Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το συμπάθησα ποτέ αυτό το παιχνίδι... με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ευτυχώς δεν το έδωσα μια ευκαιρία και δεν το αγόρασα. Μια χαρά βολεύτηκα με το Battlefield V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, aetos1988 είπε

Δεν το συμπάθησα ποτέ αυτό το παιχνίδι... με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ευτυχώς δεν το έδωσα μια ευκαιρία και δεν το αγόρασα. Μια χαρά βολεύτηκα με το Battlefield V.

 

Πλέον το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η απουσία dedicated servers στο κυρίως παιχνίδι. Θα έλεγα και η κίνηση του χαρακτήρα αλλά ας το παραβλέψω.

Είναι καλό παιχνίδι και το κυριότερο, δεν έχει cheaters, τουλάχιστον δεν έχω πετύχει εγώ κάποιον. Το Battlefield V είναι γεμάτο από δαύτους δυστυχώς. Είναι ένας λόγος για τον οποίο σταμάτησα να το παίζω.

Επεξ/σία από _Theo_
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

 

Πλέον το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η απουσία dedicated servers στο κυρίως παιχνίδι. Θα έλεγα και η κίνηση του χαρακτήρα αλλά ας το παραβλέψω.

Είναι καλό παιχνίδι και το κυριότερο, δεν έχει cheaters, τουλάχιστον δεν έχω πετύχει εγώ κάποιον. Το Battlefield V είναι γεμάτο από δαύτους δυστυχώς. Είναι ένας λόγος για τον οποίο σταμάτησα να το παίζω.

Δυστυχώς αυτό ισχύει 😞.  Πολλές φορές αλλάζω πολλούς server για να αποφύγω τους cheaters.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, _Theo_ είπε

 

Πλέον το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η απουσία dedicated servers στο κυρίως παιχνίδι. Θα έλεγα και η κίνηση του χαρακτήρα αλλά ας το παραβλέψω.

Είναι καλό παιχνίδι και το κυριότερο, δεν έχει cheaters, τουλάχιστον δεν έχω πετύχει εγώ κάποιον. Το Battlefield V είναι γεμάτο από δαύτους δυστυχώς. Είναι ένας λόγος για τον οποίο σταμάτησα να το παίζω.

Δεν έχει τί? Μουχαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Δεν έχει τί? Μουχαχαχαχα.

Δεν έχω πετύχει κάποιον, αλήθεια. Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην έπεσε και στην αντίληψη μου βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Δεν έχω πετύχει κάποιον, αλήθεια. Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην έπεσε και στην αντίληψη μου βέβαια...

Σίγουρα δεν είναι το χάλι του V, αλλά μια χαρά κυκλοφορούν ανάμεσά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι, πάλι τις ίδιες γελοιότητες...μικραίνουμε χάρτες, βάζουμε close quarter σημεία παντού (γιατί δεν είχε αρκετά η Κλεψύδρα, ας πούμε).

Αλλαγή στις squads, τρίχες...πάλι 4 ατόμων έμειναν. Πήγαμε τους χάρτες στα 128 άτομα, αλλά 4 ρε, εκεί.

Γιατί δεν το κάνετε όλο το παιγνίδι Lone wolf, αφού αυτό θέτε κι εσείς, αυτό θέλουν μάλλον και όσοι παίζουν. Στα παπάκια τους λεπτομέρειες όπως objectives κλπ. TP=ToiletPaper για δαύτους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2.45 K/D και τώρα τελευταία φεύγω ''μονόχιτος'' με περίεργο τρόπο. Να κατηγορήσω τα controllers με το aggressive aim assist / Cronus ή παίζει ''κάτι άλλο'' ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχω 2.45 K/D και τώρα τελευταία φεύγω ''μονόχιτος'' με περίεργο τρόπο. Να κατηγορήσω τα controllers με το aggressive aim assist / Cronus ή παίζει ''κάτι άλλο'' ;

Πάντα παίζει και κάτι άλλο.

Τσέκαρε λίγο αν είναι συνήθως με το ίδιο όπλο, γιατί έχουμε 2-3 ΟΡ πάλι αυτές τις τελευταίες εβδομάδες που παίζω και ενδεχομένως μαζί με assist απλά να ρημάζουν.

Εδώ πλέον φεύγουν ΜΒΤ με 100% από το κανόνι αεροπλάνου ακαριαία, απορείς για το αν γίνεται και σε αυτό το BF της κακομοίρας?

 

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Πάντα παίζει και κάτι άλλο.

Τσέκαρε λίγο αν είναι συνήθως με το ίδιο όπλο, γιατί έχουμε 2-3 ΟΡ πάλι αυτές τις τελευταίες εβδομάδες που παίζω και ενδεχομένως μαζί με assist απλά να ρημάζουν.

Εδώ πλέον φεύγουν ΜΒΤ με 100% από το κανόνι αεροπλάνου ακαριαία, απορείς για το αν γίνεται και σε αυτό το BF της κακομοίρας?

 

σπασμένα αυτή την στιγμή είναι το RM68,RPT31,G57. θα τα νερφάρουν στο πατς που έρχεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...