Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, paylidis είπε

32500 μου το έδιναν το Χ2 mpack καινουργιο πινακίδωμενο Δεκέμβριο του 19... κ πάλι δε τα αξίζει. 

Γιατί το λες?
Edit: 32500 δεν παιζει με τίποτα. 37500 ήταν η προσφορά από πέρυσι.

Επεξ/σία από Cosmonaut21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Astreos είπε

Λοιπόν, μελετώ το thread από τις πρώτες σελίδες του και με συντρόφευσε στην αναζήτηση για νέο αυτοκίνητο που ξεκίνησα το καλοκαίρι. Τελικά έκανα την επιλογή μου και παρέλαβα πριν από μερικές μέρες. Παραθέτω τις σχετικές φωτογραφίες αν και δεν το έχω με το θέμα.  Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την παρέα.

Audi 1-1.jpg

Audi 2-1.jpg

Audi 3.jpg

Audi 4.jpg

Το χρώμα είναι το chronos grey; Ήταν μέσα στην τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Cosmonaut21 είπε

Γιατί το λες?
Edit: 32500 δεν παιζει με τίποτα. 37500 ήταν η προσφορά από πέρυσι.

Δε μιλαω για καινουργιο/προσφορά κλπ. Ηταν πινακιδωμενο το αμαξι εκεινο (οποτε πρακτικα πιανεται για μεταχειρισμενο και ας ηταν στη βιτρινα), ενα μπλε ελεκτρικ ήταν αν θυμαμαι καλα... και ήταν στανταρ 32500 το συγκεκριμένο γιατι για μια δυο μερες το σκεφτηκα σοβαρά...

 

το γιατι δε τα αξιζει σηκωνει πολυ συζητηση, κατα βάση εχει να κάνει με τις επιλογές της bmw τα τελευταία χρόνια (μασκες ψησταριές, τρικυλινδρο μοτερ, μπροστα κινηση, μπαγιατικο εσωτερικό κ.α.)

8 ώρες πριν, Peugeot208 είπε

Πάντως για το sportback θα περίμενα πιο "αλήτικες" ζάντες.... 

και εγω... αυτες φαινονται ιδιες με τις δικες μου 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Astreos είπε

Λοιπόν, μελετώ το thread από τις πρώτες σελίδες του και με συντρόφευσε στην αναζήτηση για νέο αυτοκίνητο που ξεκίνησα το καλοκαίρι. Τελικά έκανα την επιλογή μου και παρέλαβα πριν από μερικές μέρες. Παραθέτω τις σχετικές φωτογραφίες αν και δεν το έχω με το θέμα.  Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την παρέα.

Audi 1-1.jpg

Audi 2-1.jpg

Audi 3.jpg

Audi 4.jpg

Καλοτάξιδο. Ποιά έκδοση είναι? Αν επιτρεπεται πόσο πήγε το μαλλί?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Astreos είπε

Λοιπόν, μελετώ το thread από τις πρώτες σελίδες του και με συντρόφευσε στην αναζήτηση για νέο αυτοκίνητο που ξεκίνησα το καλοκαίρι. Τελικά έκανα την επιλογή μου και παρέλαβα πριν από μερικές μέρες. Παραθέτω τις σχετικές φωτογραφίες αν και δεν το έχω με το θέμα.  Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την παρέα.

Audi 1-1.jpg

Audi 2-1.jpg

Audi 3.jpg

Audi 4.jpg

Καλοριζικο φιλε και σου ευχομαι να το ευχαριστηθεις στο μαξιμουμ!
Τι εκδοση ειναι και με τι κινητηρα;
Ανεβασε μερικες φωτογραφιες και απο το εσωτερικο αν θελεις να το δουμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Astreos είπε

Λοιπόν, μελετώ το thread από τις πρώτες σελίδες του και με συντρόφευσε στην αναζήτηση για νέο αυτοκίνητο που ξεκίνησα το καλοκαίρι. Τελικά έκανα την επιλογή μου και παρέλαβα πριν από μερικές μέρες. Παραθέτω τις σχετικές φωτογραφίες αν και δεν το έχω με το θέμα.  Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την παρέα.

Audi 1-1.jpg

Audi 2-1.jpg

Audi 3.jpg

Audi 4.jpg

Καλοτάξιδο με καλά, ασφαλή και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, chriskourou είπε

Το χρώμα είναι το chronos grey; Ήταν μέσα στην τιμή;

Ναι, το Chronos Grey, ήθελα το Daytona Grey, αλλά ήταν μόνο στην s-line έκδοση διαθέσιμο

10 ώρες πριν, LabrakisG1992 είπε

Καλοτάξιδο. Ποιά έκδοση είναι? Αν επιτρεπεται πόσο πήγε το μαλλί?

 

8 ώρες πριν, merkon είπε

Καλοριζικο φιλε και σου ευχομαι να το ευχαριστηθεις στο μαξιμουμ!
Τι εκδοση ειναι και με τι κινητηρα;
Ανεβασε μερικες φωτογραφιες και απο το εσωτερικο αν θελεις να το δουμε!

35 TFSI mild hybrid S tronic με επιπλέον το πακέτο comfort και έπιασε τις 36.000

 

Ευχαριστώ όλους για τις ευχές!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Astreos είπε

Λοιπόν, μελετώ το thread από τις πρώτες σελίδες του και με συντρόφευσε στην αναζήτηση για νέο αυτοκίνητο που ξεκίνησα το καλοκαίρι. Τελικά έκανα την επιλογή μου και παρέλαβα πριν από μερικές μέρες. Παραθέτω τις σχετικές φωτογραφίες αν και δεν το έχω με το θέμα.  Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την παρέα.

Audi 1-1.jpg

Audi 2-1.jpg

Audi 3.jpg

Audi 4.jpg

Τα σπάει το Audi καλοτάξιδο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε παίδες καμία σχέση το Q3 sportback με το νέο Q5 sportback. Κλάσεις ανώτερο σαν σύνολο ομορφιάς το πρώτο σε σχέση με το 2ο. Κατ'εμέ πάντα. Μου φαίνεται πιο σωστό στο Q3 καθώς είναι πιο μαζεμένο σε μέγεθος ενώ σοτ 5άρι μου φαίνεται, από τις φωτό, ότι το τραβάω αναγκαστικά για να το κάνω sportback και στην διαδικασία αυτή χάνει το σχήμα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, aris_rom είπε

Πάντως ρε παίδες καμία σχέση το Q3 sportback με το νέο Q5 sportback. Κλάσεις ανώτερο σαν σύνολο ομορφιάς το πρώτο σε σχέση με το 2ο. Κατ'εμέ πάντα. Μου φαίνεται πιο σωστό στο Q3 καθώς είναι πιο μαζεμένο σε μέγεθος ενώ σοτ 5άρι μου φαίνεται, από τις φωτό, ότι το τραβάω αναγκαστικά για να το κάνω sportback και στην διαδικασία αυτή χάνει το σχήμα του.

Η οθόνη στο ταμπλό του Q5 με χαλάει περισσότερο από το σχήμα. Αλλά γενικά, ναι το Q3 δείχνει πιο όμορφο από το Q5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Burgos είπε

Η οθόνη στο ταμπλό του Q5 με χαλάει περισσότερο από το σχήμα. Αλλά γενικά, ναι το Q3 δείχνει πιο όμορφο από το Q5.

Η αλήθεια είναι ότι η οθόνη και το ταμπλό δεν συνάδουν καθόλου με την εποχή αλλά και την εξέλιξη της ίδιας της εταιρίας στον σχεδιασμό. Πραγματικά περίεργο. Συμφωνώ. Παράταιρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Astreos είπε

Ναι, το Chronos Grey, ήθελα το Daytona Grey, αλλά ήταν μόνο στην s-line έκδοση διαθέσιμο

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν τιμές "αντιπροσωπείας" σε βαφές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...