Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://insider-gaming.com/vince-zampella-projects-battlefield-titanfall/

...μια μίξη Bf3/4 θα ήταν ΤΟ ιδανικότερο για μένα

 

Μακάρι να έχει όραμα ο άνθρωπος, πάντως είχε δηλώσει αυτά πριν μήνες και φαίνεται να έχει καταλάβει τι πήγε λάθος:

“I think they just strayed a little too far from what Battlefield is,” he said. “They tried to do a couple of things that were maybe ambitious: grow the player count etc. I don’t think they spent enough time iterating on what makes that fun.”

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβαλα μια θερμική διόπτρα στο ac42 (1η φορά σε BF, μόνο σε οχήματα κάποτε) και σε κάποιους χάρτες νομίζω ότι παίζω με cheat.

Τί πράμα είναι αυτό? Το σκέφτηκαν πολύ?

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

To κλείσαμε το μαγαζί σήμερα?

Εδώ και 2.5 ώρες όσες φορές έχω προσπαθήσει να παίξω, δεν βρίσκει ποτέ server, σε οποιοδήποτε Mode.

δεν έκλεισε κανένα μαγαζί, απλά σε τιμωρεί η ΕΑ για την χολή που ρίχνεις για την παιχνιδάρα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vassilis018 είπε

δεν έκλεισε κανένα μαγαζί, απλά σε τιμωρεί η ΕΑ για την χολή που ρίχνεις για την παιχνιδάρα :P 

Το θέμα τελικά ήταν ένα update...το οποίο εμφανίστηκε μετά από 3 restart του υπολογιστή και αντίστοιχα του ΕΑ app.

Τώρα, γιατί με έβαζε και καθόμουν σας μη πω να περιμένω να βρει server, μόνο αυτοί το ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Το θέμα τελικά ήταν ένα update...το οποίο εμφανίστηκε μετά από 3 restart του υπολογιστή και αντίστοιχα του ΕΑ app.

Τώρα, γιατί με έβαζε και καθόμουν σας μη πω να περιμένω να βρει server, μόνο αυτοί το ξέρουν.

νομίζω σήμερα είχε ένα update στα 1.66gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω να ανακαλύπτω τον κόσμο του 2042 και να γελάω μόνος μου.

Στα σοβαρά, τώρα, δεν παθαίνει ζημιά οτιδήποτε ελικοφόρο όταν κλτρίβεται σε τοίχους, δέντρα, έδαφος κλπ, σα να μην υπάρχει η έλικα και να βρίσκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Συνεχίζω να ανακαλύπτω τον κόσμο του 2042 και να γελάω μόνος μου.

Στα σοβαρά, τώρα, δεν παθαίνει ζημιά οτιδήποτε ελικοφόρο όταν κλτρίβεται σε τοίχους, δέντρα, έδαφος κλπ, σα να μην υπάρχει η έλικα και να βρίσκει?

όχι δεν βρίσκει, αν σου αρέσει αν δεν να πας να παίξεις roblox :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sstav είπε

τι συμβαινει και δεν περναει τα updates? δειχνει να κανει download αλλά μόλις ολοκληρωθεί ξανά μανα Update required...

 

Κάνε ένα repair πρώτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εντυπωσιακο οπως παντα. Αλλα εμενα μονο το update μου αρκει. Επιτελους θα βγαλουν τα κανονια απο τα τζιπ, τους πηρε 1 χρονο αλλα το καταλαβαν. Για τo aps ειναι λαθος παντως η αλλαγη, θα επρεπε απλα να διαλυεται μετα απο λιγο, οταν μπαινεις σε οχημα. Για τον "ασπιδα" καλα κανουν γιατι ειναι πιο αργος απο τανκ μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκλονιστικό trailer...δεν ήταν.

Βάζουνε θερμική κάμερα στα άρματα? Μάλλον έπεσε γκρίνια για όλους αυτούς τους αόρατους που μπορούν να στο ανατινάξουν με 1000 διαφορετικούς τρόπους (χτες ανακάλυψα ότι οι Α/Τ νάρκες λειτουργούν ακόμα κι αν απλά τις ακουμπήσεις πάνω στο άρμα...εξαιρετικό) και είπαν να το ισορροπήσουν κάπως, μήπως και σταματήσουν να παίζουν ακροβολισμένα στις παρυφές του χάρτη.

Όταν βγήκε το παιγνίδι, δεν είχαν κόψει το repair torch μέσα στα πετούμενα ή θυμάμαι λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...