Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη] Xiaomi MI Curved 34" @ Banggood 372€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν εχει καποιο προβλημα η οθονη μεσα στην εγγυηση της, τι κανουμε; ( εκτος απο το contact banggood που λεει επανειλημμενα )

Επεξ/σία από Sheriff
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 276
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, Sheriff είπε

Αν εχει καποιο προβλημα η οθονη μεσα στην εγγυηση της, τι κανουμε; ( εκτος απο το contact banggood που λεει επανειλημμενα )

Contact Banggood και αν στραβώσει paypal. Δεν μπορείς να κάνεις και κάτι άλλο. Απευκταίο κάτι τέτοιο πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Contact Banggood και αν στραβώσει paypal. Δεν μπορείς να κάνεις και κάτι άλλο. Απευκταίο κάτι τέτοιο πάντα. 

Εννοω που πηγαινει η οθονη για σερβις; Τσεχια η Κινα ; ; ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Sheriff είπε

Εννοω που πηγαινει η οθονη για σερβις; Τσεχια η Κινα ; ; ;

Στα σκουπιδια, κατα προτιμηση στα ανακυκλωσιμα ηλεκτρονικα ειδη.

Το ιδιο και εκτος εγγυησης, δεν θα την δεχθουν Ελλαδα για σερβις.

(Ακομη και εντος του 6-μηνου παυπαλ θα σου στοιχισει ο κουκος-αηδονι να την στειλεις συστημενη στο εξωτερικο).

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έγραφα να περιμένεις και μόλις μου έστειλαν μήνυμα ότι έγινε shipped!

Ωρε φίλε. Fingers Crossed μέσα στην άλλη εβδομάδα να την έχω παραλάβει και συνδέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, imvrios είπε

Σου έγραφα να περιμένεις και μόλις μου έστειλαν μήνυμα ότι έγινε shipped!

Ωρε φίλε. Fingers Crossed μέσα στην άλλη εβδομάδα να την έχω παραλάβει και συνδέσει.

ποτε εκανες την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προχθές το απόγευμα κατά τις 19:00.

Ψυχραιμία όταν αγοράζεις από κινεζομάγαζα. Θέλει πάντοτε λίγο υπομονή και να μη παίρνουμε πάντοτε τοις μετρητοίς το shipping time. Με το χαμό που έγινε, στο κακό σενάριο κάποιοι μπορεί να πάνε μαζί με τον Lion.

Αλλά μη σε "τρομάζω". Εύχομαι να λάβεις σύντομα το notification από το app.

Edit: και κοίτα να είναι κάποιος σπίτι να παραλάβει. Έρχονται απροειδοποίητα από τη DHL μόνο μία φορά. Μετά το αφήνουν σε σημείο συλλογής κοντά σου και πάς και το παίρνεις εσύ (παθών δύο φορές σε αγορές από Τσεχία).

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, imvrios είπε

Προχθές το απόγευμα κατά τις 19:00.

Ψυχραιμία όταν αγοράζεις από κινεζομάγαζα. Θέλει πάντοτε λίγο υπομονή και να μη παίρνουμε πάντοτε τοις μετρητοίς το shipping time. Με το χαμό που έγινε, στο κακό σενάριο κάποιοι μπορεί να πάνε μαζί με τον Lion.

Αλλά μη σε "τρομάζω". Εύχομαι να λάβεις σύντομα το notification από το app.

Edit: και κοίτα να είναι κάποιος σπίτι να παραλάβει. Έρχονται απροειδοποίητα από τη DHL μόνο μία φορά. Μετά το αφήνουν σε σημείο συλλογής κοντά σου και πάς και το παίρνεις εσύ (παθών δύο φορές σε αγορές από Τσεχία).

Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι γραφει σχεδον 2 μερες "Our warehouse has started packing your items". Επισης νομιζω την εκανα προχθες το μεσημερι την παραγγελια αρα πριν απο σενα

Επεξ/σία από FLIMIT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευασία είναι εξαιρετική, γι' αυτό παίρνει τόσο χρόνο 😄 .

Μην αγχώνεσαι και μη παίρνεις τοις μετρητοίς ότι διαβάζεις.

Αυτό το μήνυμα είναι standard status σε όλες τις παραγγελίες και το έχω δει και παραπάνω ημέρες σε κάποιες από τις δικές μου.

Αν το έχω ερμηνεύσει σωστά, είναι μάλλον θετικό. Έχει δεσμευτεί κομμάτι για εσένα από το stock και θα στο στείλουν.

Τώρα γιατί μου έστειλαν εμένα πρώτα, δε μπορώ να ξέρω. Μπορεί να παίζει ρόλο το VIP Level. Κακώς αν συμβαίνει αλλά αφού με συμφέρει καλώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί κάποιος να μας πεί τον λόγo να πάρω την xiaomi με 370 και να το παίξω τζόκερ και να μην πάρω με 200€ αυτην?

https://www.skroutz.gr/s/15946483/AOC-Q3279VWFD8.html?from=account_favorites

Επεξ/σία από gorilas13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gorilas13 είπε

Μπορεί κάποιος να μας πεί τον λόγω να πάρω την xiaomi με 370 και να το παίξω τζόκερ και να μην πάρω με 200€ αυτην?

https://www.skroutz.gr/s/15946483/AOC-Q3279VWFD8.html?from=account_favorites

Μην μας αγχώνεις και άλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, gorilas13 είπε

Μπορεί κάποιος να μας πεί τον λόγω να πάρω την xiaomi με 370 και να το παίξω τζόκερ και να μην πάρω με 200€ αυτην?

https://www.skroutz.gr/s/15946483/AOC-Q3279VWFD8.html?from=account_favorites

Καμία σχέση οι δυο οθόνες. Η AOC είναι 75Hz IPS ενώ η Xiaomi 144Hz VA. Η μία είναι κανονική flat, η άλλη curved ultrawide.

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Καμία σχέση οι δυο οθόνες. Η AOC είναι 75Hz IPS ενώ η Xiaomi 144Hz VA. Η μία είναι κανονική flat, η άλλη curved ultra wide.

Βεβαια το IPS υπερτερει λιγο απο το VA....

Περα απο αυτο οθονη που αν ερθει με καμμενα πιξελ (η με το οποιοδηποτε θεμα) θα την λουστειτε δεν ξερω γιατι αγορασατε καποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, gorilas13 είπε

Μπορεί κάποιος να μας πεί τον λόγω να πάρω την xiaomi με 370 και να το παίξω τζόκερ και να μην πάρω με 200€ αυτην?

https://www.skroutz.gr/s/15946483/AOC-Q3279VWFD8.html?from=account_favorites

Είχα κ αυτό το μόνιτορ που γράφεις με va panel εξαιρετικό budget για τα λεφτά του 

Το ultrawide της προσφοράς είναι τελείως διαφορετική κατηγορία δεν γίνεται συγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...