Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

Ωραια γουναρα αλλα θα σου καει η γουνα στη τιμη που εχει :P

Ε θα πουλήσουμε την 2080ti strix και θα συμπληρώσουμε....κώλο θα δώσουμε😆 αλλά μάλλον θα μπορέσουμε να την πάρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, azazil1190 είπε

Ε θα πουλήσουμε την 2080ti strix και θα συμπληρώσουμε....κώλο θα δώσουμε😆 αλλά μάλλον θα μπορέσουμε να την πάρουμε

3090 δεν έχεις ; 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

Πάρε την liquid 6800xt , μαζί με τον 5900x και πες μας ποιο είναι το unlimited gaming pc. 😛 

Δεν ξέρω εάν θα παίξω σε 5900χ ανάλογα τα οικονομικά αλλά ότι θα πάω σε 5χχχ θα πάω κάποια στιγμή

Όσο για τη asus lc ανάλογα το κόστος και αυτής εάν είναι πάνω από 1000κο δύσκολα τα πράγματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Ναι ρε στο άλλο pc με ιντελ.

2080ti στον 3900χ

Ετσι σε θελω XXL σαν και εμενα.. Μου θυμισες στο γενικοτερο πνευμα του price / perf αυτο και συμφωνω απολυτα μαζι σου.. 🥰OHNO.jpg.04deaf4234710a49930ed2691dc9d9d6.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

Ετσι σε θελω XXL σαν και εμενα.. Μου θυμισες στο γενικοτερο πνευμα του price / perf αυτο και συμφωνω απολυτα μαζι σου.. 🥰OHNO.jpg.04deaf4234710a49930ed2691dc9d9d6.jpg

Όχι ρε οκ την 2080ti την έχω σχεδόν από αρχή όχι αυτή συγκεκριμένα αλλά πήγα από αρχή .

Και τώρα με τις 3χχχ τα ίδια οκ ξέρω μετά από 1.5 χρόνο θα πέφτει κλάμα αλλά οκ θα την έχω χαρεί.

Και πάμε παρακάτω...ο ίδιος κύκλος είναι και καλά να είμαστε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Toss a coin to your Witcher ρε, poor Cavill..

Ελα msgr να μου πεις ποσα θες.. 

Μόλις τώρα, azazil1190 είπε

Όχι ρε οκ την 2080ti την έχω σχεδόν από αρχή όχι αυτή συγκεκριμένα αλλά πήγα από αρχή .

Και τώρα με τις 3χχχ τα ίδια οκ ξέρω μετά από 1.5 χρόνο θα πέφτει κλάμα αλλά οκ θα την έχω χαρεί.

Και πάμε παρακάτω...ο ίδιος κύκλος είναι και καλά να είμαστε 

Ναι μωρε πλακα κανουμε στα ιδια ειμαστε.. Και μην αλλαξεις ποτε ετσι να μεινεις.. Δειγματα χαρακτηρα ειναι αυτα.. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

 

Ναι μωρε πλακα κανουμε στα ιδια ειμαστε.. Και μην αλλαξεις ποτε ετσι να μεινεις.. Δειγματα χαρακτηρα ειναι αυτα.. ;)

Ναι ρε συ ξέρω!

Θεμα αρρώστιας είναι αλλά και χαρακτήρα....

Δλδ αρρωστημένου χαρακτήρα😁

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, azazil1190 είπε

Ναι ρε συ ξέρω!

Θεμα αρρώστιας είναι αλλά και χαρακτήρα....

Δλδ αρρωστημένου χαρακτήρα😁

Μεγαλη κουβεντα για το τι ειναι αρρωστημενο τελικα σε τουτη την ζωη αλλα για να μην μας παρουν με τις τοματες στο thread του Navi ας το αφησουμε ;)

Να εισαι καλα παντα να κανεις αυτο που θες και μπορεις γιατι η ζωη ειναι μικρη..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billeiros είπε

Όλες ωραίες μου φαινονται. Μήπως χαζεψα??😃🤣

Οντως οι amd φετος ολες μια και μια ειναι strix tuf gaming trio και ερχονται και red devil και nitro. Να δουμε πια θα παρουμε να ταιριαξει με το υπολοιπο συστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το μόνο που δεν μου αρέσει είναι που ανεβαίνουν οι καταναλώσεις ενώ πέφτουμε σε λιθογραφία, ακόμα και στις ίδιες κατηγορίες καρτών. Δεν είναι ότι θα πάθεις κάτι με 50 και 80w παραπάνω, αλλά ας πούμε ότι είναι προσωπικό βίτσιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Bigi444444 είπε

Εμένα πάντως το μόνο που δεν μου αρέσει είναι που ανεβαίνουν οι καταναλώσεις ενώ πέφτουμε σε λιθογραφία, ακόμα και στις ίδιες κατηγορίες καρτών. Δεν είναι ότι θα πάθεις κάτι με 50 και 80w παραπάνω, αλλά ας πούμε ότι είναι προσωπικό βίτσιο. 

Δεν ειναι βιτσιο φιλε ειναι η αληθεια.. Αν κατι μπορει να ειναι πολυ ψηλα σε επιδοσεις με χαμηλοτερη καταναλωση ειναι φυσικα απολυτα θεμιτο!

 

edit

Κουκλαρα οντως η strix.. 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...