Προς το περιεχόμενο

HUAWEI P20 64GB Dual SIM 175 Ευρώ @Mediamarkt


emiliosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, kazampidis είπε

 ΣΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ ΜΌΝΟ ΣΕ ΈΝΑ ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ , ΝΟΜΊΖΩ KΑΡΔΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ ΓΙΑ ONLINE ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ

όντως ... σε ευχαριστώ δεν το είχα προσέξει.

Άκυροι οι ενδοιασμοί μου λοιπόν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το παρήγγειλα τηλεφωνικά, επειδή ήταν αδύνατο να κάνω εγγραφή στο σαιτ της ΜΜ.

1 ώρα πριν, @topos είπε

Super κινητό για όποιον θέλει "μικρό".Για τους υπόλοιπους ένα note 8/9 pro μαλλον είναι καλύτερο σχεδον παντού.

Με το 9pro δεν υπάρχει σύγκριση γιατί είναι σε άλλη κατηγορία τιμής, ειδικά για ετοιμοπαράδοτο προϊόν, άσε που με αυτά τα χρήματα πας σε nova. 

Σε σύγκριση με το 8pro το p20 θα με ενδιέφερε να μου πείτε τη γνώμη σας μιας και για μένα η πλάστιγγα γέρνει προς το p20(μου μοιάζει πολύ πιο ποιοτικό σε σχέση με το xiaomi). 

Επεξ/σία από Christos84#
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα περσυ στα 240 σε προσφορά παλι. δεν υπαρχει sub 6 inch τηλεφωνο σε τετοια τιμη. πολύ δυνατη φωτογραφία και σταθερότατο. καλη μπαταρία, ανετος επεξεργαστης και ομορφο. επισης εχει μπροστα το δαχτυλικό και με τα gestures του κουμπιου (σαν iphone) λογω μεγέθους το κάνεις οτι θες με ενα χερι. χτυπήστε το.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, basilis_k6 είπε

το πηρα περσυ στα 240 σε προσφορά παλι. δεν υπαρχει sub 6 inch τηλεφωνο σε τετοια τιμη. πολύ δυνατη φωτογραφία και σταθερότατο. καλη μπαταρία, ανετος επεξεργαστης και ομορφο. επισης εχει μπροστα το δαχτυλικό και με τα gestures του κουμπιου (σαν iphone) λογω μεγέθους το κάνεις οτι θες με ενα χερι. χτυπήστε το.

Η μπαραρια κραταει πανω απο μερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Η μπαραρια κραταει πανω απο μερα?

εξαρτάται. κάποιοι στεγνώνουν μπαταρία 4500mah σε 8 ώρες. αν δεν παιζεις games άνετα μιαμιση μέρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχε περάσει για λίγες μέρες από τα χέρια μου, το έδωσα σε συνάδελφο αφού πήρα το pro, που με συντροφεύει 2 χρόνια σχεδόν τώρα, είμαι σε σκέψεις..

α) να κρατήσω το pro όσο πάει.... 

β) να πάρω το 1+ nord από το Κωτσόβολο στα 362€ και το p20 pro να το κάνω δώρο, ή 

γ) Να πάρω το p20 του θέματος και να το κάνω δώρο, κρατώντας το p20 pro; 

 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, terry308 είπε

Είχε περάσει για λίγες μέρες από τα χέρια μου, το έδωσα σε συνάδελφο αφού πήρα το pro, που με συντροφεύει 2 χρόνια σχεδόν τώρα, είμαι σε σκέψεις..

α) να κρατήσω το pro όσο πάει.... 

β) να πάρω το 1+ nord από το Κωτσόβολο στα 362€ και το p20 pro να το κάνω δώρο, ή 

γ) Να πάρω το p20 του θέματος και να το κάνω δώρο, κρατώντας το p20 pro

να πάρεις το 1+nord, το p20 pro να το πουλήσεις εδώ μέσα (άσε τα δώρα) και να πάρεις και το p20 της προσφοράς για δεύτερο που είναι διαμαντάκι κινητό. Με λιγότερο από 300Ε θα έχεις 2 καινούργια κινητά. (Έτσι έφτασα 71 θετικές εδώ μέσα και μου λένε όλοι να αλλάξω επάγγελμα) 😁

Επεξ/σία από klainmein
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, klainmein είπε

να πάρεις το 1+nord, το p20 pro να το πουλήσεις εδώ μέσα (άσε τα δώρα) και να πάρεις και το p20 της προσφοράς για δεύτερο που είναι διαμαντάκι κινητό. Με λιγότερο από 300Ε θα έχεις 2 καινούργια κινητά. (Έτσι έφτασα 71 θετικές εδώ μέσα και μου λένε όλοι να αλλάξω επάγγελμα) 😁

Ή το p20 pro ή το p20 θα πάει σίγουρα γιά δώρο, να πουλήσω το p20 pro 200€ και να δώσω 175€ για το p20 δεν αξίζει, επίσης δεν μου χρειάζονται 2 κινητά. 

Έχω back up συσκευή σε περίπτωση που μου χρειαστεί για λίγο καιρό 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Ή το p20 pro ή το p20 θα πάει σίγουρα γιά δώρο, να πουλήσω το p20 pro 200€ και να δώσω 175€ για το p20 δεν αξίζει, επίσης δεν μου χρειάζονται 2 κινητά. 

Έχω back up συσκευή σε περίπτωση που μου χρειαστεί για λίγο καιρό 

Εντάξει αστεία έγραψα όσα έγραψα. Παρόλα αυτά δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Είναι ξεκάθαρα up to you. Αν ειναι να πάρεις το nord δίνεις δώρο το pro και αυτο είναι το πιο λογικό. Αν κάνεις το 3ο που είπες θα κρατήσεις ενα κινητό 2 ετών και θα δώσεις 175 για να κάνεις δώρο. Αν κανεις το πρώτο...ε δεν έχει νοημα να τα σκέφτεσαι όλα αυτά. Είναι 3 τελείως διαφορετικές επιλογές... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Ειδα @Mediamarkt και θυμήθηκα τα 3 παπακια που μου έστειλαν  στη προηγούμενη προσφορά με το xiaomi android box χωρίς καμία ειδοποίηση ακόμα :P

μολις πηρα τηλ στα mediarmarkt και μου ειπαν πως τα εχουν βρει απο τον προμηθευτη και οτι θα μου τα στειλουν στις 10/09
( εχουν κλεισει και το θεμα εδω μεσα και δεν μπορουμε να μιλησουμε γιαυτο)

οσο για το P20 θεωρω πως ειναι καλη τιμη 
εχει πολυ καλη καμερα
και σαν μεγεθος αν θελει κανεις μικροτερο

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vforvaggelis είπε

Παιζει κανονικα με google services, δεν εχει επηρεαστει. Τα νεοτερα μοντελα θα εχουν το θεμα.

Ειναι σιγουρο αυτο?
Ετσι ξεραμε εναν χρονο τωρα αλλα καπου διαβασα προσφατα οτι πλεον επηρεαζονται και τα παλαια μοντελα.

Το εχει ψαξει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ για δευτερότριτο (σιγά μην το άφηνα). Καλό είναι να υπάρχει για backup και στο χρώμα αυτό είναι πανέμορφο.

Επίσης, επειδή είναι παλιό κινητό, βρίσκεις καλές θήκες σε πολύ χαμηλή τιμή και έχει πληθώρα. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...