Προς το περιεχόμενο

[Ηχόμπαρα] LG SN9Y @ Media Markt 249€ (ΑΚΥΡΑ)


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, imvrios είπε

Οι τύποι μιλάμε δε παίζονται.

Τώρα αυτό είναι λάθος ή όχι: https://www.skroutz.gr/s/19386407/LG-SL8Y.html?from=price_drops ;

SL8 όχι SN9.

Δε νομίζω γιατί έχει πέσει και χαμηλότερα σε άλλα καταστήματα. Δηλαδή δεν είναι καμιά τρελή έκπτωση όπως ήταν αυτή του θέματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι τουλάχιστον ύποπτο γιατί είναι μία ημέρα μετά (και δεν έχουν ακολουθήσεις Κώτσοι, Πλαίσια κλπ) αλλά δε θα ασχοληθώ να το μάθω.

edit: και αυτή είναι dolby atmos και DTS:X αλλά και πάλι θα προσπεράσω.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kmarios είπε

εδώ δεν έδωσαν το tv box με 30 Ε MediaMarkt - XIAOMI Mi TV Box [εξέλιξη] θα δώσουν ηχομπάρα

Έδωσαν μια σε συγγενή υπαλλήλου και έβαλε και απόδειξη. Ότι μπορούν κάνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, imvrios είπε

Οι τύποι μιλάμε δε παίζονται.

Τώρα αυτό είναι λάθος ή όχι: https://www.skroutz.gr/s/19386407/LG-SL8Y.html?from=price_drops ;

SL8 όχι SN9.

Πάρτε προσφορά κόσμε...

Τι 249 και SN9 τι 369 και SL8!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kmarios είπε

εδώ δεν έδωσαν το tv box με 30 Ε MediaMarkt - XIAOMI Mi TV Box [εξέλιξη] θα δώσουν ηχομπάρα

Ενώ εμένα πριν μία εβδομάδα που πήρα τηλέφωνο μου είπαν πως έχει βρεθεί και είναι έτοιμη να αποσταλεί

χθες που πήρα λένε πως περιμένουν από τον προμηθευτή......ότι να ναι δεν ξέρουν τι τους γίνεται εκεί μέσα....

θα πάω να τους ρίξω μία ωραία αρνητική κριτική στο skroutz να πάνε μείον αστέρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εμένα μου ήρθε το σχετικό e-mail ακύρωσης της παραγγελίας! Με προβληματίζει κι εμένα η περίπτωση του φίλου μας που πόσταρε την απόδειξη που παρέλαβε.

Στην απόδειξη λέει ώρα 11:27:49 πμ (αν το διακρίνω σωστά).Σκέφτομαι μήπως συνέβη το εξής,καθαρά υποθετικά γιατί προφανώς δεν γνωρίζω πως δουλεύει το αυτόματο σύστημα των public:Σκέφτομαι μήπως συνέπεσαν δυο πράγματα ταυτόχρονα:Το κατάστημα της Συγγρού που έβαλε ο φίλος μας να είχε σε απόθεμα την εν λόγω ηχόμπαρα και ταυτόχρονα μέχρι την ώρα που παρέλαβε (11:27:49 πμ) δεν είχαν εντοπίσει τη λάθος τιμή και επομένως δεν είχαν ξεκινήσει τις ακυρώσεις.

Σκέφτομαι δηλαδή ότι μόλις ο φίλος έβαλε κατάστημα για παραλαβή που την είχε σε απόθεμα,μήπως το σύστημα το γνωρίζει αυτό και έτσι διεκπαιρέωσε άμεσα την παραγγελία και του έστειλε άμεσα e-mail ότι η παραγγελία είναι έτοιμη για παραλαβή.Αλήθεια το e-mail ότι είναι έτοιμη προς παραλαβή η παραγγελία,ξέρουμε τι ώρα ήρθε στο φίλο μας?

Τι γνώμη έχετε εσείς?

Υ.Γ.: Επίσης στην απόδειξη του φίλου μας βλέπω και ΠΟΝΤΟΙ: 124,50  Τι ακριβώς είναι αυτοί γνωρίζει κάποιος? Μήπως είναι κάποια κάρτα των public?

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ultrahd είπε

Κι εμένα μου ήρθε το σχετικό e-mail ακύρωσης της παραγγελίας! Με προβληματίζει κι εμένα η περίπτωση του φίλου μας που πόσταρε την απόδειξη που παρέλαβε.

Στην απόδειξη λέει ώρα 11:27:49 πμ (αν το διακρίνω σωστά).Σκέφτομαι μήπως συνέβη το εξής,καθαρά υποθετικά γιατί προφανώς δεν γνωρίζω πως δουλεύει το αυτόματο σύστημα των public:Σκέφτομαι μήπως συνέπεσαν δυο πράγματα ταυτόχρονα:Το κατάστημα της Συγγρού που έβαλε ο φίλος μας να είχε σε απόθεμα την εν λόγω ηχόμπαρα και ταυτόχρονα μέχρι την ώρα που παρέλαβε (11:27:49 πμ) δεν είχαν εντοπίσει τη λάθος τιμή και επομένως δεν είχαν ξεκινήσει τις ακυρώσεις.

Σκέφτομαι δηλαδή ότι μόλις ο φίλος έβαλε κατάστημα για παραλαβή που την είχε σε απόθεμα,μήπως το σύστημα το γνωρίζει αυτό και έτσι διεκπαιρέωσε άμεσα την παραγγελία και του έστειλε άμεσα e-mail ότι η παραγγελία είναι έτοιμη για παραλαβή.Αλήθεια το e-mail ότι είναι έτοιμη προς παραλαβή η παραγγελία,ξέρουμε τι ώρα ήρθε στο φίλο μας?

Τι γνώμη έχετε εσείς?

Υ.Γ.: Επίσης στην απόδειξη του φίλου μας βλέπω και ΠΟΝΤΟΙ: 124,50  Τι ακριβώς είναι αυτοί γνωρίζει κάποιος? Μήπως είναι κάποια κάρτα των public?

Το public έχει κάρτα ποντων , αν και έχουν να με ρωτήσουν πολυυυ καιρό αν έχω κάρτα .

Ο φίλος είπε πως την προπληρωσε την ηχομπαρα , αυτό μάλλον βοήθησε + οτι έπεσε σε άμεσα διαθέσιμο στοκ. Αν και θεωρητικα δεν λειτουργούν έτσι οι αυτόματες παραγγελίες αλλά ποιος ξέρει τι συμβαίνει εκεί μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 σελίδες για μια "προσφορά" που προφανώς ήταν λάθος. 

Τσάμπα ανεβαίνει πάνω πάνω στο section. 

Τυχερός αυτός που μπόρεσε να την πάρει, πάμε παρακάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Chrisl7 είπε

Και εγω την προπληρωσα στο mm και έφαγα ακυρο

Στο μμ δε πρέπει να είχε ποτέ πραγματικό στοκ. Και δε δούλευει πια σωστα το σύστημα τους για να δεις απόθεμα στα καταστήματα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ξαναριξα παραγγελία με παραλαβή κατάστημα στο public. Δεν θα πάω φυσικά. Ας πρόσεχαν. Δεν είναι η πρώτη φορά. Πέρυσι με σκληρο δίσκο 3 βδομάδες ταλαιπωρια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, karaLRS είπε

Πάντως στο mm που έτυχε να περάσω τώρα μου είπαν ότι το κομμάτι μου έρχεται από άλλο κατάστημα και θα παραλάβω ή αύριο ή Δευτέρα στα 249€ που έχω πληρώσει με πιστωτική. 

(προσωπικά δεν το νομίζω) 

Ήρθε άκυρο και σε μένα. 

Ευτυχώς δεν είχα κάνει ακόμα χώρο κάτω από την τηλεόραση 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...