Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά κάπου μας μπερδεύετε με αυτά που γράφετε. Μιλάμε για αποστολή από Πολωνία (που όντως δεν έχει επιλογή για tracking), οπότε τι τελωνείο λέμε; Εγώ πήρα ένα για τη γυναίκα σε μωβακι πάντως, οπότε θα μάθουμε σύντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για οσους δεν ξερουν ,το συστημα του αλιμπαμπα ειναι καλυτερο απο του paypal και πιο γρηγορο.

Ισως επειδη ειναι κινεζοι και οι ιδιοι ξερουν τι μπουμπουκια ειναι οι πωλητες τους και ξερουν ολα τα κολπα τους.

Αψογοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mxa055 είπε

Ρε παιδιά κάπου μας μπερδεύετε με αυτά που γράφετε. Μιλάμε για αποστολή από Πολωνία (που όντως δεν έχει επιλογή για tracking), οπότε τι τελωνείο λέμε; Εγώ πήρα ένα για τη γυναίκα σε μωβακι πάντως, οπότε θα μάθουμε σύντομα. 

Παρήγγειλα και εγώ ένα. Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mxa055 είπε

Ρε παιδιά κάπου μας μπερδεύετε με αυτά που γράφετε. Μιλάμε για αποστολή από Πολωνία (που όντως δεν έχει επιλογή για tracking), οπότε τι τελωνείο λέμε; Εγώ πήρα ένα για τη γυναίκα σε μωβακι πάντως, οπότε θα μάθουμε σύντομα. 

Στο έστειλαν και δεν έχει τρακινγκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο παιδιά. Μόλις μου έγραψαν αυτο:

Hi friend I am sorry to tell you that we can't ship to your receiver address, please cancel it with " other reasons" for fast refund and you can place a new order with new address if you need the order still

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "other reasons" θέλουν να το βάλεις για να μην τους σκίσει ο αλιμπαμπας.

Πες του ότι δεν μπορείς να πεις ψέματα και θα γράψεις τον πραγματικό λόγο που ζητάς ακύρωση και θα σου δώσουν και κουπονακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Seldon68 είπε

Το "other reasons" θέλουν να το βάλεις για να μην τους σκίσει ο αλιμπαμπας.

Πες του ότι δεν μπορείς να πεις ψέματα και θα γράψεις τον πραγματικό λόγο που ζητάς ακύρωση και θα σου δώσουν και κουπονακι.

Μπα, έγραψα κατευθείαν τον κανονικό λόγο και δε θέλω κουπονάκι. Να μην δεσμεύουν 340 ευρώ από τον κόσμο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mxa055 είπε

Άκυρο παιδιά. Μόλις μου έγραψαν αυτο:

Hi friend I am sorry to tell you that we can't ship to your receiver address, please cancel it with " other reasons" for fast refund and you can place a new order with new address if you need the order still

Δεν καταλαβαίνω γιατί στο έγραψαν αυτό. Εμένα μου ήρθε mail σήμερα ότι έστειλαν την παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mxa055 είπε

Άκυρο παιδιά. Μόλις μου έγραψαν αυτο:

Hi friend I am sorry to tell you that we can't ship to your receiver address, please cancel it with " other reasons" for fast refund and you can place a new order with new address if you need the order still

Είχε συμβεί και σε ένα άλλο μέλος εδώ στο φορουμ που είχε παραγγείλει μια σκούπα, από geekbuying όμως. Είχε αλλάξει την διεύθυνση αν θυμάμαι καλά και μετά από αρκετή ταλαιπωρία τελικά παρέλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, loukasgr2 είπε

Δεν καταλαβαίνω γιατί στο έγραψαν αυτό. Εμένα μου ήρθε mail σήμερα ότι έστειλαν την παραγγελία.

Δεν ξερω. Τους ρώτησα για λεπτομέρειες αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμα.

Με το καλό να παραλάβεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από την εφαρμογή του aliexpress στο κινητό βγαίνει στα 334,70€. Ψήνομαι να το χτυπήσω σε λευκό. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...