Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκιας


lampisd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Βαζω τα κρεατα εγω 😂

Διαβασε τα πρωτα ποστς για τον τροπο (αν ισχυει ακομα). Ουσιαστικα βρισκεις τροπο για να πληρωνεις πιο φθηνα την συνδρομη. Πχ youtube premium πληρωνω 2/μηνα (1 + 1 μετατροπη συναλλαγματος νομιζω)

Ναι ρε,τα διαβασα,αλλα επειδη ειδα οτι απο την 1η σελιδα εως την 5η εχουν ακυρωθει πολλα,ειπα να ρωτησω καποιον που το εχει κανει τωρα,για να το κανω και εγω σε 5 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, StamTheMan είπε

Ναι ρε,τα διαβασα,αλλα επειδη ειδα οτι απο την 1η σελιδα εως την 5η εχουν ακυρωθει πολλα,ειπα να ρωτησω καποιον που το εχει κανει τωρα,για να το κανω και εγω σε 5 μερες.

Απο οτι καταλαβα τον 1ο τροπο. θες vpn για τουρκια και απλα δοκιμαζεις να δεις αν θα συνεχισει την συνδρομη (μεχρι να σου απαντησει καποιος αλλος για καποιον σιγουρο τροπο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Απο οτι καταλαβα τον 1ο τροπο. θες vpn για τουρκια και απλα δοκιμαζεις να δεις αν θα συνεχισει την συνδρομη (μεχρι να σου απαντησει καποιος αλλος για καποιον σιγουρο τροπο)

Να υποθεσω οτι μονο η πληρωμη πρεπει να γινει μεσω vpn,ή και η προσβαση γενικοτερα;

Εχω μπει στο turgame και τα βλεπω αυτα που θελω,μενει να τα δοκιμασουμε αν δουλευουν.

Θελω απλα να ρωτησω ποια gift να παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σχετικά απλό. Αγοράζεις μια δωροκαετα 100TL με paypal και σου στέλνουν τον κωδικό. Μετά χρησιμοποιείς τουρκικό vpn και δημιουργείς λογαριασμό στο netflix επιλέγεις πακέτο και βάζεις τον κωδικό της δωροκαρτας οπότε ενεργοποιηται πχ το μεσαίο πακέτο για 2.5 μήνες. Μετά χωρίς vpn μπαίνεις στο λογαριασμό netflix βάζεις Γλώσσα Ελληνικά και έχεις κανονικό ελληνικό περιεχόμενο. Εγώ το έκανα από κινητό χρησιμοποιούνται εφαρμογή turkish VPN 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κατάφερα και εγώ προχθές. Δεν είχα πληρωμένο vpn που να μου δίνει Τούρκικη ip και την λύση την βρήκα με το hola vpn. Έφτιαξα δωρεάν λογαριασμό στο holavpn και εγκατέστησα το chrome extension. Μου ζήτησε να συνδεθώ στο λογαριασμό και έτσι δούλεψε η Τούρκικη Ip. Μετά συνδέθηκα με τον παλιό λογαριασμό μου στο netflix, πήγα στη σελίδα https://www.netflix.com/tr-en/redeem για να εξαργυρώσω την δωροκάρτα και τέλος ενεργοποίησα την συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μπορεί να βοηθήσει, έχω χρόνια συνδρομή στο ελληνικό νετφλιξ που τραβάει χρήματα από την πιστωτική. Είπα να δοκιμάσω το κλασικό τρικ μέσω Τουρκίας, αγόρασα από το turgame έναν κωδικό για 75 λίρες, μπαίνω στο νετφλιξ μέσω Τουρκίας (τσεκαρισμένο γιατί μου εμφανίζονται και τουρκικές ταινίες) αλλά όταν βάζω τον κωδικό μου βγάζει σφάλμα ότι είναι άκυρος. Υπάρχει περίπτωση να φταίει ότι υπάρχει ήδη ενεργή συνδρομή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαστε τρια ατομα που θελουμε να βαλουμε Netflix και amazon prime κι εχω καποιες αποριες αν μπορειτε να με βοηθησετε.
1.Υπαρχει καποιος οδηγος μεσα στο θεμα που να λεει τι πρεπει να κανω στην καθε περιπτωση για να το προχωρησω?
2.Επισης η πληρωμη και στις 2 υπηρεσιες θα γινεται αυτοματα καθε μηνα η θα πρεπει να την κανω εγω?
3.Το amazon prime παιζει σε μια τηλεοραση samsung παλια που εχω(τωρα βλεπω netflix) η μονο σε καινουριες τηλεορασεις που εχουν μεσα την εφαρμογη?

Εκανα τα ιδια ερωτηματα και σε διπλανο forum αλλα δεν εχω παρει ακομη καποια απαντηση για να το προχωρησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/7/2021 στις 12:21 ΜΜ, the_ar είπε

Έφτιαξα δωρεάν λογαριασμό στο holavpn

Διαβαζω τα χειροτερα για αυτο το vpn ομως..

Καποια αλλη προταση για vpn?

Εχω παρει την giftcard αλλα δε βρισκω legit VPN.

Πρεπει να πληρωσω ,ή υπαρχει κατι να κανουμε τη δουλεια μας free?

 

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Διαβαζω τα χειροτερα για αυτο το vpn ομως..

Καποια αλλη προταση για vpn?

Εχω παρει την giftcard αλλα δε βρισκω legit VPN.

Πρεπει να πληρωσω ,ή υπαρχει κατι να κανουμε τη δουλεια μας free?

 

Το VPN το χρειάζεσαι μόνο για την διαδικασία και όχι για την θέαση.

Οπότε μην σε αγχώνει 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kormos είπε

Το VPN το χρειάζεσαι μόνο για την διαδικασία και όχι για την θέαση.

Οπότε μην σε αγχώνει 🙂

Το signature σου δε δουλευει,αν θες στειλε το σωστο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορέι κάποιος να πεί, αν γίνεται με υπάρχον Ελληνικό account? Αν μπορούμε δηλαδή να κάνουμε την αννανέωση μέσω Τουρκίας? ή πρέπει να ξεκινήσουμε καινούριο λογαριασμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2021 στις 9:40 ΜΜ, HERTHAN είπε

Ειμαστε τρια ατομα που θελουμε να βαλουμε Netflix και amazon prime κι εχω καποιες αποριες αν μπορειτε να με βοηθησετε.
1.Υπαρχει καποιος οδηγος μεσα στο θεμα που να λεει τι πρεπει να κανω στην καθε περιπτωση για να το προχωρησω?
2.Επισης η πληρωμη και στις 2 υπηρεσιες θα γινεται αυτοματα καθε μηνα η θα πρεπει να την κανω εγω?
3.Το amazon prime παιζει σε μια τηλεοραση samsung παλια που εχω(τωρα βλεπω netflix) η μονο σε καινουριες τηλεορασεις που εχουν μεσα την εφαρμογη?

Εκανα τα ιδια ερωτηματα και σε διπλανο forum αλλα δεν εχω παρει ακομη καποια απαντηση για να το προχωρησω.

για πληρωμή μέσω τουρκίας δεν γνωρίζω 

η πληρωμή γίνεται κάθε μήνα αυτόματα εκτός αν ορίσεις εσύ κάτι άλλο

(εγώ από ελλάδα που έχω και τις δύο υπηρεσίες πληρώνονται αυτόματα κάθε μήνα)

τώρα για την τηλεόραση σου δεν γνωρίζω φίλε μου και οι δύο υπηρεσίες έχουν εφαρμογή αλλά και ιστοσελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...