Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, james9tito είπε

Επειδη τον Σαριτετοιον δεν μπορω να τον ακουσω ουτε 3'' (για καποιο λογο μου ειναι αντιπαθης με ολο το στυλ του) , ο Ποντικας τον στριμωξε στη συνεντευξη ή και αυτος πουλησε συναδελφικη διπλωματια?

Τον στρίμωξε, τσαντιζόταν,  πέταξε τα γνωστά 2-3 φορές "έχει γίνει επένδυση, ξέρεις πόσο κοστίζει μια πατέντα" κλπ.

Το θεικό είναι όταν τον ρώτησε αν το έχει ακούσει το αμάξι να δουλεύει. Και λέει όχι δεν ήμουν μπροστά, αν το βάζει μπρος μόνος του τα βράδια δεν το ξέρω. Προφανώς η επόμενη ερώτηση θα έπρεπε να είναι "καλά είσαι δίπλα στο θηρίο και δεν το ζήτησες έστω;" αλλά προφανώς ο Ποντικας έκανε πίσω εκεί γιατί έδειχνε τσαντισμένος γενικά (o saribal).

Επεξ/σία από nicksoti
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, georgerapp είπε

Γιατι πράγμα μιλάτε , ποτε εγινε αυτό ; Συνέντευξη ; Υπαρχει λινκ ; Το έχασα αυτό.

ραδιοφωνική ήταν. είναι κάτι σελίδες πίσω το ηχητικό. ίσως εδώ ίσως στο δίπλα θρεντ. δε θυμάμαι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, nemom είπε

Σημειολογικά πάντως

CHAOS: Το ελληνικό hypercar των 12.5 εκατ. ευρώ και των 3.000 ίππων
380 χιλ. προβολές 1 Νοε 2021
16 ΧΙΛ. like
2,2 ΧΙΛ. dislike

Τι θα αποκαλύψει για το CHAOS ο Σπύρος Πανόπουλος...
364 χιλ. προβολές 29 Οκτ 2021
15 ΧΙΛ. like
912 dislike

Το ZION θα είναι το αυτοκίνητο υδρογόνου του Σπύρου Πανόπουλου
144 χιλ. προβολές 31 Οκτ 2021
5,8 ΧΙΛ. like
437 dislike

To Cubicle θα είναι το ηλεκτρικό αυτοκίνητο που ετοιμάζει ο Σπύρος Πανόπουλος
124 χιλ. προβολές 30 Οκτ 2021
5,2 ΧΙΛ. like
259 dislike

αγορασμενοι viewers και likes. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Σήμερα θα παιξει λετε στην ερτ1 τίποτα ;

Ελπίζω πως όχι. Θα παίξει όμως. Αν δεν υπάρχει κάτι πιο έκτακτο θα παίξει. Γιαυτους, πέντε κλικ και ένα θέμα λιγότερο να μονταρουν για σήμερα. Νομίζω, να το έχει τσεκαρει κάποιος είναι εκτος τραπεζιού... Η μηχανή του κιμά όλα τα αλέθει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nicksoti είπε

Τον στρίμωξε, τσαντιζόταν,  πέταξε τα γνωστά 2-3 φορές "έχει γίνει επένδυση, ξέρεις πόσο κοστίζει μια πατέντα" κλπ.

Το θεικό είναι όταν τον ρώτησε αν το έχει ακούσει το αμάξι να δουλεύει. Και λέει όχι δεν ήμουν μπροστά, αν το βάζει μπρος μόνος του τα βράδια δεν το ξέρω. Προφανώς η επόμενη ερώτηση θα έπρεπε να είναι "καλά είσαι δίπλα στο θηρίο και δεν το ζήτησες έστω;" αλλά προφανώς ο Ποντικας έκανε πίσω εκεί γιατί έδειχνε τσαντισμένος γενικά (o saribal).

Επειδή μου αρέσει να τα λέω 50-50 και χωρίς παρωπίδες.

Ακούω τη συνέντευξη τώρα και μπορώ να πω ότι ο Ποντίκας είναι τέρμα εκνευριστικός. Διακόπτει συνέχεια, μιλάει από πάνω και δεν αφήνει τον άλλον να μιλήσει. Προφανώς έχει έτοιμες τις ερωτήσεις από πριν και τις κάνει ανεξαρτήτως αν έχουν απαντηθεί ήδη. Μάλλον δεν ακούει και τι του λέει ο συνεντευξιαζόμενος, μεγάλο φάουλ. Παράδειγμα η ερώτηση για τις "εγκαταστάσεις" ενώ έχει ήδη απαντηθεί λίγο πιο πριν από τον Σαριμπαλίδη ότι είναι πληρωμένο φόντο και γιατί έγινε η παρουσίαση με αυτόν τον τρόπο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνώ. Αλλά τώρα μας ενδιαφέρει το ύφος του Ποντίκα που ρωτά τον Σαριμπαλίδη τί ρώτησε τον Πανόπουλο, είναι η ουσία αυτό; Προφανώς εκνευρισμένος είναι από πριν με τον συνάδελφό του.

Επεξ/σία από nicksoti
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έπαιξε. Σε 4μήνες το παρουσιάζει η κυβέρνηση. 

Επιπλέον μάθαμε πως μεταξύ των υλικών που θα χρησιμοποιηθούν για 1η φορά στην αυτοκινητοβιομηχανία είναι το τιτάνιο.

Επεξ/σία από nicksoti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nicksoti είπε

Μόλις έπαιξε. Σε 4μήνες το παρουσιάζει η κυβέρνηση. 

Επιπλέον μάθαμε πως μεταξύ των υλικών που θα χρησιμοποιηθούν για 1η φορά στην αυτοκινητοβιομηχανία είναι το τιτάνιο.

https://www.naftemporiki.gr/story/994374/to-proto-spor-autokinito-apo-titanio

http://gr.refractory-metal.com/info/application-of-titanium-in-automobile-and-medi-31183451.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν το παρουσιάσει η κυβέρνηση, τότε θα ξέρουμε ότι οι μίζες μπίζνες ξεκίνησαν και επίσημα.

Έδειξε τίποτα μακέτο ο Σανόπουλος ή ήταν τελείως 3Δ και σεντόνια;

 

Επεξ/σία από LongTom
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...