Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Με λένε Μανώλη. Κάτι το Grim Fandango, κάτι οι αδερφές μου που με λέγαν έτσι, κάτι το ότι είχα ένα κολλητό ισπανόφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

DrLo. Το διάλεξα στη τύχη. Ήθελα ένα nickname που να γιπωνεζοφέρνει, κόσταρα και το Dr μπροστά για μούρη αλλά δυστυχώς τώρα τελευταία έχει αρχήσει να με χαλάει. Θα ήθελα να τυο αλλάξω αλλά έχω γραφτεί σε αρκετά forums με αυτό και θα φάω πολύ βρισίδι αν ανοίξω νέους λογαριασμούς. Παλιότερα είχα επινοήσει το OwlPhin (από το Owl + Dolphin.) Εξού και το νέο μου avatar.

 

Είχα μάλιστα την εντύπωση ότι πολύ παλιά είχα ένα άλλο account στο insomnia αλλά το search memberlist δε μου το βρισκει στο owlphin. Μπορεί να κάνω και λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

to diko mou cherryhead122 vgike apo poli palia otan imoun 2 lukeiou eixa vapsi ta mallia mou polli kokkina kai ekana chat sto icq me kapion agnosto kai arhisai na me vrizi kai me ipai cherryhead kai skeftika opa! pos xerei aftos oti eho kokkino malli kai mou kolise etsi. kai 122 einai o arithmos tou spitiou mou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......Πολύ δύσκολο να το σκεφτεί κανείς........

Απλά όταν γράφτηκα στην Insomnia δεν είχα κάποιο nick και 2 μου ήρθαν στο μυαλό: Αυτό και το Killer! :P

Το Killer το έχουν 300000000 άτομα ενώ αυτό μόνο 10000000...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχω διαβάσει όλο το thread καί δεν ξέρω αν κάποιος άλλος πρόλαβε το αστείο πού θα πω.Πολλοί σίγουρα το ξέρουν.Ας το ακούσουν καί οι υπόλοιποι.

Καί μιάς καί μιλάμε γιά ονοματολογία.

 

Ρωτάει λοιπόν η κόρη του αρχηγού των Ινδιάνων.Μεγάλε αρχηγέ πατέρα μου,πως παίρνουν τα ονόματά τους οι Ινδιάνοι?Άκουσε παιδί μου.Το όνομα το δίνουμε στα παιδιά μας ανάλογα με τι συμβαίνει τη στιγμή της σύλληψής τους.Αν κάνει σεισμό εκείνη τη στιγμή θα σε ονομάσουμε η ''Γη πού τρέμει'',αν χιονίζει θα σε πούμε ''Άσπρη θύελλα''.

Κατάλαβες τώρα ''Τρύπια καπότα''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

sosto me fonaze enas kathigitis mathimatikon stin 3i likeiou o,ti ki an elega...akoma kai mparoufa...(-Sostooooooooooooos!!!)..profanos tin empnefstike apo to seferli alla de thelo na to skeftomai :P... otan ekatsa tin proti fora na paikso coutner o diplanos mou apla prosthese ta midenika (s0st0s) gia na to kanei pio pozeriko...ki apo tote exei minei....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...