Προς το περιεχόμενο

Ρομποτικές σκούπες Ecovacs Deebot - 50% έκπτωση στο καλάθι με αγορά 2+ τεμαχίων @ Gearbest [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσάς που σας είπαν για dhl η ακύρωση κλπ τους στείλατε εσείς πρώτα ή σας έστειλαν εκείνοι;

 

Ρωτάω γιατί εγω μέχρι τώρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση αλλά δεν τους έχω ενοχλήσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς αν η deebot de 55 είναι μεταγενέστερη της deebot 901 ?

Για την deebot 901 έχω διαβάσει αρκετά review , μάλλον θετικά, κι έχω δεί και βιντεάκια στο YouTube.

Για την deebot de 55 πού σφουγγαρίζει κιόλας - λέμε τώρα-  δεν έχω βρει review και τα μόνα βίντεο είναι στα ρώσικα,  όπου προφανώς δεν καταλαβαίνω Χριστό.

Μάλλον τα μαγαζιά ξεμπαζώνουν τα τελευταία κομμάτια . Στα 200 μου φαίνεται ψιλοκαλό deal , με προβληματίζει τόσο η μπαταρία όσο και η δύναμη απορρόφησης που σε σχέση - στα νούμερα τουλάχιστον- με τα πιο καλά μοντέλα είναι πολύ χαμηλή. Βέβαια και πολύ διαφορετική τιμή .

Επίσης το app , της σκούπας δεν ξέρω τι υποστήριξη έχει και για πόσο .

Αν κάποιος έχει κάποια εικόνα ή link μπας και ξεστραβωθούμε θα βοηθούσε . Στο Reddit που  χαζοέψαξα δεν βρήκα τίποτε .

Επεξ/σία από Kostasm45
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπτ...μ είπαν για DHL με τελωνείο.μμτους είπα όχι και μ είπαν να ότι θα περιμένουμε να έχουν ξανά διαθέσιμο το Eu priority

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Καμιά ενημέρωση; Έστειλαν σε κανέναν;

Τίποτα. Απλά έχουν τα λεφτά μας και αυγατίζουν. 140 ευρώ από τον καθένα, συμπληρώνουν καλό επενδυτικό πλάνο στη μακρινή Κίνα 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2020 στις 6:43 ΠΜ, Hero1 είπε

Για την συγκεκριμένη δεν ξέρω εγώ έχω την xiaomi η οποία σκουπίζει καλύτερα από την κανονική σκούπα.Την απλή την χρησιμοποιώ μόνο για περιοχές που δεν μπορεί να πάει το ρομπότ

 

Στις 6/5/2020 στις 8:47 ΠΜ, smpt είπε

μια από τα ίδια. Αν χαλάσει η xiaomi μάλλον δεν θα φάμε για κάνα μήνα για να ξαναπάρουμε άλλη.

Άσε που η γυναίκα μου, μου ζητάει drone που να καθαρίζει τα ράφια.

Ποια έκδοση έχετε παιδιά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikos032 είπε

Ποια έκδοση έχετε παιδιά ?

Εγώ την πρώτη που σκουπίζει μόνο έχω 2 βασικά εδώ και 2 χρόνια περίπου χωρίς πρόβλημα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την S50 ένα χρόνο. Κανένα πρόβλημα και εδω.

"Σφουγγάρισμα" δεν εχω βάλει.  Δεν ειναι και πραγματικό εξ' άλλου.  Μπορει να βάλω τώρα που έβγαλα τα χαλιά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ύστερα από ενημέρωση τους ο μόνος διαθέσιμος τρόπος αποστολής είναι η DHL. Σε ερώτηση μου εάν ξανά έχουν διαθέσιμο τον priority απάντησαν ότι δεν ξέρουν εάν θα ξανά υπάρχει η δυνατότητα αυτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ζήτησα ακύρωση και refund πάντως.

Πέρασαν πάνω από 3 εβδομάδες χωρίς τη παραμικρή εξέλιξη στη πορεία της παραγγελίας και τα μασάνε ως προς τη μέθοδο αποστολής.

Κρίμα γιατί σαν τιμή θεωρώ πως ήταν καλή για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει μια τέτοιου είδους σκούπα χωρίς να δώσει 3 κατοστάρικα  +.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μόνοι τους με  έστειλαν ότι δεν πρόκειται να την στείλουν με άλλη μέθοδο. Η μόνη διάθεσιμη είναι DHL αλλά με τελωνείο. Οπότε ζήτησα και μου κάνανε refund 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησα και εγώ refund. Άντε γιατί κουράστηκα να περιμένω λες και είμαι γυναίκα στον 20ο αιώνα που περιμένει πότε και αν θα γυρίσει ο άντρας της από τον πόλεμο. 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους θέλατε την 901 παίζει Ευρωπαϊκή αποθήκη Banggood στα 181 ευρώ.

https://www.banggood.com/ECOVACS-DEEBOT-901-Robot-Vacuum-Cleaner-3000mAh-with-APP-Control-p-1612514.html?p=H320105094792201606N&cur_warehouse=CZ

Με κουπόνι BGCZE91

Μπορεί να μην είναι όσο χαμηλά ήταν η "προσφορά" του gearbest, αλλά πρώτον εδώ στέλνει, και δεύτερον εδώ σίγουρα δεν υπάρχει ρίσκο τελωνείου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...