Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, eytixis1980 είπε

Γεια σας παιδιά,βλέπω ότι δίνουν και σφραγισμένα άμεσα εδώ στις αγγελίες στα 370-380,αξίζει να τα πάρουμε?Είναι γνήσια?

Ευχαριστώ.

Ιμιτασιον είναι λίγο δύσκολο να είναι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, eytixis1980 είπε

Γεια σας παιδιά,βλέπω ότι δίνουν και σφραγισμένα άμεσα εδώ στις αγγελίες στα 370-380,αξίζει να τα πάρουμε?Είναι γνήσια?

Ευχαριστώ.

399 έχει στο e-shop, για 20€ θα πάρεις από ιδιώτη ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το eshop που το εκθειάζετε ορισμένοι για την εγγύηση δεν ειναι αντιπροσωπείας αφού κάνει δική του εισαγωγή όπως όλοι, οπότε η εγγύηση που θα δίνει δεν ξέρουμε ούτε για τι διάστημα είναι ούτε εάν θα το επισκευάζουν οι ίδιοι ή θα το στέλνουν αλλού και θα το βγάζουν εύκολα εκτός εγγύησης όπως κάνουν πολλά μαγαζιά....

Επεξ/σία από vtag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vtag είπε

Και το eshop που το εκθειάζετε ορισμένοι για την εγγύηση δεν ειναι αντιπροσωπείας αφού κάνει δική του εισαγωγή όπως όλοι, οπότε η εγγύηση που θα δίνει δεν ξέρουμε ούτε για το διάστημα είναι ούτε εάν θα το επισκευάζουν οι ίδιοι ή θα στέλνουν αλλού και θα το βγάζουνν εύκολα εκτός εγγύησης όπως πολλά μαγαζιά κάνουν....

α μαλιστα σαν τα σκρουτζομαγαζα ειναι φιλε?εγγυηση δεν γραφει παντως ποσο δινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, vtag είπε

Και το eshop που το εκθειάζετε ορισμένοι για την εγγύηση δεν ειναι αντιπροσωπείας αφού κάνει δική του εισαγωγή όπως όλοι, οπότε η εγγύηση που θα δίνει δεν ξέρουμε ούτε για το διάστημα είναι ούτε εάν θα το επισκευάζουν οι ίδιοι ή θα στέλνουν αλλού και θα το βγάζουνν εύκολα εκτός εγγύησης όπως πολλά μαγαζιά κάνουν....

2 χρόνια εγγύηση δίνουν σε όλα τα κινητά, δε νομίζω να ισχύει κάτι διαφορετικό στο συγκεκριμένο.

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, vtag είπε

Και το eshop που το εκθειάζετε ορισμένοι για την εγγύηση δεν ειναι αντιπροσωπείας αφού κάνει δική του εισαγωγή όπως όλοι, οπότε η εγγύηση που θα δίνει δεν ξέρουμε ούτε για το διάστημα είναι ούτε εάν θα το επισκευάζουν οι ίδιοι ή θα στέλνουν αλλού και θα το βγάζουνν εύκολα εκτός εγγύησης όπως πολλά μαγαζιά κάνουν....

Πάντως το γεγονός ότι έρχεται σε φυσικό κατάστημα στην επαρχία, βλέπεις τον Έλληνα υπάλληλο που έχει δουλειά από αυτό, επίσης πολλές φορές υπάρχει άμεση εξυπηρέτηση από τα παιδιά που εργάζονται εκεί.

Τότε πολύ απλά προτιμώ να δώσω 20 ευρώ παραπάνω για να έχει ένας Έλληνας δουλειά (επίσης να μην ξεχάσω τους εργαζόμενους στις κεντρικές αποθήκες και στον εφοδιασμό) από τον απρόσωπο Κινέζο στην άλλη άκρη του κόσμου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, vtag είπε

Και το eshop που το εκθειάζετε ορισμένοι για την εγγύηση δεν ειναι αντιπροσωπείας αφού κάνει δική του εισαγωγή όπως όλοι, οπότε η εγγύηση που θα δίνει δεν ξέρουμε ούτε για το διάστημα είναι ούτε εάν θα το επισκευάζουν οι ίδιοι ή θα στέλνουν αλλού και θα το βγάζουνν εύκολα εκτός εγγύησης όπως πολλά μαγαζιά κάνουν....

Φίλε μου το e shop Έχεις δίκιο ότι δεν κάνει κανονική εισαγωγή, οπότε δεν έχουν τα χιαομι κινητά εγγύηση επίσημης αντιπροσωπεία, δλδ infoquest( η οποία για όποιον γνωρίζει, δεν είναι και το καλύτερο σέρβις), από κει και πέρα όμως το eshop είναι ένα κατάστημα που έχει eshop points  σε όλη την Ελλάδα και πολύ καλό σέρβις, επίσης και αν ακόμα έχεις χάσει την αποδειξη αγοράς σε εξυπηρετούν, εγώ όσες φορές χρειάστηκα το σέρβις του e shop με εξυπηρέτησαν χωρίς πολλές ερωτήσεις, χωρίς απόδειξη κάποιες φορές αγοράς και σε σχετικά καλό χρονικό διάστημα. Οπότε ειμαι αρκετά ευχαριστημένος 

Επεξ/σία από kazampidis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκανα εχθες το βραδυ παραγγελεια στο το eshop που λετε για ενα,πηρα τλφ τωρα και μου ειπαν για 7-10 εργασιμες παραδοση.......τελικα ακυρωσα την αγορα μου.

Επεξ/σία από eytixis1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, eytixis1980 είπε

Εκανα εχθες το βραδυ παραγγελεια στο το eshop που λετε για ενα,πηρα τλφ τωρα και μου ειπαν για 7-10 εργασιμες παραδοση.......τελικα ακυρωσα την αγορα μου.

Και δεν το παίρνω από αλί με 330? 

Σιγά την εγγύηση, άσε που στο αλί έχει 15 days buyer protection. (εργάσιμες βέβαια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimg19 είπε

Και δεν το παίρνω από αλί με 330? 

Σιγά την εγγύηση, άσε που στο αλί έχει 15 days buyer protection. (εργάσιμες βέβαια) 

Φιλε ειπα να το παρω απο Ελληνικο καταστημα κτλ.350 + - βγαινει σχεδον απο το Αλι.Θα το παρω απο ενα παιδι που πουλα εδω στις αγγελιες τελικα.Θα το εχω και αμεσα,δεν περιμενω καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8/2020 στις 11:21 ΜΜ, vtag είπε

Το γράφει ο πωλητής ότι στέλνεται με αυτό τον τρόπο! 

Από εδώ το πήρα:
https://www.aliexpress.com/item/4000899848644.html

Τελικα λυγισα και εγω και παρηγγειλα. Ευχαριστω @vtag για τις πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...