Προς το περιεχόμενο

Kuo: Τα iPhone 12 δεν θα περιλαμβάνουν στη συσκευασία Earpods αλλά και φορτιστή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
2 minutes ago, varatasis said:

Απλά γελάνε και οι πέτρες. Οκ άμα γίνει αυτό τέρμα απαράδεκτοι θα είναι. Η μόδα ξεκίνησε από τα airpods pro που αγόρασα που είχε μέσα μόνο το καλώδιο.
Δλδ θα δώσεις ένα τσουβάλι λεφτά και δεν θα σου έχει τα βασικά για να λειτουργήσει το τηλέφωνο?

Τι ήθελες να έχουν μέσα τα airpods? Φορτιστή ξεχωριστό όταν φορτίζουν από οτιδήποτε usb έχεις στο σπίτι? 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Confused 6
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 637
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τη συσκευή θα την παίρνεις στο χέρι , ο υπάλληλος θα τη βγάζει από τη ζελατίνα και θα στη δίνει μόλις σκάσεις το μαρούλι ενώ ταυτόχρονα θα σου εύχεται «καλοτυχο Μπρο μου» , «καλώς ήρθες στην οικογένεια της Apple» , κλπ.

Δεν ξέρω γιατί κραξεζε , εγώ βλέπω ότι προσφέρεται αναβαθμισμένη εμπειρία στο χρήστη 💩🤣😂

Επεξ/σία από Looter
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, varatasis είπε

Απλά γελάνε και οι πέτρες. Οκ άμα γίνει αυτό τέρμα απαράδεκτοι θα είναι. Η μόδα ξεκίνησε από τα airpods pro που αγόρασα που είχε μέσα μόνο το καλώδιο.
Δλδ θα δώσεις ένα τσουβάλι λεφτά και δεν θα σου έχει τα βασικά για να λειτουργήσει το τηλέφωνο?

Ποτέ τα AirPods δεν είχαν φορτιστή 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δουλεμα ειναι αυτο ρε παιδια. Κριμα γιατι ακολουθουν και αλλες εταιριες και σε λιγο θα δινουν μια σακουλα με το κινητο μονο μεσα ουτε κουτι τιποτα. Τι γυφτια ειναι αυτη δεν μπορω να το καταλαβω. Βγαζουν ολες οι εταιριες αρκετα δις καθε χρονο απο τον κοσμο που πεταει τα λεφτα του και δεν μπορουν να βαλουν μεσα εναν φορτιστη που κανει μισο ευρω και ακομα μισο ευρω τα ακουστικα. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 λεπτά πριν, skapodis είπε

Πάλι καλά που θα έχει και pre-installed μπαταρία. Δεν θέλω να φανταστώ τι θα έκανε η Apple αν είχαν προχωρήσει σαν ιδέα τα Modular κινητά...

Μη βάζεις ιδέες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2020 στις 1:11 ΜΜ, bill987 είπε

Το τηλέφωνο??? Θα είναι μέσα ή θα είναι εξτρά ???

Το λογικό είναι να μην είναι μέσα , κουτάκι iphone 12 μόνο 1500€ !!!

Σαν το σταντ της εταιρείας ένα πράγμα....

 Το είχα γράψει και στην προηγούμενη φήμη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Τι ήθελες να έχουν μέσα τα airpods? Φορτιστή ξεχωριστό όταν φορτίζουν από οτιδήποτε usb έχεις στο σπίτι? 

Καλά και ακουστικά είχαμε στο σπίτι και πριν βγουν τα airpods αλλά ευτυχώς τα είχε μέσα η συσκευασία. 🤣

Σταματήστε να δικαιολογείτε τα αδικαιολογητα μπας και σας συμπεριφερθουν σαν ενσυνειδητους καταναλωτές.

  • Like 25
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο  δεν είναι ότι η Apple έβγαλε τον φορτιστή από την συσκευασία για να μειώσει το κόστος (γελοία δικαιολογία) το αστείο είναι ότι του χρόνου και η Samsung θα κάνει το ίδιο.

  • Like 26
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, vagosd είπε

Καλά και ακουστικά είχαμε στο σπίτι και πριν βγουν τα airpods αλλά ευτυχώς τα είχε μέσα η συσκευασία. 🤣

Σταματήστε να δικαιολογείτε τα αδικαιολογητα μπας και σας συμπεριφερθουν σαν ενσυνειδητους καταναλωτές.

οι αλλες εταιριες π.χ jbl, creative, sennheiser, samsung κλπ. μεσα στις συσκευασιες των ακουστικων τους εχουνε φορτιστες?

ρωταω γιατι δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, billdanos είπε

Τι ήθελες να έχουν μέσα τα airpods? Φορτιστή ξεχωριστό όταν φορτίζουν από οτιδήποτε usb έχεις στο σπίτι? 

Ok στα airopods λένε ότι για να τα έχει θα έχει και iPhone άρα εχει φορτιστή. Στην αγορα νεας συσκευής? Γιατί θα πρέπει να αγοράσω και έξτρα τον φορτιστή?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυξημένο κόστος; Σοβαρά τώρα; Πόσο τους κοστίζει ο φορτιστής για να τον φτιάξουν; Λιγότερο από 1$ ο 5W κι άντε κανα 2$ οι πιο "premium". H κοροϊδία πάει σύννεφο για άλλη μια φορά για να τα τσεπώνουν από όπου μπορούν. Μακάρι μόνο να μην πάρουν για άλλη μια φορά ιδέες οι κατασκευαστές Android

  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, carolosjk είπε

Αυξημένο κόστος; Σοβαρά τώρα; Πόσο τους κοστίζει ο φορτιστής για να τον φτιάξουν; Λιγότερο από 1$ ο 5W κι άντε κανα 2$ οι πιο "premium". H κοροϊδία πάει σύννεφο για άλλη μια φορά για να τα τσεπώνουν από όπου μπορούν. Μακάρι μόνο να μην πάρουν για άλλη μια φορά ιδέες οι κατασκευαστές Android

ε, προφανως θα γινει απο ολους.

απλα  αν το ειχε κανει αλλος πρωτα  θα πηγαινε απατος.

ενω τωρα θα εχει και την δικαιολογια να το εκανε πρωτη η apple.

xiaomi ακους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εγώ αυτό δεν το δέχομαι,γιατί πρέπει να θεωρεί η apple τους πελάτες τις σαν πρόβατα,δεν με νοιάζει αν έχω στο σπίτι 5 με 100 φορτιστές το ίδιο και με τα ακουστικά.Είναι υποχρεωμένοι από την στιγμή που "δίνω" τόσα λεφτά και είμαι σε μια premium κατηγορία να μου τα παρέχουν όλα.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό αν όντως το σκέφτονται. Δυστυχώς έχει αρκετή επιτυχία στις προβλέψεις του ο Ming-chi Kuo, οπότε ελπίζω να μετρήσουν τη κατακραυγή και να μη το κάνουν. Δεν έχει σημασία αν έχουμε πολλούς φορτιστές ή όχι. Έχει σημασία ότι παίρνεις ένα προϊόν και δε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...