Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσπαθωντας να φτιαξω λογαριασμο στο hotmail και αφου με λενε αλεξανδρο ηταν ολα πιασμενα .Σκεφτηκα να βαλω μαζι και την περιοχη που μενω ,εγραψα λοιπον Πευκη αλλα το εγραψα οπως θα το εγραφα στα ελληνικα ,ηταν ωραιο και ετσι εμεινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια "μικρή" τρέλα με την Αρχαία Αίγυπτο...

H Hathor είναι η θεά της μητρότητας, της γονιμότητας και της αγάπης.

 

Το άλλο μου nick, Sakhmet, είναι η μεταμόρφωσή της σε λιοντάρι που πίνει αίμα, όταν τσαντίζεται :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικο μου βγηκε βασικα απο το ονομα μου,κατι σαν υποκοριστικο,αλλα επισης γιατι με φωναζε ετσι ενα ατομο που εχω παθολογικη αδυναμια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 93 η το 94[/b'] αν θυμαμαι καλά, στο Βολο άνοιξε ένα internet cafe :) Tοτε ήμουν 15-16 και μπηκαμε να κανουμε chat. ε χρησιμοποίησα αυτο ... απο τότε έμεινε :)

 

 

 

Τι, πώς :shock: :confused:

 

 

 

B) B) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο εναν καθηγητη στο σχολειο μου που δεν μιλαγε καλα. Δεν ελεγε καλα το επωνυμο μου και με το περασμα του καιρου ολοι με φωναζανε μπρουπουλο.

το μπρου συντομογραφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, κατι που ισως δεν το εχετε ξανακουσει!! απλουστατα εκλεισα τα ματια και πατησα οσα πληκτρα βρηκα μπροστα μου!!!! γι αυτο και δεν βγαινει νοημα!! γενικως βαριεμαι τη σημειολογια των nicks...

παντως σε αλλα fora συνηθως μπαινω με το ονομα μου στη γερμανοσοβιετικη ή γαλλικη εκδοχη του και με ενα ασχετο αριθμητικο κλεισιμο anton** / antoine **** k.l.p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...