Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα τηλεφωνικά σήμερα μου είπαν οτι δεν προλαβαίνω το ΔΕΗ εντερ με τις παλιές τιμές. Έχει αναφερθεί όμως οτι στο κατάστημα το καβατζώνεις επί τόπου. Έχω ραντεβού την Τετάρτη, οπότε θα δούμε... Ελπίζω να τα καταφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα. Έχω κάνει αίτηση για δύο ξεχωριστές  παροχές να πάω στον ΗΟΜΕ ONLINE απο άλλους παρόχους και στο αυτομαποιημένο της ΔΕΗ μου λέει οτι ο έλεγχος των εγγρ'αφων ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις 03/11/2021 και το εχουν στείλει στον ΔΕΔΗΕ. Καλά πόσο χρόνο θέλει η μετάβαση?. κοντεύει μήνας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3 λεπτά πριν, Φώτης είπε

Καλησπέρα. Έχω κάνει αίτηση για δύο ξεχωριστές  παροχές να πάω στον ΗΟΜΕ ONLINE απο άλλους παρόχους και στο αυτομαποιημένο της ΔΕΗ μου λέει οτι ο έλεγχος των εγγρ'αφων ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις 03/11/2021 και το εχουν στείλει στον ΔΕΔΗΕ. Καλά πόσο χρόνο θέλει η μετάβαση?. κοντεύει μήνας!!!

https://apps.deddie.gr/LicensedElectricianCertification/

δες αν αλλαξαν τα τελευταια ψηφια, αν αλλξαν εισαι δεη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, korakios είπε

 

για 30 μέρες ισχύει η προσφορά που σου στείλανε, αρκεί να έγραφε το online και όχι το Γ1 όπως έγραφε σε κάποιους (ή ήταν κενό)

Δεν μου στείλανε προσφορά, μέσω του e contratct το έκανα. Αιτήθηκα το online και μου στείλανε το Γ1, και έγραφε στους όρους και την μηδενική εγγύηση. Σε επικοινωνία με την εξυπηρέτηση, για να μάθω το λόγο που στείλανε το Γ1 μου είπαν ότι αυτή είναι η διαδικασία. Και μετά από μέρες είδα όλο αυτό τον χαμό με τις αυξήσεις. Τώρα δεν μπορώ να βγάλω γραμμή. Έχω στείλει email και φυσικά δεν μου απάντησαν ακόμα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Sta είπε

Και εμένα τηλεφωνικά σήμερα μου είπαν οτι δεν προλαβαίνω το ΔΕΗ εντερ με τις παλιές τιμές. Έχει αναφερθεί όμως οτι στο κατάστημα το καβατζώνεις επί τόπου. Έχω ραντεβού την Τετάρτη, οπότε θα δούμε... Ελπίζω να τα καταφέρω.

Εγω σήμερα που πήγα σε κατάστημα ή υπάλληλος μου είπες ότι η οδηγία για αυτούς είναι μέχρι και αύριο να κλείνουν για enter με τις παλιές τιμές.

Της λέω μα λέει 2/12.

Δεν απάντησε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Εγω σήμερα που πήγα σε κατάστημα ή υπάλληλος μου είπες ότι η οδηγία για αυτούς είναι μέχρι και αύριο να κλείνουν για enter με τις παλιές τιμές.

Της λέω μα λέει 2/12.

Δεν απάντησε. 

Σε τι κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

Σε τι κατάστημα?

ΔΕΗ. Για να κλείσω το enter. Με αλλαγή ονόματος. 

Δεν σπαμαρω το θέμα αλλά το λέω να προσέξουν τα παιδιά τι θα υπογράψουν και τι θα τους ενεργοποιηθεί. Ακολουθήστε τις οδηγίες των παιδιών να σας επισυναψουν τον παλιό τιμοκατάλογο 

Επεξ/σία από Rattlehead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

κοιταξα μολις τους καταλαγους εντερ. στον παλιο το γραφει ξεκαθαρα οτι δεν δεχεται κοτ. στον νεο λεει δεχεται

στειλε ενα Link αν μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ήρθε sms και email:

"...θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχει ολοκληρωθεί επιτυχώς ο έλεγχος των εγγράφων σας και προωθήθηκε εντολή στον ΔΕΔΔΗΕ, η οποία εκτιμάται ότι θα υλοποιηθεί εντός 2 εργάσιμων ημερών. Για περισσότερες πληροφορίες..."

Για να δούμε...2 εργάσιμες είναι μέχρι την ΚΡΙΣΙΜΗ ΗΜΕΡΑ. Ημέρα της Κρίσεως! 2/12 ΣΩΤΗΡΙΟΝ ΕΤΟΣ 2021

Επεξ/σία από Ionas1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Φώτης είπε

Καλησπέρα. Έχω κάνει αίτηση για δύο ξεχωριστές  παροχές να πάω στον ΗΟΜΕ ONLINE απο άλλους παρόχους και στο αυτομαποιημένο της ΔΕΗ μου λέει οτι ο έλεγχος των εγγρ'αφων ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις 03/11/2021 και το εχουν στείλει στον ΔΕΔΗΕ. Καλά πόσο χρόνο θέλει η μετάβαση?. κοντεύει μήνας!!!

 

30 λεπτά πριν, lazarnik είπε

 

https://apps.deddie.gr/LicensedElectricianCertification/

δες αν αλλαξαν τα τελευταια ψηφια, αν αλλξαν εισαι δεη

Kαι μπες ebill να δεις αν έχει σκαλώσει τίποτα. Πρέπει το Myhomeonline, η πάγια εντολή, ο μηνιαίος λογαριασμός και ο ηλεκτρονικός λογαριασμός να είναι ενεργοποιημένα στην αρχική σελίδα. Αν δεν έχεις κωδικούς ebill πάρε τηλέφωνο και ζήτα κωδικό εταίρου ώστε να κάνεις εγγραφή... ή αν ήσουν παλιά πελάτης στη ΔΕΗ κοίτα στο λογαριασμό ποιος ήταν ο κωδικός εταίρου (παραμένει ίδιος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ionas1 είπε

Μόλις ήρθε sms και email:

"...θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχει ολοκληρωθεί επιτυχώς ο έλεγχος των εγγράφων σας και προωθήθηκε εντολή στον ΔΕΔΔΗΕ, η οποία εκτιμάται ότι θα υλοποιηθεί εντός 2 εργάσιμων ημερών. Για περισσότερες πληροφορίες..."

Για να δούμε...2 εργάσιμες είναι μέχρι την ΚΡΙΣΙΜΗ ΗΜΕΡΑ. Ημέρα της Κρίσεως! 2/12 ΣΩΤΗΡΙΟΝ ΕΤΟΣ 2021

Πόσο του μήνα έστειλες τα αρχεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε mail με τη σύμβαση και 3 υπεύθυνες δηλώσεις τύπου 1,3,4 μπορεί να μου κάποιος τι λένε γιατί πραγματικά είναι απίστευτα κακογραμμένες;  Η 4 οκ λέει οτι αν έχω οφειλή θα περάσει στη νεα παροχή . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...