Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο γνωστος μαιτρ των decks με αντεγραψε πριν χρονια, κανοντας μια μικρη παραλλαγη του nick μου!!! Απειλησα με μυνησεις αλλα με εφαγε το συστημα!! -)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Parsifal - κορυφαία σύνθεση του Wagner, ήρωας στο συγκεκριμένο έργο. Επίσης, ο ίδιος τύπος ήταν και ένας από τους κολλητούς του Αρθούροτα του Κινγκ. Εκεί λεγόταν Percival όμως...

 

O Parsival htan kai o 8rylikoteros hrwas ths germanikhs my8ologias. Kati san ton Ellhna Axillea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, δε νομίζω να χρειάζονται ιδιαίτερες εξηγήσεις, οι περισσότεροι έχουν δει τα γιαπωνέζικα ring(ελπίζω το avatar μου να μην θεωρείται spoiler).. Παρόλο που δεν είναι αρσενικό πρόσωπο(ή όπως έμαθα μετά απο κάποιο ψάξιμο σε ξένα forums σχετικά με τα βιβλία μήπως είναι λιγο?? :wink: ), τη θεωρώ μία απο τις πιο cult προσωπικότητες σε ταινίες τρόμου.. Βουβός τρόμος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν φοιτουσα στο ΙΕΚ πληροφορικης το ειχα κανει λογοπαιγνιο απο το javascript+japanese=jaVaneZe ...

 

Περασε ο καιρος απο τοτε ... Aπο τον στρατο και επειτα το χρησιμοποιω με τελειως διαφορετικη εννοια ...

 

Java as in coffee, javaneze as in Coffee addict ... B)

 

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου nickname βγαίνει από το S2K=Honda S2000 και την κατάληξη Katana από το γιαπωνέζικο σπαθί, λόγω του ότι αν δε σεβαστείς το S2K στην οδήγησή του, ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...