Προς το περιεχόμενο

Αυτά είναι τα παιχνίδια που παρουσιάστηκαν στο 1o event «Inside Xbox» για το Xbox Series X


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

μόνο εγώ βλέπω σε όλα τα παιχνίδια ray tracing με το κιλό;

Ξανά κοίτα γιατί δεν βλέπεις καθόλου καλά 😀 

Μηδέν Ray tracing ;)

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

game engine ότι βλέπουμε τα τελευταία 2 χρόνια, αυτά για αυτούς που πίστευαν ότι θα είχαν επιδόσεις high-end pc στο 1/3 της τιμής.

Επεξ/σία από ICE-T
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και το Assassins Creed Valhala, τουλάχιστον από ότι έχουν δείξει μέχρι τώρα, current gen AAA graphics έχει... Καμία σχέση με το wow factor που υπήρχε κατα την παρουσίαση του AC Origins στο XoX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν δω τετοια γραφικα πουλαω το πισι και παω σε κονσολα.

Δηλαδη με ποσα 600 ευρω ολα αυτα;

Χλωμο  το βλεπω , αυτο μου θυμισε

 

.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Γιατί να πάρει Last of us; 

Πήρε το πρώτο; 

όλα θα έρθουν στο PC Κάποια στιγμή. Δεν είναι βλάκες οι εταιρίες να μένουν αποκλειστικά σε μια κονσόλα. Προφανώς κάτι αρχίζει και στραβώνει και δεν είναι μόνον η νοτι ντογκ που θα έρθει στα windows... όλοι θα έρθουν.. μόλις σκάσει μύτη η 3000 που θα είναι πολύ ποιο γρήγορη από την 2000 τη σειρά θα στήνει κανείς πισάκι που θα έχει για πρωινό τις κονσολίτσες με κάτω από 500 ευρώ...

https://www.pcgamer.com/the-last-of-us-part-2-pc-release-date/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsarouc είπε

όλα θα έρθουν στο PC Κάποια στιγμή. Δεν είναι βλάκες οι εταιρίες να μένουν αποκλειστικά σε μια κονσόλα. Προφανώς κάτι αρχίζει και στραβώνει και δεν είναι μόνον η νοτι ντογκ που θα έρθει στα windows... όλοι θα έρθουν.. μόλις σκάσει μύτη η 3000 που θα είναι πολύ ποιο γρήγορη από την 2000 τη σειρά θα στήνει κανείς πισάκι που θα έχει για πρωινό τις κονσολίτσες με κάτω από 500 ευρώ...

https://www.pcgamer.com/the-last-of-us-part-2-pc-release-date/

Κάποια στιγμή είναι και το 2100 ξέρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ICE-T είπε

game engine ότι βλέπουμε τα τελευταία 2 χρόνια, αυτά για αυτούς που πίστευαν ότι θα είχαν επιδόσεις high-end pc στο 1/3 της τιμής.

είδες πολλές φορές στο παρελθόν τις δυνατότητες μιας κονσόλας από ντέμο πριν κυκλοφορήσει; ή έστω τους πρώτους μήνες γιατί εγώ ποτέ μου όσα χρόνια θυμάμαι τον εαυτό μου

 

επίσης πολλά από αυτά λογικά θα είναι cross gen να τρέχουν και στα τωρινά σαπάκια 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Κάποια στιγμή είναι και το 2100 ξέρεις 

σώπα σοβαρά?

το λινκ που  έβαλα είναι από τότε? δεν το πρόσεξα...

 

ωχ... red dead redemption 2 στο πισί... 

τι είπες τώρα...

Επεξ/σία από tsarouc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsarouc είπε

σώπα σοβαρά?

το λινκ που  έβαλα είναι από τότε? δεν το πρόσεξα...

ωχ... red dead redemption 2 στο πισί... 

τι είπες τώρα...

Να δούμε φίλε να δούμε μην βιάζεσαι... Όταν έρθει στα πισι μας.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, polakis21 είπε

Μιλαμε για φιασκο!!!! Το ιντερνετ κραζει παντου την ms!!!!

Πρέπει να καταλάβετε ότι δνε ήταν Ε3 παρουσίαση. Ένα μισάωρο show με μερικά τρειλερ. Τα exclusives θα τα δείξει στο επόμενο event τον Ιούλιο. Το κράξιμο πέφτει περισσότερο γιατί η ubi είχε πει για gameplay από assassins και απλά έδειξε ένα trailer 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikos5800 είπε

Ξανά κοίτα γιατί δεν βλέπεις καθόλου καλά 😀 

Μηδέν Ray tracing ;)

δεν πρόκειται να δούμε πραγματικό rt στις κονσόλες.. μούφα θα είναι όπως πάντα.. με τρικ όλα τα γραφικά και πάντα ψεύτικα.. καμία σχέση η αίσθηση του υπολογιστή ρε παιδιά δεν υπάρχει σύγκριση... αυτά τα γραφικά  που είδα τα βλέπω εδώ και χρόνια σε υπολογιστή με 1050... δεν υπάρχει σύγκριση.. μόνο νούμερα και κοροιδία... 

δεν είναι χάλια αλλά υπολογιστή με rtx δεν πλησιάζει . ΤΕΛΟΣ... 

3 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Να δούμε φίλε να δούμε μην βιάζεσαι... Όταν έρθει στα πισι μας.... 

το red dead redemption 2 που ήταν αποκλειστικότητα εννοείς? όλα θα έρθουν φίλε. είναι ντεφάκτο. οι εταιρίες δεν είναι χαζές...

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsarouc είπε

δεν πρόκειται να δούμε πραγματικό rt στις κονσόλες.. μούφα θα είναι όπως πάντα.. με τρικ όλα τα γραφικά και πάντα ψεύτικα.. καμία σχέση η αίσθηση του υπολογιστή ρε παιδιά δεν υπάρχει σύγκριση... αυτά τα γραφικά  που είδα τα βλέπω εδώ και χρόνια σε υπολογιστή με 1050... δεν υπάρχει σύγκριση.. μόνο νούμερα και κοροιδία... 

δεν είναι χάλια αλλά υπολογιστή με rtx δεν πλησιάζει . ΤΕΛΟΣ... 

το red dead redemption 2 που ήταν αποκλειστικότητα εννοείς? όλα θα έρθουν φίλε. είναι ντεφάκτο. οι εταιρίες δεν είναι χαζές...

Μακάρι να έρθουν δεν έχω θέμα, εξάλλου προς το παρόν έχει κ μικρός μου ps 4,, απολαμβάνω εκεί τις παιχνιδαρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Boubis1411 είπε

Μακάρι να έρθουν δεν έχω θέμα, εξάλλου προς το παρόν έχει κ μικρός μου ps 4,, απολαμβάνω εκεί τις παιχνιδαρες. 

με τι κάρτα γραφικών είσαι για πες μου από περιέργεια... γιατί για να λες παιχνιδάρες μάλλον δεν έχεις υπολογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...