ψήθηκα κυρίως γιατί σπάει σε 2 κομμάτια...και βολεύει καλύτερα πιστεύω... μετά μπήκα εδώ και είδα τη του θέματος.... είναι για σαλονοκουζινα 35τμ περίπου... τώρα βολευόμαστε με ηχεία 2.0 υπολογιστή... και το ήχο της τηλεόρασης, χρήση για ταινίες σειράς κτλ μέσω υπολογιστή ή smartTV, τι λέτε;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Carrey είπε

Ψήνω αλλά με κρατάει πίσω αυτο το σχόλιο στο Skroutz: “Το μόνο σημαντικό μειονεκτικά όταν την κλείσεις και την ανοίξεις δεν κρατάει την επιλογή της έντασης και την πάει στην τιμή 14.”

Την έχει κανείς από εδώ να μας πει εμπειρία;

Εγώ έχω την 240.αξιοπρεπείς για τα χρήματα της και ισχύει και εδώ αυτό με την ένταση.αλλα πρόβλημα όχι δεν θα το έλεγα ούτε εγώ.5 δευτερόλεπτα υπόθεση είναι.

Επεξ/σία από ben3os
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω κάτι που δεν είναι τόσο σχετικό με την μπάρα αυτή καθεαυτή. Έχω την Samsung UE50NU7402 και θα ήθελα κάποια στιγμή να βάλω μια ηχομπάρα. Επειδή έχει αυτή τη βάση που έχει, έχει πολύ μικρό περιθώριο μεταξύ βάσης και οθόνης. Οκ, αυτό το μετράω πες.Επειδή τα πόδια όμως βγαίνουν μπροστά και δεν παίζει να κάτσει εκεί πέρα η οποιαδήποτε μπάρα, ξέρετε αν υπάρχουν γενικά mounts για ηχομπάρες που πιάνουν στην τηλεόραση είτε κάτω είτε πάνω και φυσικά αν έχει και η μπάρα του θέματος αντίστοιχες υποδοχές; Λέει κάτι για wall mounts οπότε κάτι υπάρχει, δεν έχω καταφέρει όμως να βρω κάποια φωτογραφία.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Επεξ/σία από agriokatsiko
Προσθήκη link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, agriokatsiko είπε

Καλημέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω κάτι που δεν είναι τόσο σχετικό με την μπάρα αυτή καθεαυτή. Έχω την Samsung UE50NU7402 και θα ήθελα κάποια στιγμή να βάλω μια ηχομπάρα. Επειδή έχει αυτή τη βάση που έχει, έχει πολύ μικρό περιθώριο μεταξύ βάσης και οθόνης. Οκ, αυτό το μετράω πες.Επειδή τα πόδια όμως βγαίνουν μπροστά και δεν παίζει να κάτσει εκεί πέρα η οποιαδήποτε μπάρα, ξέρετε αν υπάρχουν γενικά mounts για ηχομπάρες που πιάνουν στην τηλεόραση είτε κάτω είτε πάνω και φυσικά αν έχει και η μπάρα του θέματος αντίστοιχες υποδοχές;

Από το να παιδεύεσαι με όλα αυτά, καλύτερα να πάρεις τη 240 και να τη δουλεύεις σε 2 τεμάχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...