Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Αν η αντιπροσωπεία μπορεί να μου βάψει το αμάξι σε τιμή αρκετά χαμηλότερη της εργοστασιακής 

Όχι με τίποτα. Εδώ προφυλακτήρα σου βάφουν και σε χρεώνουν 3-4 κατοστάρικα ξήλωμα βαφή. 
 

η λύση της μεμβράνης;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Αν η αντιπροσωπεία μπορεί να μου βάψει το αμάξι σε τιμή αρκετά χαμηλότερη της εργοστασιακής 

Δεν θα εμπιστευομουν την αντιπροσωπεια για κατι τετοιο και σιγουρα θα ηταν πανακριβοι

Η μεμβρανη ειναι μια λυση αλλα εχει κοστος κ δεν ειναι για παντα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

Όχι με τίποτα. Εδώ προφυλακτήρα σου βάφουν και σε χρεώνουν 3-4 κατοστάρικα ξήλωμα βαφή. 
 

η λύση της μεμβράνης;;

 

1 ώρα πριν, ritualistic είπε

Δεν θα εμπιστευομουν την αντιπροσωπεια για κατι τετοιο και σιγουρα θα ηταν πανακριβοι

Η μεμβρανη ειναι μια λυση αλλα εχει κοστος κ δεν ειναι για παντα


Δε μου κάθεται καλά το να βάλω μεμβράνη. Από την άλλη το χρώμα δεν είναι μεταλλικό. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΕΞΟΔΑ;  χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chriskourou είπε


Δε μου κάθεται καλά το να βάλω μεμβράνη. Από την άλλη το χρώμα δεν είναι μεταλλικό. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΕΞΟΔΑ;  χαχα

Άστο έτσι όπως είναι... μια χαρά κουκλί είναι ειδικά αν βάλεις κ ένα σετ φιμέ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, poihths είπε

ξέρει κανείς τι γίνεται τώρα με το Lockdown?? Αφού το λιανεμπόριο θα κλείσει μέχρι νεοτέρας τι θα γίνει με τις παραδόσεις αυτοκινήτων;

Η αντιπροσωπία τι λέει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, poihths είπε

ξέρει κανείς τι γίνεται τώρα με το Lockdown?? Αφού το λιανεμπόριο θα κλείσει μέχρι νεοτέρας τι θα γίνει με τις παραδόσεις αυτοκινήτων;

https://www.newsauto.gr/news/de-beni-se-lockdown-to-aftokinito/

ολοι θα παρουμε, τι θα τα κανουμε δεν ξερω 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, ritualistic είπε

https://www.newsauto.gr/news/de-beni-se-lockdown-to-aftokinito/

ολοι θα παρουμε, τι θα τα κανουμε δεν ξερω 😄

Το άρθρο είναι λίγο ότι να ναι η εμένα νου φαίνεται ? 
το τεκμηριώνει με κάποια στοιχεία ? 
βγαζει κάποιο συμπέρασμα και μου διέφυγε ?

Επεξ/σία από mobile_32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xgol είπε

Παίδες κάποιο σχόλιο/κάποιος κάτοχος για το countryman?

Αμαξάρα ειναι,

αν σου περισσεύουν τα λεφτά και τα έχεις γ την συντήρηση του παρτο βέβαια.

Πανέμορφο...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mobile_32 είπε

Το άρθρο είναι λίγο ότι να ναι η εμένα νου φαίνεται ? 
το τεκμηριώνει με κάποια στοιχεία ? 
βγαζει κάποιο συμπέρασμα και μου διέφυγε ?

Με δεδομένο ότι οι καθετοποιημένες μονάδες (έκθεση και συνεργείο) θα παραμείνουν ανοικτές -όπως συνέβη και στο πρώτο κύμα- η αντιμετώπιση του δεύτερου lockdown θα είναι διαφορετική από τις περισσότερες εταιρείες της αγοράς αυτοκινήτου, αφού πλέον η εμπειρία του πρώτου κλεισίματος είναι  οδηγός για το τι θα πράξουν στο δεύτερο.

 

συμφωνα με το παραπανω και με δεδομενο οτι τα τελωνεια δεν κλεινουν, φανταζομαι οτι το συμπερασμα ειναι οτι θα κινειται κανονικα ο τομεας εκτος αν εγω δεν καταλαβα σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ritualistic είπε

Με δεδομένο ότι οι καθετοποιημένες μονάδες (έκθεση και συνεργείο) θα παραμείνουν ανοικτές -όπως συνέβη και στο πρώτο κύμα- η αντιμετώπιση του δεύτερου lockdown θα είναι διαφορετική από τις περισσότερες εταιρείες της αγοράς αυτοκινήτου, αφού πλέον η εμπειρία του πρώτου κλεισίματος είναι  οδηγός για το τι θα πράξουν στο δεύτερο.

συμφωνα με το παραπανω και με δεδομενο οτι τα τελωνεια δεν κλεινουν, φανταζομαι οτι το συμπερασμα ειναι οτι θα κινειται κανονικα ο τομεας εκτος αν εγω δεν καταλαβα σωστα.

To Μεταφορών θα είναι ανοικτό για να μπορούμε να βγάλουμε άδεια και πινακίδες; Αν δεν κλείναμε θα παραλάμβανα κανονικά σε 2 εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, kgkatzi είπε

To Μεταφορών θα είναι ανοικτό για να μπορούμε να βγάλουμε άδεια και πινακίδες; Αν δεν κλείναμε θα παραλάμβανα κανονικά σε 2 εβδομάδες.

ανοιχτα θα ειναι απλως σιγουρα θα υπαρχουν καθυστερησεις... (ήδη υπηρχαν απο τα τελωνεια και απο τα ραντεβου στο μεταφορών)

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...