Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, pitzap77 είπε

Αγορά από 4/8 από Ισπανία bangood.ποσο καιρό λέτε να κάνει να ερθει.;

 Έλεγαν για 5 εργάσιμες..το έστειλαν υποτίθεται την επόμενη...και η GLS δε το έχει παραλάβει μέχρι σήμερα για να ξεκινήσει τη  διακίνηση ..

Πόσα λεφτά το πήρες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

376.51€ στο Amazon όποιος το θέλει με πιο σίγουρη υποστήριξη. Δεν ανοίγω καινούριο θέμα γιατί η τιμή δεν είναι 10% χαμηλότερη από την Ελλάδα, αλλά και πάλι σκέφτηκα ότι καλό θα ήταν να το αναφέρω εδώ.

https://www.amazon.es/Xiaomi-Poco-Pro-Smartphone-Snapdragon/dp/B088GQ7Y69

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mxa055 είπε

Με εγγύηση και DOA τι γινεται από aliexpress?

Βλέπω δεν παίζει paypal.

1. Το AliExpress παρέχει απόλυτα αξιόπιστη εναλλακτική για τις πληρωμές σου. Δεν έχει Paypal αλλά δεν αποτελεί πρόβλημα.

2. Τεχνική υποστήριξη έχεις από τον πωλητή που αγοράζεις. Το Ali θα σε υποστηρίξει σε διαχειριστικά ζητήματα "δεν έλαβα το προϊόν μου", "το προϊόν που έλαβα ήταν διαφορετικό" κλπ. Στις συχνές ερωτήσεις χαμηλά στη σελίδα του προϊόντος θα βρεις την υποστήριξη που παρέχει ο συγκεκριμένος πωλητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ρε παιδιά εγώ λίγο το φοβάμαι, όχι από την άποψη aliexpress και έλλειψη paypal, παρήγγειλα απο αλι black shark 2 με αποστολή απο Πολώνία με dhl και ήρθε σε 10 ημέρες, εδω με φοβίζει το γεγονός με τα δωρεάν μεταφορικά και την έλλειψη τρακ , όπως επίσης ο κίνδυνος του τελωνείου, λόγω του τρόπου αποστολής, βέβαια τις 5 και 10 εργάσιμες που λέει, σε καμία περίπτωση δεν το πιστεύω, με την απλή δωρεάν αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, kazampidis είπε

Ρε παιδιά εγώ λίγο το φοβάμαι, όχι από την άποψη aliexpress και έλλειψη paypal, παρήγγειλα απο αλι black shark 2 με αποστολή απο Πολώνία με dhl και ήρθε σε 10 ημέρες, εδω με φοβίζει το γεγονός με τα δωρεάν μεταφορικά και την έλλειψη τρακ , όπως επίσης ο κίνδυνος του τελωνείου, λόγω του τρόπου αποστολής, βέβαια τις 5 και 10 εργάσιμες που λέει, σε καμία περίπτωση δεν το πιστεύω, με την απλή δωρεάν αποστολή.

Μιλάς για το τελευταίο Link στα 336€; Ο πωλητής είναι Top Brand στο Ali Express. 

Αυτό παρέχει μία διασφάλιση. Επίσης ποιος λέει ότι δεν έχει tracking; Είναι δεδομένο;  Σε κάθε περίπτωση είναι express αποστολή και η courier η Cainiao έχει συνιδρυτή το ίδιο το Alibaba Group. 

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, imvrios είπε

Μιλάς για το τελευταίο Link στα 336€; Ο πωλητής είναι Top Brand στο Ali Express. 

Αυτό παρέχει μία διασφάλιση. Επίσης ποιος λέει ότι δεν έχει tracking; Είναι δεδομένο;  Σε κάθε περίπτωση είναι express αποστολή και η courier η Cainiao έχει συνιδρυτή το ίδιο το Alibaba Group. 

Ναι για αυτο μιλάω, δεν διατιθεται τρακινγκ, το αναφερει, εαν πατήσεις το βελάκι του τρόπου αποστολής. Επίσης εσυ πιστευεις οτι θα ειναι Ελλάδα σε 3 με 5 εργασιμες , με την δωρεάν αποστολή?. εδω με dhl fast shipping και 15 ευρω μεταφορικά, που διαφημιζε 2 με 7 εργασιμες, εκανε 11 μέρες να μου ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

Μιλάς για το τελευταίο Link στα 336€; Ο πωλητής είναι Top Brand στο Ali Express. 

Αυτό παρέχει μία διασφάλιση. Επίσης ποιος λέει ότι δεν έχει tracking; Είναι δεδομένο;  Σε κάθε περίπτωση είναι express αποστολή και η courier η Cainiao έχει συνιδρυτή το ίδιο το Alibaba Group. 

Με Cainao είναι όλες οι φτηνό αποστολές του ali,τώρα πως θα το στείλει Ευρώπη με cainao και express δεν μπορώ να το καταλάβω από την περιγραφή του πωλητή.

Ναι είναι Top Brand ο πωλητής  αλλά εδώ εμείς έχουμε top "τελωνείο" που μόλις δεί cainao θα γίνει της Κίνας.😂

Μάλλον θα πρέπει οποίος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει με τον πωλητή να τα διευκρινίσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, kazampidis είπε

Ναι για αυτο μιλάω, δεν διατιθεται τρακινγκ, το αναφερει, εαν πατήσεις το βελάκι του τρόπου αποστολής. Επίσης εσυ πιστευεις οτι θα ειναι Ελλάδα σε 3 με 5 εργασιμες , με την δωρεάν αποστολή?. εδω με dhl fast shipping και 15 ευρω μεταφορικά, που διαφημιζε 2 με 7 εργασιμες, εκανε 11 μέρες να μου ερθει.

Εννοείτε ότι έχει τράκινγκ. Με dhl paket έρχεται από Πολωνία και θέλει περίπου δυο εβδομάδες. 5-7 μέρες μέχρι να παραλάβει η dhl και άλλες τόσες να έρθει Ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, leo066 είπε

Εννοείτε ότι έχει τράκινγκ. Με dhl paket έρχεται από Πολωνία και θέλει περίπου δυο εβδομάδες. 5-7 μέρες μέχρι να παραλάβει η dhl και άλλες τόσες να έρθει Ελλάδα 

Φιλε μου θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω, δεν ειναι καθολου οπως τα λες και καλύτερα , φιλικα πάντα το αναφερω, αν δεν ειμαστε σιγουροι, να μην αναφερουμε ανακριβειες,  γιατι μπορει να μπερδέψουμε κάποιον που θέλει να αγοράσει, εαν πας στην μεθοδο αποστολής , θα δεις οτι δεν διατιθεται τρακινγκ, (κατω απο το τρακ , σου δειχνει ένα (χ) ) επίσης οταν ειναι να σταλει με dhl,  το αναφερει στην μεθοδο αποστολής και τα μεταφορικά ειναι ακριβά, εχω παραγγείλει πολλές φορές απο το αλι και μάκιστα πρόσφατα. Στο συγκεκριμένο κινητό υποστηρίζεται η απλή μέθοδος αποστολής και πιθανολογώ οτι μπορει να υπάρξει πρόβλημα με το τελωνείο. Εαν δεις και σχόλια χρηστών απο το συγκεκριμενο κατάστημα, κάποιοι αναφέρουν οτι αυτη η μέθοδος αποστολής είναι αργή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, kazampidis είπε

Φιλε μου θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω, δεν ειναι καθολου οπως τα λες και καλύτερα , φιλικα πάντα το αναφερω, αν δεν ειμαστε σιγουροι, να μην αναφερουμε ανακριβειες,  γιατι μπορει να μπερδέψουμε κάποιον που θέλει να αγοράσει, εαν πας στην μεθοδο αποστολής , θα δεις οτι δεν διατιθεται τρακινγκ, (κατω απο το τρακ , σου δειχνει ένα (χ) ) επίσης οταν ειναι να σταλει με dhl,  το αναφερει στην μεθοδο αποστολής και τα μεταφορικά ειναι ακριβά, εχω παραγγείλει πολλές φορές απο το αλι και μάκιστα πρόσφατα. Στο συγκεκριμένο κινητό υποστηρίζεται η απλή μέθοδος αποστολής και πιθανολογώ οτι μπορει να υπάρξει πρόβλημα με το τελωνείο. Εαν δεις και σχόλια χρηστών απο το συγκεκριμενο κατάστημα, κάποιοι αναφέρουν οτι αυτη η μέθοδος αποστολής είναι αργή.

https://www.aliexpress.com/item/32932934778.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.14104c4dWjo8gw δεν έχω αγοράσει το κινητό αλλά ίδια μέθοδο αποστολής 31/7 παραγγελία και 14/8 παραλαβή με dhl. Το να μην έχει τρακινγκ κινητό αξίας 300+ ευρώ το θεωρό αδιανόητο, παραλαμβάνεις και λες δεν παραλαβές, όποτε ζητάς τα χρήματα πίσω, από που θα ξέρουν αυτοί ότι παραλαβές αν δεν έχει τρακινγκ

Και μέχρι να φτάσει στην dhl παρακολουθείς από 4px 

Global Order Tracking.png

Επεξ/σία από leo066
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, leo066 είπε

https://www.aliexpress.com/item/32932934778.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.14104c4dWjo8gw δεν έχω αγοράσει το κινητό αλλά ίδια μέθοδο αποστολής 31/7 παραγγελία και 14/8 παραλαβή με dhl. Το να μην έχει τρακινγκ κινητό αξίας 300+ ευρώ το θεωρό αδιανόητο, παραλαμβάνεις και λες δεν παραλαβές, όποτε ζητάς τα χρήματα πίσω, από που θα ξέρουν αυτοί ότι παραλαβές αν δεν έχει τρακινγκ

    Εαν πραγματι παρέλαβες με  DHL, αναιρώ το προήγουμενο σχόλιο μου, αλλά συνεχίζω να εχω αμφιβολίες λόγω του οτι μιλάμε για ενα ακριβό κινητό, για το θέμα του τελωνειου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...