Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκιας


lampisd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Έχω ανενεργή συνδρομή, το πως να βγάλω τους άλλους τρόπους πληρωμής δεν ξέρω. 

Φίλε μου το έγραψα και πριν.

Δοκίμασες εδώ:

https://www.netflix.com/gr-en/redeem

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, panzertank είπε

Όπως έχω γράψει για να δουλέψει πρέπει πρώτα να έχουν αφαιρεθεί όλα τα μέσα πληρωμής που τυχόν έχεις καταχωρίσει και η συνδρομή σου να είναι ανενεργή.

Έχεις ενεργοποιήσει Netflix Τουρκίας με τον τρόπο που έχω αναφέρει;

Πριν 1-2 χρονια δημιουργησα τουρκικο account μεσω vpn. 
εκτοτε έχω κανει απειρα topup μεσω g2a αλλά και καρτών που μου εχουν αγορασει από Τουρκία φιλοι οταν πεταγονταν για εκδρομες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα κι εγώ από g2a. Το μόνο κακό είναι ότι οι 100αρες gift card δεν βγάζουν  2 συνδρομές premium, οπότε πρέπει να stackarεις και δεν ξέρεις και πότε και αν θα το κόψουν κι αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει πάντως που την 100TL κάρτα την χρεώνουν 130TL.. (100 έχει στο σούπερ μάρκετ). Θα αρχίσω να πουλάω κάρτες με 120 και εγώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Με κάρτα 100TL απο enaba και vpn Τουρκίας έπαιξε(το μεσαίο πλάνο). Το παράξενο ειναι οτι δεν ενεργοποιήθηκε για 2 μήνες αλλά για 2 μιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sam_GR είπε

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Με κάρτα 100TL απο enaba και vpn Τουρκίας έπαιξε(το μεσαίο πλάνο). Το παράξενο ειναι οτι δεν ενεργοποιήθηκε για 2 μήνες αλλά για 2 μιση.

Glad I could help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sam_GR είπε

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Με κάρτα 100TL απο enaba και vpn Τουρκίας έπαιξε(το μεσαίο πλάνο). Το παράξενο ειναι οτι δεν ενεργοποιήθηκε για 2 μήνες αλλά για 2 μιση.

41TL/μήνα έχει το μεσαίο πακέτο οπότε λογικό, σου δίνει όσα λεφτά έχει η κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Adrian είπε

41TL/μήνα έχει το μεσαίο πακέτο οπότε λογικό, σου δίνει όσα λεφτά έχει η κάρτα.

Καλημέρα. 

Ναι κάτι τέτοιο έχει γινει. Απλως αυτό με τον μισό μήνα δεν το περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/5/2021 στις 10:29 ΜΜ, TheoAlex50 είπε

Βρήκες κάτι φίλε μου? Και εγώ ψάχνω. 

Δυστυχως τα εχουνε κοψει ολα τα gift cards και απο ebay και απο aliexpress που αγοραζα στο παρελθον. Oταν ειχα στειλει στο site ειχα βρει με 1,99 τον μηνα μεσω https://www.gamsgo.com/#/ που το μοιράζονται αλλοι 4  το εχω βαλει εδω κ ενα μηνα κ δεν εχω προβλημα. Με 5.49 εκλεισα πριν απο λιγες μερες για τριμηνο κ βλεπω απο ολες τις τηλεορασεις παραλληλα αλλα εχεις μονο 1 profile. Η τιμη απο οτι παρατηρησα αυξομειώνεται γιατι σημερα εχει αλλη τιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimkousou είπε

Δυστυχως τα εχουνε κοψει ολα τα gift cards και απο ebay και απο aliexpress που αγοραζα στο παρελθον. Oταν ειχα στειλει στο site ειχα βρει με 1,99 τον μηνα μεσω https://www.gamsgo.com/#/ που το μοιράζονται αλλοι 4  το εχω βαλει εδω κ ενα μηνα κ δεν εχω προβλημα. Με 5.49 εκλεισα πριν απο λιγες μερες για τριμηνο κ βλεπω απο ολες τις τηλεορασεις παραλληλα αλλα εχεις μονο 1 profile. Η τιμη απο οτι παρατηρησα αυξομειώνεται γιατι σημερα εχει αλλη τιμη. 

Έβαλα μέσω Τουρκίας τελικά με 4 ευρω το μήνα για δύο συσκευές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μπορεί να μην έχει εντελώς άμεση σχέση με το θέμα αλλά το amazon video prime εχει πλεον αρκετο υλικό με ελληνικους υποτιτλους και η συνδρομή στο τουρκικό αμαζον κοστιζει 0,77€/μήνα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, skaros1 είπε

παιδιά να ρωτήσω κατι εαν κάνουμε αγορά από gamsgo χρειάζεται vpn  για να παίξει ?

Από πού θα αγοράσεις gift card είναι αδιάφορο. Αγόρασε από όπου πιστεύεις εσύ είναι καλύτερα.

VPN χρειάζεται μόνο για την ενεργοποίηση account Τουρκίας. Δεν χρειάζεται πουθενά το VPN από εκεί και έπειτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...