Προς το περιεχόμενο

HUAWEI P20 64GB Dual SIM 175 Ευρώ @Mediamarkt


emiliosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλίό κινητό μεν, αλλά πιστευώ ενδιαφέρει πολλά άτομα τα οποία δεν θέλουν να πάρουν κάποιο πολύ μεγάλο κινητό

https://www.mediamarkt.gr/product/smartphones-smartliving/smartphones/huawei-p20-64gb-dual-sim--twilight/1324449

Δυστηχώς δεν υπάρχει μέτρος σύγκρισης στο skroutz, αλλά από ότι βλέπω δεν έχει παίξει κάτω απο 199 Ευρώ.

 

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμος συνδεσμου
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Δεν ξέρω αν έχει πάρει ή θα πάρει android 10.

Πολύ καλή συσκευή για τα χρήματά της. Η οθόνη όμως δεν είναι AMOLED σε αντίθεση με το P20 pro

Θεωρητικα ειχε παρει το Μαρτιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο Κωτσόβολος στην ίδια τιμή, έχω μια δωροεπιταγή 50€ και το σκέφτομαι για αντικατάσταση Lenovo Moto G5S.

μου αρέσει που δεν είναι πάνω από 6"

Με χαλάει που δεν παίρνει έξτρα κάρτα μνήμης.

Ως πιο παλιό μοντέλο φαντάζομαι έχει google store σωστά; Υπάρχει περίπτωση να έχει πρόβλημα στο μέλλον σχετικά με αυτό το θέμα;

Σε αυτά τα χρήματα άλλη πρόταση; Μας ενδιαφέρει η κάμερα να είναι αξιοπρεπής... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Ειδα @Mediamarkt και θυμήθηκα τα 3 παπακια που μου έστειλαν  στη προηγούμενη προσφορά με το xiaomi android box χωρίς καμία ειδοποίηση ακόμα :P

Ακυρωνουν μαζικα. Θα σου ερθει.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archimidis είπε

Ως πιο παλιό μοντέλο φαντάζομαι έχει google store σωστά; Υπάρχει περίπτωση να έχει πρόβλημα στο μέλλον σχετικά με αυτό το θέμα;

 

 

1 ώρα πριν, dchatz είπε

Και γω θα ήθελα να μάθω τι παίζει με Google Services

Παιζει κανονικα με google services, δεν εχει επηρεαστει. Τα νεοτερα μοντελα θα εχουν το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, archimidis είπε

και ο Κωτσόβολος στην ίδια τιμή, έχω μια δωροεπιταγή 50€ και το σκέφτομαι για αντικατάσταση Lenovo Moto G5S.

μου αρέσει που δεν είναι πάνω από 6"

Με χαλάει που δεν παίρνει έξτρα κάρτα μνήμης.

Ως πιο παλιό μοντέλο φαντάζομαι έχει google store σωστά; Υπάρχει περίπτωση να έχει πρόβλημα στο μέλλον σχετικά με αυτό το θέμα;

Σε αυτά τα χρήματα άλλη πρόταση; Μας ενδιαφέρει η κάμερα να είναι αξιοπρεπής... 

 ΣΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ ΜΌΝΟ ΣΕ ΈΝΑ ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ , ΝΟΜΊΖΩ KΑΡΔΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ ΓΙΑ ONLINE ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...