Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη] Xiaomi MI Curved 34" @ Banggood 372€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, kostas123pao είπε

Η συγκεκριμένη θα έρθει στην Ευρώπη επίσημα με τιμή γύρω στα 400€ οπότε όποιος δεν βιάζεται δεν αξίζει να χάσει την επίσημη εγγύηση για 30€.

Έχεις κάποιο link για αυτό; Ξέρουμε πότε θα έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 276
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Thrylos7 είπε

Συγγνωμη, αλλα η MSI που σχολιαζετε ειναι 100hz οπως ενα καρο αλλες.... δεν αποτελει πραγματικη εναλλακτικη.

Η 144hz MSI 341CQR   εχει διπλη τιμη τουλαχιστον. Μη συγκρινουμε μηλα με πορτοκαλια.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6584163_-optix-mpg341cqr-msi.html

Για οποιον δεν θελει αγορα απο Banggood και με την καλυτερη εγγυηση στον κοσμο ειναι η μοναδικη εναλλακτικη σε κοντινη τιμη

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, metalmike είπε

Έχεις κάποιο link για αυτό; Ξέρουμε πότε θα έρθει;

Δεν αναφέρει ημερομηνια.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_launches_mi_tv_stick_34_144_hz_gaming_monitor_and_two_electric_scooters_globally-news-44283.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Hardware Busters είπε

Το σκεφτόμουν να την αγοράσω και για δοκιμή, αλλά αν βγει λεμόνι άντε μετά βγάλε άκρη ακόμη και με το banggood, που είναι το καλύτερο κινεζομάγαζο. Οπότε δεν μπλέκω. Καλύτερα να δώσω 100-120 παραπάνω παρά να τρέχω μετά. Γιατί οθόνη είναι, όλο και κάτι μπορεί να πάει στραβά. 

ΗΤΑΝ το καλυτερο κινεζομαγαζο, δυστυχως πλεον εχει παρει την κατιουσα, παταει γερα στα χναρια των υπολοιπων, το εχω γραψει και αλλου, συνηθισμενο κινητο xiaomi redmi note 7, σε εγγυηση εως τελος Ιουνιου και δεν το δεχονταν καν πισω για σερβις ολο τον Ιουνιο, με τα πολλα δεχτηκαν να κανυν μισο ποσο refund 75 ευρω, τα οποια τα πανε απο βδομαδα σε βδομαδα και ακομη τιποτε, κοροιδευουν λεγοντας next week και εχουν περασει 2 μηνες. Μολις τελειωσει το 6-μηνο του paypal, δεν υπαρχει καμια καλυψη.

Ντροπη και τελος το banggood, μονο για κανα φθηνο παπαρακι.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξανά 372,69€ από Τσεχία με το κουπόνι BGCZXM34:

https://www.banggood.com/Original-XIAOMI-Curved-Gaming-Monitor-34-Inch-21-9-Bring-Fish-Screen-144Hz-High-Refresh-Rate-1500R-Curvature-WQHD-3440+1440-Resolution-121-pencent-sRGB-Wide-Color-Gamut-Free-Sync-Technology-Display-p-1582948.html

Και αύριο που είναι η ετήσια VIP του Banggood θα κάνει 348€ αλλά θα γίνει πανικός, θα είναι για συγκεκριμένα κομμάτια.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/8/2020 στις 6:49 ΜΜ, pankostas είπε

Έχω μπερδευτεί! Τελικά αυτή η xiaomi αξίζει σε αυτά τα χρήματα,  αν εξαιρέσουμε ότι το παίρνουμε από banggood?

Υπάρχει άλλη οθόνη με τα ΙΔΙΑ χαρακτηριστικά σε κοντινή τιμή?

παρομοια χαρακτηριστικα ισως λιγο καλυτερα στα χαρτια ειχε πριν λιγο καιρο η aoc offer crazy sundays  h 144 Με hdr στα 469 νομιζω (100 eurw +)

τωρα για ποια ειναι καλυτερη on real δεν ξερω

παντως στα 377 δεν υπαρχει καλυτερο vfm μονιτορ το πηρα και εγω  και ειμαι super ευχαριστημενος

μεσω τσεχιας paypal και unboxing οπωσδηποτε με video ουτως ωστε αν ερθει σπασμενο να ζητησεις τα λεφτα απο το paypal

τωρα απο εγγυηση θεωρητικα εχεις ενα χρονο απο bangood αλλα παρακαλας να μην σου κατσει καμια στραβη λογικα!

γενικα αν καποιος το θελει ανανεωνονται συχνα τα κουπονια της προσφορας στο συγκεκριμενο εχετε το νου σας

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν ξερω αν αλλαζει κατι αυτο αλλα η Samsung προκειται να σταματησει την παραγωγη panel συντομα (αποτι ακουγεται εστω εκ των εσωθεν),

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η οθονη ειναι απο τα καλυτερα κομματια που εχω στο PC setup μου . Θα σου ελεγα με κλειστα ματια αλλα σε λιγο καιρο σιγουρα θα αρχισουν να εμφανιζονται και 4κ μονιτορ με 100+ hz καθως ισως και καποια oled monitor εν οψη των καρτων ampere μπορει να σου ελεγα να περιμενεις. Βεβαια η τιμη ειναι ξεφτυλα και στην τελικη την πουλας με καποιο μικρο loose και πας παρακατω

Επεξ/σία από Aias
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, imvrios είπε

Και πιο φτηνά έτσι για να γουστάρουμε: 364,22€ με το κουπόνι BGEM9134

Μας κατέστρεψες. Την είχα στο καλάθι στα 372 με το κουπόνι BGCZXM34 και την λιβάνιζα με τις ώρες.

Τώρα τα πράγματα στενεύουν περισσότερο, thanks. :D 

edit: dual monitor setup με 2 curved 34" είναι overkill? :P 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι έχεις VIP status στο Banggood, δεν έχεις; 

Πήγαινε εδώ: https://www.banggood.com/bottom-price-storm.html

Κάνε την οθόνη reserve και να είσαι αύριο έτοιμος να πυροβολήσεις για να την πάρεις 348€. Σιγά μη προλάβουμε βέβαια αλλά λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, imvrios είπε

Φαντάζομαι έχεις VIP status στο Banggood, δεν έχεις; 

Πήγαινε εδώ: https://www.banggood.com/bottom-price-storm.html

Κάνε την οθόνη reserve και να είσαι αύριο έτοιμος να πυροβολήσεις για να την πάρεις 348€. Σιγά μη προλάβουμε βέβαια αλλά λέμε.

Nα σαι καλά ναι VIP 5 είμαι.

Θα κάνω μια προσπάθεια αύριο, ελπίζω να προλάβω αλλιώς και στην κανονική τιμή (365) δεν με χαλάει καθόλου. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Μας κατέστρεψες. Την είχα στο καλάθι στα 372 με το κουπόνι BGCZXM34 και την λιβάνιζα με τις ώρες.

Τώρα τα πράγματα στενεύουν περισσότερο, thanks. :D 

edit: dual monitor setup με 2 curved 34" είναι overkill? :P 

Εγω ακομα και 35αρα στο μισο μετρο που δουλευω θεωρω overkill παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, matrixxx είπε

50αρα 4Κ στο 1- μετρο δεν ειναι καθολου overkill salvation. Ολα ειναι σχετικα. 

Μιλας σε εμενα που οταν ειχα 55αρα LCD στα 2 μετρα το 2008 ο κοσμος θεωρουσε overkill τις 42.....

Το θεμα ειναι πως σε καποια θεματα δεν υπαρχει ισως η μπορει, στο μισο μετρο για να δεις τις ακρες μιας 35αρας Ultra Wide πρεπει να γυρισεις το κεφαλι σου και αυτο κατεμε σημαινει πως ειναι overckill (το ιδιο και με 40αρα 4k 16:9 στο μισο μετρο).

Εγω δεν κανω δουλεια απο το 1 μετρο οποτε δεν θα σχολιασω για εκεινη την αποσταση, στο μισο μετρο ομως τα πραγματα τα θεωρω δεδομενα (φυσικα καποιος μπορει να βαλει και 49αρα ultra wide στο μισο μετρο και να γυριζει το κεφαλι του δεξια αριστερα συνεχεια, εγω αυτο δεν το θεωρω πρακτικο ομως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...