Προς το περιεχόμενο

Στα 499 δολάρια η τιμή του Xbox Series X;


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, mohic4n είπε

Τοτε η ψυχολογια σου πρεπει να ειναι πολυ χαλια για να μη καταλαβαινεις το ,99...

Δεν θα αναλυσουμε εδω μεσα την ψυχολογια και πως δουλευει το μαρκετινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τωρα θες να μου πεις οτι το μαρκετινγκ οταν βαζει 1,99 στο τελος εσυ και εγω και καθε νοημων ανθρωπος

θα παει να το πει 1.99 και οχι 2.00. Το οτι δλδ θα μου ρθει καλυτερα αν ειναι 1,99 και οχι 2,00. 

Αν τον φας απο πισω 0,99χιλ αντι για 1,00cm δε μετραει ε; ρε θα μας τρελλανετε ;! 

 

 

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί μπερδεύεστε με το X ???

Προφανώς και δε συμφέρει να πάρει κανείς το X τώρα.Με 299 που έχει το μικρό είναι μονόδρομος.

Μόνο εάν θέλεις disk drive αλλά και πάλι...πιο λογικό είναι να περιμένεις και να πάρεις το Series X λίγο αργότερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ασχετα του αν με τόσο προσιτές τιμές που ανακοίνωσαν,το λογικό είναι να πάρεις καινούργια κονσόλα,αυτό δεν πάει να πει πως για ορισμένους,δεν αξίζει το Χ,αξίζει αν το βρούν σε τιμή "χώμα",για μένα οτιδήποτε κοντά στα 2+ κατοστάρικα θεωρείται ευκαιρία,ιδιαίτερα αν δεν είχες Xbox την προηγούμενη γενιά και δεν είσαι πολύ φαν του digital,είναι πολύ ποιοτικό μηχάνημα και τα "4K" σου θα έχεις και το disk drive για δισκάκια και 1ΤΒ HDD και το Gamepass,μόνο ένα χειριστήριο έχει 50 euro (και θα κάνει και στο καινούργιο)τι να λέμε τώρα  😏💰

 

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, mohic4n είπε

Τοτε η ψυχολογια σου πρεπει να ειναι πολυ χαλια για να μη καταλαβαινεις το ,99...

Σοβαρά το λές αυτό;

Το 0.99 σε περίπου οβερ 100000 αγορές στη ζωή(μέσος όρος καταναλωτικών προϊόντων/αγορών σε δυτικό ζευγάρι/οικογένεια) αν ίσχυε παντού θα ήταν 10000€.

Μάγκα αν σε όλη σου τη ζωή σου περισσεύουν 10κ...δε μου τά πασάρεις εμένα;

Δλδ ένας γκειμερ σε όλη του τη ζωή αν έχει αγοράσει 5000 παιχνίδια σε πισι και όλες τις γενιές παιχνιδιών(GB-psx 5 που βγαίνει)τον χαλάνε τα 50€ που κέρδισε.

Ρε...τι λέτε ρε παιδιά;😛😁🤣😂

 

Ενιγουεις για το οντοπικ

Τα καλά:η τιμή ελπίζω να τραβήξει προς τα κάτω τον ανταγωνιστή όπου με τη σειρά του ίσως τραβήξει και το μεγάλο χβοχ σιρις. Θα πληρώνουμε που θα πληρώνουμε 74.99(😁) το παιχνίδι φέτος ε ότι γλυτώσουμε καλό είναι.

Το κακό είναι ότι φοβάμαι μήπως σε δύο χρόνια η μικρομαλακη Κάιντα στούντιο της βγάζουν παιχνίδια που θα πρέπει να παίζουν στις δύο κονσόλες και αυτό σημαίνει σημαντικό dropback για τα παιχνίδια.

Για κάποιον που δεν είχε τη περασμένη γενιά πάντως (όπως εγώ) μπορείς να το πεις και best buy το συγκεκριμένο από αρκετές γωνίες (τιμή,next gen, σκληρός εξωτερικός θα μπαίνει λογικά, gamepass).

Επεξ/σία από shadowfax-1-
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, sakatema είπε

Αν και PS Fan αυτό είναι Design.. 

Φανταστικό design. Ίδιο με τον ανεμιστήρα δαπέδου Johan που χρησιμοποιώ. Δεν μου αρέσει καθόλου όμως (αναφέρομαι στο S πάντα).

Επεξ/σία από makridis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, therion13 είπε

Ενα ορθογώνιο κουτί είναι. Δεν το λες design. Δεν το λέω άσχημο αλλα ενα κουτι

Ενα ορθογώνιο κουτί είναι. Δεν το λες design. Δεν το λέω άσχημο αλλα ενα κουτι. Θα ταιριάξει και διπλα στο γουφερ 

X-box..box=κουτί

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...