Προς το περιεχόμενο

Ρομποτικές σκούπες Ecovacs Deebot - 50% έκπτωση στο καλάθι με αγορά 2+ τεμαχίων @ Gearbest [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 6/6/2020 στις 8:06 ΠΜ, F117 είπε

PRIORITY LINE επέστρεψε στο gearbest....μου είπαν οτι  θα μου φύγει η σκούπα απο 8-10 ιουνίου...... Για να δούμε αν εκανα καλά που περίμενα :D

Εμένα μου ζητάνε 35 δολάρια διάφορα για να την στείλουν εσένα όχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα...μ στειλαν μνμ αφού είχα στείλει εδώ μέσα....παλευω να μην τα πληρωσω...21 δολάρια μ είπαν εμενα..

 

Υγ. Μου απάντησαν σε τικετ που είχα ανοίξει

 

There is now another available shipping method, within the same level with the original.

However there is 18.14USD difference for you to pay.

For the shipping fee, if there is any price difference, we will request you to pay if any.

We cannot ship it without additional payment, as this method charge is different.

 

Θα τα πληρώσω...αλλιώς μ λένε μ κάνουν απλά refund

Επεξ/σία από F117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, F117 είπε

Και εμένα...μ στειλαν μνμ αφού είχα στείλει εδώ μέσα....παλευω να μην τα πληρωσω...21 δολάρια μ είπαν εμενα..

Υγ. Μου απάντησαν σε τικετ που είχα ανοίξει

There is now another available shipping method, within the same level with the original.

However there is 18.14USD difference for you to pay.

For the shipping fee, if there is any price difference, we will request you to pay if any.

We cannot ship it without additional payment, as this method charge is different.

Θα τα πληρώσω...αλλιώς μ λένε μ κάνουν απλά refund

Kαι το refund  σημαινει -10€ περίπου , από την ισοτιμία του $ . Τόσα περίπου έχασα εγώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευρω πληρωσες , αυτοι ομως δολλαρια περνουν και αυτα θα λαβεις (θα ξαναμετατραπουν σε ευρω δηλαδη στο τελος..με οτι χασουρες ή κερδη προκυψουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα πίσω ακριβώς όσο πλήρωσα μέσω paypal που τραβάει από κάρτα ελληνικής τράπεζας σε ευρώ.

Τώρα το ότι για ένα μήνα είχαν τα λεφτά μας σαν άτοκο δάνειο, είναι άλλο θέμα.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Εγώ πήρα πίσω ακριβώς όσο πλήρωσα μέσω paypal που τραβάει από κάρτα ελληνικής τράπεζας σε ευρώ.

Τώρα το ότι για ένα μήνα είχαν τα λεφτά μας σαν άτοκο δάνειο, είναι άλλο θέμα.

Αν και off topic , επειδή μπορεί να ενδιαφέρει κι άλλους , δεν σε ρωτάω σε προσωπικό μήνυμα . Κι εγώ με τον ίδιο τρόπο πλήρωσα , ποιά η διαφορά μας ; Η πληρωμή σε € ή $ ; Για να μην το ξανακάνω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το γνωρίζω. 

Εμένα Ευρώ μου έβγαλε να πληρώσω και για αυτό χρησιμοποίησα ελληνική κάρτα+paypal. Όταν βλέπω άλλα νομίσματα στη τελική πληρωμή, βάζω να την revolut μέσω paypal για να έχω τη καλύτερη ισοτιμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, F117 είπε

εντέλη επειδή μου είπανε πάλι οτι θα ειναι DHL και θα έχει τελωνείο...άλλο το priority line και αλλο το eu priority line....τους ειπα θα περιμένω.

Πραγματικά γελοίοι οι άνθρωποι. Κάποια τέτοια μαγαζάκια δεν αξίζουν ούτε το χρόνο μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...