Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νια χαρά συμπαθέστατο είναι και βλέπω και αρκετές επιλογές σε κινητήρα.

Πήγαινε να το δεις. Ενδιάμεση λύση από το 3 και το 5.

1027258138_(1).jpeg.29d42b30e371fd279df0df94f2c6938f.jpeg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://autotriti.gr/data/news/preview_news/Oristhke-to-ntempoyto-toy-neo-Citroen-C4_202358.asp 

Μήπως να περιμένεις λίγο?! :P  :D 

Αφού πήγες τλκ στη Skoda, γτ δεν κοίταξες και το Kamiq? Άνετο, με πολύ καλούς χώρους και ότι πρέπει και σε μέγεθος για πάρκινγκ κλπ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Christos Vvs είπε

https://autotriti.gr/data/news/preview_news/Oristhke-to-ntempoyto-toy-neo-Citroen-C4_202358.asp 

Μήπως να περιμένεις λίγο?! :P  :D 

Αφού πήγες τλκ στη Skoda, γτ δεν κοίταξες και το Kamiq? Άνετο, με πολύ καλούς χώρους και ότι πρέπει και σε μέγεθος για πάρκινγκ κλπ...

Γιατί το 150αρι είναι με το DSG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι ασχημο το c4 cactus. Προσοχή όμως χωρίς αυτές τις αηδίες στις πόρτες. Ως 17000 όριο είναι μια καλή αγορά. Approved χωρίς τα πλαϊνά και με μια μαύρη 17 άρα ζάντα ως το πολυ  17. 17,5 κ.

Το βλέπω στο car σε λευκό με προφυλακτήρες στους θόλους μαύρους μα μαύρες ζάντες και φίμε ενδιαφέρον είναι.Αν βγαίνει βενζίνη 1.2 110 hp  η και παραπάνω κάπου στα 17 φουλ έξτρα είναι ωραίο.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρισα παιδιά

Πήγα Seat να δώ το Ibiza

Απαπα πλαστικουρα παντού και από χώρους τελικά έχω καλομαθει σε πιο άνετο

Το δικό μου 21900 , η καλή τιμή ήταν το 3.9 επιτόκιο. Εδώ μου το έβγαλε ότι είναι και φθηνότερο από όταν βγήκε και του είπα ότι το δικό μου 1.8 αυτόματο έκανε 23.000€

Του είπα αν θέτε να μου κάνετε καμία καλή έκπτωση πάρτε με τηλέφωνο , έχω σε 2 μήνες έρχεται το καινούριο κάθετο golf κάνει 22500 , σιγά μην δώσω τα ίδια για 8 ετών μοντέλο

Πήγα και από Opel

Ποιοτικότερο το corsa από το Ibiza , έβαλα το κάθισμα πήγα πίσω άνοιξα την πόρτα, την έκλεισα και ηρέμησα. Ούτε το πόδι μου δεν χωραγε

Crossland οκ απλά τρώγεται

Astra αν είχε μεγαλύτερο Πορτ μπαγκαζ με ρεζέρβα μπορεί και να το σκεφτόμουν

Αυτά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πάρεις κάτι που δεν θα σου αρέσει ετσι οπως πας.Ποια αμάξια γουστάρεις από ολα που έχεις δει. Ξεχώρισε 3 .οχι παραπάνω.

το να περιμένεις το γκολφ δεν είναι λύση.

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, koeltzakoatl είπε

Το all new captur που έχει και χώρους και 1.3/130 άλογα και 90 συνδυασμούς να σε βολέψουν και είναι γύρω στα 22.000;

Όχι το Captur. 22000. 28500 έδωσα μεσαία έκδοση και εκλέγαμε τα λεφτά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://autotriti.gr/premium/data/news/Live-Mega-Test-me-10-B-SUV-sthn-Attikh_202529.asp?a=6

Είδε το autotriti ότι δυσκολεύεσαι και είπε να βοηθήσει!

15 λεπτά πριν, mp123 είπε

Όχι το Captur. 22000. 28500 έδωσα μεσαία έκδοση και εκλέγαμε τα λεφτά μου.

Έχει βγει το καινούργιο τώρα που φαίνεται καλή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, tzampatzis είπε

https://autotriti.gr/premium/data/news/Live-Mega-Test-me-10-B-SUV-sthn-Attikh_202529.asp?a=6

Είδε το autotriti ότι δυσκολεύεσαι και είπε να βοηθήσει!

Έχει βγει το καινούργιο τώρα που φαίνεται καλή περίπτωση.

Έλα ρε παιδιά. Το μόνο που βαστάει τιμή είναι το κλιο. Τα αλλά ολα δεν βαστάνε τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, koeltzakoatl είπε

Το all new captur που έχει και χώρους και 1.3/130 άλογα και 90 συνδυασμούς να σε βολέψουν και είναι γύρω στα 22.000;

23000 πάει αν βάλεις χρώμα , πινακίδες, τέλη ταξινόμησης. Ότι τιμή βλέπεις σταε site βάλε και 1000€

Επίσης επειδή πάω με διακανονισμό έχει και 260 περίπου έξοδα τραπέζης

Μαζί με τόκους πάει και άλλα 3000 με επιτόκια που έχουν 7.9 - 8.5

12 λεπτά πριν, tzampatzis είπε

https://autotriti.gr/premium/data/news/Live-Mega-Test-me-10-B-SUV-sthn-Attikh_202529.asp?a=6

Είδε το autotriti ότι δυσκολεύεσαι και είπε να βοηθήσει!

Έχει βγει το καινούργιο τώρα που φαίνεται καλή περίπτωση.

Το είδα σήμερα αύριο βγαίνουν στην γύρα, να τους πω να περάσουν να με πάρουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πας στα 22 τα μόνα που αξίζουν και βγάζουν γούστα  είναι το λεον , το σιβικ και το 500χ .και τα 3 έχουν τα συν και τα πλην.Το ένα το γουστάρεις πολυ φουλ έξτρα ηλιοροφες κλπ αλλά παλιό μοντέλο , το άλλο έχει άλογα  αλλά δεν σου αρέσει το σχήμα που αν το σχημα το δεις αλλιως είναι πολυ  κσλη περίπτωση και όμορφο ,το άλλο έχει στυλ τούμπανο αλλά σε κολλάει  το κιβώτιο αλλιωσ τα αξιζει με το παραπάνω  τα λεφτά του αυτόματο εινσι .Αλλοιως πηγαινε στα 15000 το πολυ στο c3 να κανείς την δουλειά σου οικονομικά.

Εγω ετσι το βλέπω.ολα τα αλλά που σκεφτεσε είναι ότι πρέπει και καλά να πάρεις κάτι που δεν σου αρέσει αναγκαστικά.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...