Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκιας


lampisd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/6/2021 στις 2:43 ΜΜ, panzertank είπε

Από πού θα αγοράσεις gift card είναι αδιάφορο. Αγόρασε από όπου πιστεύεις εσύ είναι καλύτερα.

VPN χρειάζεται μόνο για την ενεργοποίηση account Τουρκίας. Δεν χρειάζεται πουθενά το VPN από εκεί και έπειτα.

μια ερώτηση ακόμα καποιο vpn γι αυτην την χρήση έχετε να προτείνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 18/06/2021 at 09:33, skaros1 said:

παιδιά να ρωτήσω κατι εαν κάνουμε αγορά από gamsgo χρειάζεται vpn  για να παίξει ?

Όχι, δεν χρειάζεται. Από προσωπική εμπειρία με 3 λογαριασμούς του ενός προφίλ και με έναν πλήρη λογαριασμό, όλα δούλευαν σωστά αλλά είχα πρόβλημα με άτομα που έμπαιναν στο προφίλ μου και μου άλλαζαν γλώσσα/υπότιτλους. Επίσης έβλεπα ότι άσχετοι έμπαιναν και παρακολουθούσαν ταινίες και σειρές από τα προφίλ μου. Μια φορά ο διαχειριστής αναγκάστηκε να μου αλλάξει λογαριασμό γιατί είχα αγανακτήσει. Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε άλλους αλλά εμένα με ξενέρωσε και πάω για την Τούρκικη λύση. 

Αλήθεια, μιας και μου έληξε το πληρωμένο vpn και δεν βλέπω να το ανανεώνω γιατί δεν το χρησιμοποιώ, με ποιο free vpn μπορώ να ενεργοποιήσω τον παλιό μου netflix λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Έχει δοκιμάσει κανείς σε νέο λογαριασμό την παραπάνω μέθοδο μέσω Τουρκίας με giftcat eneba?

Δοκιμασα αλλα δε με αφηνει να αγορασω απο eneba με paypal. Zηταει επιβεβαιωση μεσω τηλεφωνου και το απορρίπτει

Επεξ/σία από giokspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2021 στις 9:47 ΠΜ, ksessalonikios είπε

μπορεί να μην έχει εντελώς άμεση σχέση με το θέμα αλλά το amazon video prime εχει πλεον αρκετο υλικό με ελληνικους υποτιτλους και η συνδρομή στο τουρκικό αμαζον κοστιζει 0,77€/μήνα. 

Με το WindScribe που προσπαθω να το κανω μου εμφανιζει παλι σε ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, DTsuras είπε

Με το WindScribe που προσπαθω να το κανω μου εμφανιζει παλι σε ευρω

για το prime δεν χρειαζεσαι vpn, μπαινεις στο amazon.com.tr προσθέτεις μια τουρκική διευθυνση στον λογαριασμό σου και ενεργοποιείς τον πρωτο δωρεαν μήνα της υπηρεσίας, μετα οποτε θα μπαινεις στο prime video θα σε πηγαινει στο τουρκικο (αλλαξε και την γλωσσα στις ρυθμίσεις για να εχεις ελληνικά στα μενου και τις περιγραφές)

διάβασε εδώ https://avclub.gr/index.php?threads/amazon-prime-video-Ερωτήσεις-Βοήθεια-Γενικές-πληροφορίες.152936/page-10 και τις επομενες 3-4 σελίδες για να κατατοπιστείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/7/2021 στις 12:07 ΜΜ, giokspy είπε

Τελικα ολα οκ με eneba. Ενεργοποιησα για 2,5 μηνες με 12,85 το μεσαιο πακετο. το θεμα ειναι μεχρι ποτε θα βρισκουμε giftcards?

Φίλε μου για ενεργοποίηση eneba gift χρειάζεται vpn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εγώ το έβγαλα κανονικά από ελληνική διεύθυνση. Μου έκανε θέματα με το vpn αλλά βγαίνει μια χαρά από Ελλάδα γιατί ζητάει τηλέφωνο για επαλήθευση 

Απλά βρες κάποιο φθηνό γιατί το προτεινόμενο απ' ότι είδα προχθές ήταν 15€. https://www.eneba.com/el/netflix-netflix-gift-card-100-tl-key-turkey/oyunone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/7/2021 στις 1:36 ΜΜ, giokspy είπε

το πιο φθηνο παντως που εχω βρει ειναι αυτο https://www.turgame.com/netflix-gift-card-100-tl-tr/#reviews

Φιλε μπορεις να μου πεις με 2 λογια τι παιζει ;

 

@SabotazNic Μη γελας και κατσε να βοηθησεις,ληγει σε 5 μερες η συνδρομη,να το κανω αμα ειναι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Φιλε μπορεις να μου πεις με 2 λογια τι παιζει ;

 

@SabotazNic Μη γελας και κατσε να βοηθησεις,ληγει σε 5 μερες η συνδρομη,να το κανω αμα ειναι !

Δεν ξερω κατι για αυτο, πληρωνω youtube μονο μεσω Τουρκιας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Δεν ξερω κατι για αυτο, πληρωνω youtube μονο μεσω Τουρκιας :P

διπλα διπλα ειναι οι εφαρμογες,δεν ειναι τιποτα,κατσε να το βρουμε!

Κερναω κρεπα απο το μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, StamTheMan είπε

διπλα διπλα ειναι οι εφαρμογες,δεν ειναι τιποτα,κατσε να το βρουμε!

Κερναω κρεπα απο το μαγαζι.

Βαζω τα κρεατα εγω 😂

Διαβασε τα πρωτα ποστς για τον τροπο (αν ισχυει ακομα). Ουσιαστικα βρισκεις τροπο για να πληρωνεις πιο φθηνα την συνδρομη. Πχ youtube premium πληρωνω 2/μηνα (1 + 1 μετατροπη συναλλαγματος νομιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...