Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κανα δυο δεκαετίες και κάτι ,σχολικά χρόνια γαρ, και με όλα αυτά περί δόξας του Νικ δε Γκρικ στο εξωτερικό είπα κι εγώ να αφήσω το δικό μου σημάδι΄ οτι από αυτόν εδώ τον κόσμο επέρασε ο ΕΝΑΣ ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ 'STEVEtheGREEK'

Ευχαριστώ για τα τόσα χρόνια υπομονής αλλά και υποστήριξής σας..... ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ..... (ωχ ξεφύγαμε)

Ελπίζω να μην ρύπανα την Αθήνα τότε που ήμουν νεαρός πολύ με την υπογραφή μου....απλά ήθελα ΟΛΟΙ να ξέρουν οτι...ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ !!!

 

Επιπλέον τώρα στο εξωτερικόν (Thcuzbina) μου είναι επίσης χρήσιμο το nick για λόγους επικοινωνιακούς....και επαγγελματικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Lorea είναι το nick που μου έβγαλαν οι κολλητοί εδώ και χρόνια και έιναι παραλαγή του ονοματός μου. Το χρησιμοποιώ παντού και ιδιαίτερα επειδή αυτός που το σκέφτηκε δεν ειναι πια μαζί μας.

 

Φίλε Γιάννη οσο μακρύα μας και αν είσαι δεν σε ξεχνάμε ποτέ.....:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία μέρα καθόμουν και έβλεπα την λίστα των ιών worms και trojans του norton που είχα τότε. Και έτσι βρήκα το melissa_virus... Μου άρεσε το melissa έτσι και αλλιώς οπότε έβαλα αυτό. Worm των μακρεντολών του office είναι, αν θυμάμαι σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

kattistt

kattis= ειναι το χαϊδευτικο της Κατερινας (my name) στα Σουηδικα (ειμαι απο σουηδια)

tt= τα αρχικα των 2 επωνυμων μου, διοτι σκετο kattis δεν βοροθσα να βαλω, το εχει αλλος/η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MenamareL σημαινει....

Δεν ξερω τι σημαινει...χιχιχι!! :P

Το ειχα δει στον υπνο μου...Ηταν καποιος που άρχισε να με φωνάζει με αυτο το ονομα...(bad dream!!!πολυ περιεργο ονειρο ειχα τρομαξει αρκετα...)αλλα το ονοματακι μ'αρεσει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει λοιπόν. Συνεχίστε, έχω χυλόπιτα για μεσημεριανό.

 

υπερβολικος.....

απλα θα με κραξουν λογω του οτι ειμαι εκτος θεματος, ενω εσενα δεν σου λενε τιποτα διοτι εισαι moderator!!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
υπερβολικος.....

απλα θα με κραξουν λογω του οτι ειμαι εκτος θεματος' date=' ενω εσενα δεν σου λενε τιποτα διοτι εισαι moderator!!!!:)[/quote']

 

Δεν του λέμε τίποτα γιατί ξέρουμε ότι χυλόπιττα θα φάει για μεσημεριανό. Και για βραδυνό, και... και... και... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...