Προς το περιεχόμενο

HUAWEI P20 64GB Dual SIM 175 Ευρώ @Mediamarkt


emiliosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, nek4d είπε

Χαιρω πολυ και γω εχω ετερο παλαιοτερο huawei και τωρα τρεχουν ολα, αλλα δεν επενδυω σε αλλο πλεον, εκτος αν το επαιρνα για αλλες χρησεις.

Εχει βουηξει το ιντερνετ και 500 η 1000 λινκ να ποσταριστουν, ολα ακυρα θα τα βγαλει οποιος θελει να στρουθοκαμηλιζει.

Ρε συ σοβαρολογείς τώρα? Τι ακριβώς εννοείς παλαιότερο ? Για τη σειρά 20 μιλάμε που είναι και της προσφοράς αλλά και το δικό μου..... 

Τα λινκ που πόσταρες σου σχολίασα, που στα 2 απο τα 3 στο γράφουν κατάμουτρα τι ισχύει, ποιος να πείσει ποιον ?  

Το πόσο μέλλον σε ανησυχεί δλδ ? Ήδη πλησιάζουμε στο τέλος της υποστήριξης έτσι και αλλιώς, έχεις δει πολλές εταιρίες να δίνουν ενημερώσεις για τόσο παλιά τηλέφωνα (Οκτώβριος 2018)? 2 χρόνια βαριά βαριά έχουμε υποστήριξη  

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, nek4d είπε

Τραπεζικο app χωρις google πιστοποιηση, δεν θα εβαζα ουτε με σφαιρες.

Για πλαγιους τροπους, ανοιγεις πορτες σε χακερς, ο τολμων παει γυρευοντας.

Υπάρχουν και τα instant apps και ο broswer στην τελική. Η διαφορά για μένα είναι ότι θέλει να χρησιμοποιείς τη αποστολή sms στο κινητό και όχι την πιστοποίηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Το πήρα και εγώ για δευτερότριτο (σιγά μην το άφηνα). Καλό είναι να υπάρχει για backup και στο χρώμα αυτό είναι πανέμορφο.

Επίσης, επειδή είναι παλιό κινητό, βρίσκεις καλές θήκες σε πολύ χαμηλή τιμή και έχει πληθώρα. ;) 

Όχι μεγάλη ποικιλία ανά κατάστημα πάντως (το λέω γιατί με τα μεταφορικά συχνά ακυρώνεται η χαμηλή τιμή ενός προϊόντος, κι αν έχει ποικιλία και καλές τιμές σε θήκες, δεν έχει σε τζαμάκια, οπότε το κόστος ανεβαίνει).

Για tempered glass / full sceen έχουμε κα΄τι καλό και δοκιμασμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, definitio είπε

Όχι μεγάλη ποικιλία ανά κατάστημα πάντως (το λέω γιατί με τα μεταφορικά συχνά ακυρώνεται η χαμηλή τιμή ενός προϊόντος, κι αν έχει ποικιλία και καλές τιμές σε θήκες, δεν έχει σε τζαμάκια, οπότε το κόστος ανεβαίνει).

Για tempered glass / full sceen έχουμε κα΄τι καλό και δοκιμασμένο;

Περιμένω ακόμα email να πάω να παραλάβω. Με βάση τη εμπειρία μου, για tempered πάρε το πιο φθηνό που θα βρεις, άλλωστε το συγκεκριμένο κινητό έχει επίπεδη οθόνη και δεν θα έχεις θέμα. Αν ήταν curved τότε θα ήθελε ψάξιμο. Σε θήκες θα προτείνω αφενός την spigen rugged armor αν δεν σε ενδιαφέρει να φαίνεται η πανέμορφη πλάτη, ή την spigen liquid crystal αν θέλεις να φαίνεται. Επίσης πολύ καλή επιλογή είναι και η original σιλικόνης της huawei https://www.skroutz.gr/s/14478631/Huawei-Back-Cover-Σιλικόνης-Deep-Blue-Huawei-P20.html. Εγώ σε αυτές θα κινηθώ, οι δε spigen είναι standard επιλογή σε όλες τις συσκευές μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για tempered δε θα προτεινα το πιο φθηνο.

Εχω αλλαξει μπολικα φθηνα αλλα μολις εβαλα nillkin καταλαβα γιατι κοστιζουν.

Πολυ καλυτερη προστασια και πολυ καλυτερη αφη και αποκριση.Και γλυστραει και το δαχτυλο.Το αξιζει το 10αρικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν θυμάμαι καλά , έχει μια διάφανη σιλικόνης μέσα , αν αγόραζα άλλη θα διάλεγα πάλι "διάφανη" ώστε να φαίνονται τα χρώματα της πλάτης , όπως επέλεξα να κάνω και στο p20 pro 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μέσα στη συσκευασία διάφανη θήκη αλλά η ποιότητά της σε σχέση με την διάφανη της spigen που παραθέτω παραπάνω δεν έχει καμία σχέση.

Σχετικά με τα tempered έχω αλλάξει πάρα πολλά κατά καιρούς, ακριβά και φθηνά, σε πολλές συσκευές και κατέληξα στο παραπάνω συμπέρασμα.

Επίσης σε flat οθόνες όπως το συγκεκριμένο κινητό μπορεί να κάνει τέλεια δουλειά και να έχεις το τέλειο αποτέλεσμα και με ένα απλό screen protector  αρκεί να ξέρεις να το τοποθετήσεις, διαφορετικά δείτε ένα video για να μην πάει χαμένο.

Αν κρίνω όμως από άλλες huawei συσκευές που είχα, θα έρχεται λογικά με προεγκατεστημένο screen protector από το εργοστάσιο οπότε το αφήνετε ως έχει. ;) 

Ακριβό tempered μόνο σε curved οθόνες και πάλι δεν είναι πάντα επιτυχές το αποτέλεσμα. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Έχει μέσα στη συσκευασία διάφανη θήκη αλλά η ποιότητά της σε σχέση με την διάφανη της spigen που παραθέτω παραπάνω δεν έχει καμία σχέση.

Σχετικά με τα tempered έχω αλλάξει πάρα πολλά κατά καιρούς, ακριβά και φθηνά, σε πολλές συσκευές και κατέληξα στο παραπάνω συμπέρασμα.

Επίσης σε flat οθόνες όπως το συγκεκριμένο κινητό μπορεί να κάνει τέλεια δουλειά και να έχεις το τέλειο αποτέλεσμα και με ένα απλό screen protector  αρκεί να ξέρεις να το τοποθετήσεις, διαφορετικά δείτε ένα video για να μην πάει χαμένο.

Αν κρίνω όμως από άλλες huawei συσκευές που είχα, θα έρχεται λογικά με προεγκατεστημένο screen protector από το εργοστάσιο οπότε το αφήνετε ως έχει. ;) 

Ακριβό tempered μόνο σε curved οθόνες και πάλι δεν είναι πάντα επιτυχές το αποτέλεσμα. :) 

Τι να σου πω,προσωπικα εβαζα με το κιλο τα φθηνα του ebay.Με τα nillkin ενιωθα θεαματικη διαφορα στο δαχτυλο.

Τοσο που εδινα το 10αρικο ευχαριστα σε σχεση με το 1-2 ευρω που εκαναν τα φθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, omitziz είπε

Έχει έρθει σε κανένα να παραλάβει? 

Εμένα ούτε φωνή ούτε ακρόαση

Mια απ τα ίδια και σε μένα από χτες και ενώ φαινόταν διαθέσιμο στο κατάστημα επιλογής.

Σήμερα που πήρα τηλέφωνο, μου είπαν πως δεν είναι διαθέσιμο στο κατάστημα και να περιμένω. Το απόγευμα που μπήκα φαινόταν πάλι διαθέσιμο στο συγκεκριμένο κατάστημα. 🤨

Άντε βγάλε άκρη.  Εύχομαι να μην φάμε καμιά φόλα διότι με τα MM δεν έχω καλή εμπειρία. ίδωμεν. 

1 λεπτό πριν, Dantε είπε

Τι να σου πω,προσωπικα εβαζα με το κιλο τα φθηνα του ebay.Με τα nillkin ενιωθα θεαματικη διαφορα στο δαχτυλο.

Τοσο που εδινα το 10αρικο ευχαριστα σε σχεση με το 1-2 ευρω που εκαναν τα φθηνα.

Ο καθείς με την εμπειρία του! Δεν αντιλέγω και γιαυτό την επόμενη φορά θα δοκιμάσω nilkin tempered. :) 

Nilkin θήκες, ειδικά τις hard cases τις έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές. Από τις αγαπημένες, ανάλογα βέβαια και την συσκευή. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Mια απ τα ίδια και σε μένα από χτες και ενώ φαινόταν διαθέσιμο στο κατάστημα επιλογής.

Σήμερα που πήρα τηλέφωνο, μου είπαν πως δεν είναι διαθέσιμο στο κατάστημα και να περιμένω. Το απόγευμα που μπήκα φαινόταν πάλι διαθέσιμο στο συγκεκριμένο κατάστημα. 🤨

Άντε βγάλε άκρη.  Εύχομαι να μην φάμε καμιά φόλα διότι με τα MM δεν έχω καλή εμπειρία. ίδωμεν. 

Ο καθείς με την εμπειρία του! Δεν αντιλέγω και γιαυτό την επόμενη φορά θα δοκιμάσω nilkin tempered. :) 

Nilkin θήκες, ειδικά τις hard cases τις έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές. Από τις αγαπημένες, ανάλογα βέβαια και την συσκευή. :) 

Παντως και ο αδελφος μου που το παραγγειλε και πεταχτηκε στο μαγαζι,ενω το ελεγε και διαθεσιμο του ειπαν οτι ποτε δε το ειχαν εκει και θα τον ειδοποιησουν οταν το φερουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Dantε είπε

Παντως και ο αδελφος μου που το παραγγειλε και πεταχτηκε στο μαγαζι,ενω το ελεγε και διαθεσιμο του ειπαν οτι ποτε δε το ειχαν εκει και θα τον ειδοποιησουν οταν το φερουν.

Mακάρι για να δούμε. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα εχει μια καλη θηκη διαφανη σιλικονης που κραταει κανα χρονο ανετα. εχει ηδη κολλημενη μια ζελατινα οθονης που βγαζει κανα 6μηνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλη Μαρτίου είδα ότι η έκδοση 128γίγα είχε δοθεί στα 189€ πάλι από ΜΜ και ψιλοξενέρωσα...

Αφού έχει δωρεάν αποστολή, γιατί ταλαιπωρείστε με παραλαβή από κατάστημα, εν μέσω πανδημίας μάλιστα;

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...